PDA

View Full Version : Какво означава това...



lovers
06-22-2007, 22:38
Onzi den s edno momche koeto haresvah odavna bqhme zaedno i taka meko kazano zapo4nah pak d ago haresvam toi me vika6e nasam natam da hoda s nego i taka...Kaza mi da go namera po skype...i az go namerih pisah mu razmenihme po edna celuvka az go pitam ne6to i toi otgovarq no ina4e ne mi pi6e...I takam si ostana 4ata bez viden krai...Hora kajete mi haresva li me ili edin vid mu e bilo za ebavkata tui kato toi znae 4e predi go haresvah? ](*,) Pls daite otgovor...A i sushtevremeno mi kazva az tebe shte te izchakam oshte edna godina...Che koi mu kaza 4e az 6te go 4akam?...Pls kajete

samotna
06-22-2007, 22:55
Според мен се е излигавил с теб

FEN_NA_MOTORI
06-22-2007, 23:03
Onzi den s edno momche koeto haresvah odavna bqhme zaedno i taka meko kazano zapo4nah pak d ago haresvam toi me vika6e nasam natam da hoda s nego i taka...Kaza mi da go namera po skype...i az go namerih pisah mu razmenihme po edna celuvka az go pitam ne6to i toi otgovarq no ina4e ne mi pi6e...I takam si ostana 4ata bez viden krai...Hora kajete mi haresva li me ili edin vid mu e bilo za ebavkata tui kato toi znae 4e predi go haresvah? ](*,) Pls daite otgovor...A i sushtevremeno mi kazva az tebe shte te izchakam oshte edna godina...Che koi mu kaza 4e az 6te go 4akam?...Pls kajete
Абе що питаш нас? Ами земи питай НЕГО ! Нито му знам характера нимо какви ви са отношенията един към друг, толкова ли е трудно да го питаш харесваш ли ме? :smt011

BAYO
06-23-2007, 01:11
Или е А-социален или е прост кат пуканка. Питай го за кфо така прай, явно не му се мухабети мноо с тебе, или по принцип си е такъв 'сговорчив'. Тфа е филма. ;-)

kat4enceto
06-23-2007, 07:55
според мене само те е разигравал!!!

HeDa
06-23-2007, 08:04
"Аз тебе ще те изчакам още една година" ... о0о боже какъв е тоя бе.. надут ми се вижда много.. пък и права си .. кой е казал , че ти ще го чакаш.. абе я го остави и след една година ако найстина пак прояви интерес към тебе .. просто го закопай.. момчетата мразят така много.Мислят си , че могат да имат всяка, я му покажи , че не е така!!

koalka
06-23-2007, 08:14
Излизайте по-често, показвай му, че го харесваш.Можеш да му споделиш чувствата си, но има опастност да се отдръпне от теб.И трябва да решиш кое е по-важно за теб.Да си останете само приятели или нещо повече...

Valar
06-23-2007, 08:56
Егати колко яко си те разиграва! :-D