PDA

View Full Version : чудя се дали ме обича?!



Иван
06-23-2007, 06:52
Как може от цяла една година , Тя веднъж да не е показала ревност?! Е маму стара, аз толкова много я ревнувам, а на нея не и мигва окото! :shock: Аз до сега не съм и давал повод, ама..а бе незнам, гледам гаджетата на приятелите, е какво да кажа...пълен контрол! А тая моита маймунка, нито веднаж не ме е питала каде съм бил и с кого [-(
А иначе много се разбираме, обичаме се..ама това ми се върти в главата от извесно време и я питах и тя вика" Аз ти вярвам и ти имам пълно доверие"...е хубаво ама чак такова доверие, че имам чуството че ако и изневеря няма да и мигне окото! :?
Все пак ревността е признак на Обич нали?...ако обичаш някого го ревнуваш, не мога да я разбера....Имам чуството че и е все едно, от което ме заболява всеки път.. :smt011 чудя се дали ме обича?!

alkobalko
06-23-2007, 06:55
Щом не си и давал повод и ти има пълно доверие, няма защо да те ревнува. Аз също имам пълно доверие на приятеля си. Изпитвам ревност, но малка и не я показвам. Лично според мен няма причина за притеснение.

koalka
06-23-2007, 07:06
Не мисля, че има от какво да се притесняваш.Просто може да не е ревнив човек, но това определено не означава, че не те обича.Не се вкарвай в излишни паронои. :wink:

`Death`Whore``
06-23-2007, 07:09
И моят мъж е горе-долу по същия начин. Не ревнува и толкова. И не ме разпитва къде съм била, аз сама си докладвам обикновено.

Иван
06-23-2007, 07:19
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира #-o Сигурно пак по същият начин.. :smt012

pyx4eto
06-23-2007, 07:25
Щом не и даваш поводи за съмнения,значи няма нищо странно.По добре ли ще ти е ако ти дудне като свекърва къде си бил,в колко часа и какво си правил?

pyx4eto
06-23-2007, 07:27
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира Сигурно пак по същият начин..
Това е тъпо,защото няма да ти има доверие повече и няма да сте заедно,ама като ти е толко акъла..

`Death`Whore``
06-23-2007, 07:27
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира #-o Сигурно пак по същият начин.. :smt012
Така само ще прекратиш връзката си. Особено ако направиш нещо пред очите И. Да не говорим ако разбере, че е било тест.

sherry
06-23-2007, 09:09
Може да ревнува, но да не го показва.
Това не значи, че не те обича. Недей да се правиш, че й изневеряваш, може да я загубиш заради тая глупост!

alkobalko
06-23-2007, 10:14
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира #-o Сигурно пак по същият начин.. :smt012

Това е най-тъпото нещо, което можеш да направиш. Дори и да е "нещо като изневяра" ще я нараниш. Ще загубиш доверието и, а то трудно се печели. Не се знае как ще реагира като разбере, че е било тест. Рискуваш да съсипеш връзката си.

MoHuTo
06-23-2007, 10:34
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира #-o Сигурно пак по същият начин.. :smt012
лапешка работа... :::

loving_you_
06-23-2007, 10:39
Как може от цяла една година , Тя веднъж да не е показала ревност?! Е маму стара, аз толкова много я ревнувам, а на нея не и мигва окото! :shock: Аз до сега не съм и давал повод, ама..а бе незнам, гледам гаджетата на приятелите, е какво да кажа...пълен контрол! А тая моита маймунка, нито веднаж не ме е питала каде съм бил и с кого [-(
А иначе много се разбираме, обичаме се..ама това ми се върти в главата от извесно време и я питах и тя вика" Аз ти вярвам и ти имам пълно доверие"...е хубаво ама чак такова доверие, че имам чуството че ако и изневеря няма да и мигне окото! :?
Все пак ревността е признак на Обич нали?...ако обичаш някого го ревнуваш, не мога да я разбера....Имам чуството че и е все едно, от което ме заболява всеки път.. :smt011 чудя се дали ме обича?!

Аз съм много ревнива, но никога не го показвам. А и приятеля мн не ми е давал повод (а освен това му имам пълно доврие). Така че това, че не показва ревност изобщо не значи, че не те обича.

sexylife
06-23-2007, 10:49
Az 6te kaja edinstveno NE SI VUOBRAZQVAI tq moje prosto ili da ne e ot revnivite ili da ne go pokazva za6toto ako ne te obi4a6e otdavna da ti e bila 6uta!!!

Barbie
06-23-2007, 10:51
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира #-o Сигурно пак по същият начин.. :smt012

И после ще пускаш теми "Изгубих доверието й, как да си я върна?" :-s

Може наистина да не е ревнива, да ти има огромно доверие или дори и да те ревнува да не го показва и да се старае да не те задушава. Аз, например, съм далеч по-ревнива от колкото изглеждам. Не си измисляй причини да внасяш смут в отношенията ви.

Soy_tu_mujer
06-23-2007, 11:03
Emi shtom ne si i dal povod nqma za kakvo da te revnuva.Plus tova az sum mn revniva i purvite nqkolko meseca mn revnuvah gadjeto, ama posle si dadoh smetka, 4 go revnuvam naprazno. I az mu imam golqmo doverie.Eto tq ti go e kazala - radvai se, 4e ti ima takova doverie i 4e ne e ot revnivite. Vsi4ki se oplakvat ot revnosta, a samo ti q tursish nedei taka. :)

Obi4aite se:)

Iv4eTy
06-23-2007, 11:04
Решил съм да направя нещо като изневяра, да я видим как ще реагира #-o Сигурно пак по същият начин.. :smt012

Това ще е най- глупавото нещо изобщо недей. Просто някой хора не са ревниви. Или пък ревнува, но не го показва. Това незначи, че не те обича.