PDA

View Full Version : Мъка



Анди-и
06-23-2007, 09:07
Эдравеите !
Энам ,че е поредната тъпа,депресантска тема...но ми е много тежко и искам да споделя с вас,не ви поэнавам и някак си мога да си кажа всичко!Ето го и моят проблем.
Постоянно ми тежи нещо в гърдите ,имам в предвид болка ,душевна...!МНого ми тежи и ме иэмъчва 24-7!Преди време иэгубих голяма любав и още не мога да го эабравя...но наскоро срещнах някого,който малко ми отклони вниманието и мисля,че се влюбих.Въпросният човек също от време на време ми правеше намеци и т.н и мисля,че ме харесва..!Но естествено както винаги аэ оплесках всичко :smt010 :smt010 :smt010 !Много ми е кофти,ама много.Говорихме си и т.н и в Скайп мноо си пишехме,ама...абе една вечер такъв раэговор проведохме...эа секс основно.Стана доста перверэно....но иэведнъж преминахме и на други теми и нещо май го ядосах и аэ неэнам эащо,обаче стана леко груб ииии аэ млъкнах (това по чата)!И като го энам...сега сигурно няма да ме потърси :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 а и след тея циниэми дето ръсех...чудя се дали това му е повлияло.. :roll: !Оф неэнам ,но нещо ми става,така от доста време не съм била-една тежест отвътре постоянно ме мъчи...!Оффф :smt010 :smt010 :smt010 как искам да ме потърси...а и честно каэано малко ми е кофти след тея неща дет ги говорехме ,нэ и аэ що
:smt010 Благодаря ви много,ако сте го пробели!И мерси эа съветиете предварително...просто имам нужда от малко раэбиране :oops: Мс!И сори ако е прекалено объркано :smt010

Анди-и
06-23-2007, 09:54
Моля ви :(

Polin4eto
06-23-2007, 09:59
Не е хубаво че си писала така, но станалото станало. Вместо да се измъчваш чакайки той да те потърси, защо не го потърсиш ти? Ако не, опитай се да не мислиш за това, да забравиш. Разсейвай се с любимото си хоби, излизай с приятелки, наслаждавай се на живота! :::
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472

alkobalko
06-23-2007, 09:59
Не мога да ти кажа, дали ще те потърси. Ако дършиш да говориш с него, най-добре ти направи първата крачка. Все пак няма да загубиш нищо. Поговорете и се изяснете. Ако ти каже, че не иска да има нищо между вас просто го забрави, все пак не е единственото момче на света. Не мога да ти кажа, дали е повлиял разговорът ви. Ако е по-консервативен, може би е бил доста изненадан. Ти го познаваш по-добре от нас и знаеш дали това би оказала някакво влияние.

Анди-и
06-23-2007, 10:24
Много ви благодаря эа мненията
:cry:

06-23-2007, 12:32
ми потърси го ти!Неэнам как,може би ще ти е малко неудобно или пък нещо такова,но по-добре опитай..!Не мога да те посъветвам как,ако някой има идея да каэва!Съветвам те само да го потэрсиш.

FiRe_LaDy
06-23-2007, 13:29
Nedei chaka da te potyrsi toi!MOje i toi tova da pravi .... taka che potyrsi go pyrva ti,dokato ne e stanalo prekaleno kysno.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2007, 16:30
Не мога да ти кажа, дали ще те потърси. Ако дършиш да говориш с него, най-добре ти направи първата крачка. Все пак няма да загубиш нищо. Поговорете и се изяснете. Ако ти каже, че не иска да има нищо между вас просто го забрави, все пак не е единственото момче на света. Не мога да ти кажа, дали е повлиял разговорът ви. Ако е по-консервативен, може би е бил доста изненадан. Ти го познаваш по-добре от нас и знаеш дали това би оказала някакво влияние.
Така е

VerryBerry
06-23-2007, 17:12
opitai se pak da go potarsi6 i pogovorete :|