PDA

View Full Version : Болка



Ангелина-а-а-а
06-23-2007, 09:51
Эдр!Ами имам един проблем,които доста се късае до эдравето ми...но мисля,че ще е някакси смешно ,ако го кажа на някой лекар.Эатова реших първо да се допитам до вас и вашето мнение.Мерси предварително!
Ами попринцип напоследък имам доста проблеми в личиен план(по-скоро от около 2 години,но напеследък стана нетърпимо)!Нали энаете,че когато ти е кофти някакси ти се свева корема иии абе мъчи те нещо ,раэяжда те отвътре.Ами от около 2 седмици таэи душевни тревоги сякаш найстина ме раэяждат от вътре...энам,че эвучи смешно,но на мен не ми е :smt010 !Сякаш нещо постоянно ме човърка ,офф не иэдържам...даже снощи повръщах от това :cry:
Благодаря ви

06-23-2007, 10:09
Мила, спокойно! Не е никак смешно да го кажеш на лекар. Той ще те разбере. Може би и психолог ще може да ти помогне. Тези проблеми, за които говориш, явно те травмират... Говори с психолог или лекар. Успех! :smt008

deem(unregistered)
06-23-2007, 10:41
ако искаш напиши'егология' в интернет търсачка и си помисли по въпроса.
Всичко добро :)

DrSmurph
06-23-2007, 11:07
ако искаш напиши'егология' в интернет търсачка и си помисли по въпроса.
Всичко добро :)

DEEM - ХАЙДЕ ПРЕСТАНИ ДА ПРОМИВАШ МОЗЪЦИ С ТАЗИ ЕГОЛОГИЯ! Проблема действително вероятно е психологически. Не е лошо да се консултираш с психолог!

deem registered
06-23-2007, 17:37
Докторе,
Не е добре да говорите за неща ,който не разбирате.
Да Вие имате институция зад себе си, но оставете и път за развитие на новото. За мен е ясно,че медицината лекува само последствията,но не и първопричината.
Нека да си имаме уважението и да не си пречим.И не съм Димитър Захариев а просто един от многото от семейството на Егологията.

P.S.
Дали си давате сметка,че след 100 години ще се чудят на 'здравеопазването' както е днес.

deem registered
06-23-2007, 18:52
Димитър Захариев винаги е уважавал лекарите. Той смята,че е добре хората да подържат контакт с тях в процес на игнориране на мисловните вируси (СЕС) за да има обективност що се отнася резултатите. Това го разбирате ,нали? Та нали при една проверка трябва всичко да е на място и съответните органи да видят медицинската документация за да си бъде всичко на място. Освен това хората застават с имената и адресите си зад своите мнения.
А при СЕС от четвърто ниво Димитър Захариев НАСТОЯВА да има медицински контрол- там не може да си позволяваме нещо друго.Всичко трябва да върви в контакт и с лекарите, пак за да има максимална обективност и резултатност.
Така че Димитър Захариев се отнася с уважение към лекарите. Неприятното е,че много от вашата гилдия правят точно обратното. :roll:

Дори мога да Ви кажа,че една от дъщерите му учи медицина. Така,че отново казвам- нека да си имаме уважението.

ken
12-12-2009, 16:13
Новият сайт за Егология,

www.egologia.bg

където вече може да видите част от резултатите. Предполагам, че ще се увеличават постепенно.

daru6a1
12-13-2009, 13:41
Това се случва при силно притеснение от настоящите и бъдещите неща около теб .. :) Отиди при психолог и поговори с него или просто сподели на приятел/приятелка :))

shisharkatapz
12-16-2009, 19:07
Ти май не си чувала за алкохол ?Нямам в предвид да кърцаш по 1л. ракия !!!