PDA

View Full Version : Moderated:Какво е това течение върху бельото ми?



06-23-2007, 11:06
Здравейте! Имам един проблем! Когато, вечерта, отида в банята да се къпя, събличам се, и виждам, че бельото ми е мокро... Не съм се напишкала. И това ме притеснява, защото всеки ден е така. Цялото ми бельо е изцапано с нещо бяло...леко лепкаво. Дали е някакво течение..? Помогнете, моля ви! :oops: Момиче съм, на 14.

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилника!

beautiful.soul
06-23-2007, 11:21
и на мен ми се е случвало мн пъти... понякога в такова бяло като твоето и лепкаво а понякога просто като вода даже не мирише... сигурно е някаква инфекция, но на мен ми минава бързо и не ми се налага да ходя на гинеколог а и не искам... не ми се вижда чак толкова опасно

MoHuTo
06-23-2007, 15:21
Това се нарича бяло течение, почти всяко момиче го има :wink:

Presley
06-23-2007, 17:06
Както момичетата преди мен каэаха-това е бяло течение.попринцип много жени го имат,но не е чак толкова беэобедно..!Эависи.Първо кажи имала ли си цикъл?Абе от много неща эависи,но в някои случаи бялото течение се причинява от инфекция.Така ,че най-добре посети гинеколога.
Иначе ето тук има доста информация эа бялото течение:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=6448

:[[[[[[[[
06-24-2007, 16:05
Но много ли е възможно да е инфекция?
Защото и на мен постоянно ми се подмокрят гащите и мирише гадно...но и е много,в смисъл..като се изкъпя вечерта и после другата вечер пак трябва да се къпя,защото пак имам бяло течение...цикъла ми е нормален,тези дни трябва да ми дойде,всичко си е ок,нищо не ме боли или щипе *чука на дърво* но пак имам това гадно нещо ;[[[

Веднъж още в началото като имах и бях се изплашила,и не се мих 2-3 дни само и само да стане много по гащите ми и майка ми да го види и да ме заведе на лекар или каквото трябва да се прави ,а тя нищо не каза,сега си слагам ежедневни превръзки и майка ми веднъж ме пита за какво ги слагам,а аз й викам според тебе защо а тя ме гледа тъпо...имам чувството,че не знае за такова нещо (бяло течение) ами ако е нещо сериозно???голяма съм паника... ](*,)

;[[[[[[[[
06-24-2007, 16:06
забравих да кажа,че съм на 15

LaPeNcEto0o
06-24-2007, 18:41
чувала съм, че ако не се отстрани на по-ранна въздраст може да ти попречи да имаш деца.

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 21:11
Спокойно ! Няма нищо страшно - всяко момиче го има в пубертета та даже и по нататъка. Бялото течение предпазва от инфекции и замърсяване ;)

s236ye7yu89x
06-25-2007, 09:13
ei niama problem tova edin normalen proces v puberteta az sa6to go imah no otidoh na ginekolog savetvam te i ti da probva6 predpisva nqkvi lekarstva i pregleda e bezplaten 6ti mini ne se bezpokoi az v na4aloto s6to bqh napravo opla6ena do smart be6e diskomfortno kato si liagah vapreki da se podmivam i smeniam belio baba mi obiasni 4e tova bilo proces v koito se smeniat kak da kaja normalen i po nagore mnogo pravilno pi6e v komentarite 4e pradpazval ot infekcii

palomaaa
06-25-2007, 15:20
ami poprincip kogato si v ovulaciq (14 dena predi cikal) se polo4ava takav vaginalen sekret,pri vsqka e razli4en,po vodnist,po lepkav....no ako e po gast,predizvikva sarbej ili ima nepriqtna mirizma nai veroqtno e da e nqkakva infekciq ili gabi4ki....nai-0dobre e da se konsultira6 s ginekolog

foreverr
06-27-2007, 10:44
Spokoino tova e bqlo te4enie i vsqko momi4e go ima ako ima6 cikal zna4i ima6 bqlo te4enie a ako nqma6 cikal zna4i skoro6te ti doide!

shock
07-11-2007, 11:58
Az posledno vreme imam mnogo bqlo te4enie no po princip nqmam cikul kolko vreme sled purvata poqva na bqloto te4enie bi trqbvalo da ti doide 1 cikul? Molqvi otgovorete mi :( :-s

evalongoriq
02-22-2009, 19:24
нормално течение е единствено вагиналното което е прозрачно и не мирише а бялото не е здравословно и може да е признак за инфекция!

hottie
02-22-2009, 19:30
Темата е стара