PDA

View Full Version : тотален ужас



Ужасчетоооо
06-23-2007, 11:09
Эдравеите!Както виждате моето иэлияние е доста дълго,така че преценете дали искате да прочетете поредният роман,иэпълнен със скръб...!Съжалявам,че ви эанимавам,но имам голяма нужда да усетя някаква подкрепа и евентуално да чуя вашите мнения!Е эапочвам
В момента съм в много неприятен период от живота ми!Всъщност е така от доста време,но напоследък става направо нетърпимо :( !Нямам никакви сили эа нищо.Неэнам даже от къде да эапочна..!В семейството ми има голямо нераэбирателство,само се карам с родителите ми и то эа всякакви неща..!С приятелите м положението е същото...!то пък и едните приятели,по-скоро предатели!В люовта положението е направо отчайващо!Просто вече съм на път да се примиря ,че никога любовта няма да ме посети..!ПРосто отчаянието ме е эавладяло тотално!Какво ще кажете....едно момче ми обяснява как ме обичал и искал да е с мен...после провеждаме един раэговор ,в които аэ ръся някакви по-сранни неща иии хоп вече дори не ме търси.Вярно минал е само един ден,няма и толкова ,но аэ эабеляэвам промяната....сигурна съм,че няма и да ме потърси :smt010 Оффф неэнам какво да правяяяя неэнаммм,само се иэлагам!Омръэна мчи!А и просто съм съсипана!по цял ден рева,свалих 3 кг эа 3дни........не мога повече така ,нямам никаква надежда и желание эа нищо!Само плача и не намирам светлина ,на където и да погледна!.......
Многоооо ,ама много благодаря на хората,които прочетоха това!
:cry:

06-23-2007, 11:15
Ми типична тинейджърска депресия, какво да ти кажа? После като погледнеш назад ще се чудиш за какво е било всичко това :)

sh3_1s_7h3_0n3
06-23-2007, 11:30
Бих ти предложила една книга, която би могла да те изкара от депресията, но не знам дали ще си заинтересована, като се има предвид, че повечето хора не си падат по такива книги. Но въпреки това "НЛП - невро-лингвистично програмиране" на Хари Алдер. Тази книга ми е като настолна... ако не беше тя, щях да си прекарам целия пубертет в тийнейджърска депресия. :roll:

Cvetito_master
06-23-2007, 12:25
mi macka i na men mi se e sly4valo tfa mn puti i izpadam v nekfi depresii,tfa e normalno za taq vuzrast nz kak moa da ti pomogna 6tot i na sebe si nz kak :-D

snejito
06-23-2007, 14:15
Бих ти предложила една книга, която би могла да те изкара от депресията, но не знам дали ще си заинтересована, като се има предвид, че повечето хора не си падат по такива книги. Но въпреки това "НЛП - невро-лингвистично програмиране" на Хари Алдер. Тази книга ми е като настолна... ако не беше тя, щях да си прекарам целия пубертет в тийнейджърска депресия. :roll:

Важното е да не се предадеш!!! Тази книга и мен ме зайнтересува и според мен прочети нещо такова може би ще ти помогне :-) просто намери ещо коета ти харесва да правиш и го прави.
Успех :wink:

Josefinne
06-23-2007, 15:03
Депресията вече нормалното състояние на тийнейджърите ли е? Просто сигурно ще ти дойде скоро и затова се чувстваш подтисната. В живота има рпекрасни неща, особено докато не ти се налага още да работиш и да учиш и да се издържаш едновременно. Въобще дори понякоа да ни изгежда различно, животът е хубав, дори и само поради естеството си на едно непрестанно предизвикателство, което ти овладяваш преживявайки още един ден. И все пак - сега ти тарсене най-вече , зщаото младежът не се е обадил. Има време и вероятно ще ти се обади, ако не го стори - карай напред. Има много , а ти си още млада и дори малка. Любовта идва и си отива, понякога наранява, но това не значи, че трябва да се предаваме заради нея или че трябва да живеем само заради едната любов. Това е, ще ти мине, най-късно акто излезнеш от пубертета ;)

RoyTheReaper
06-23-2007, 15:32
Ми типична тинейджърска депресия, какво да ти кажа? После като погледнеш назад ще се чудиш за какво е било всичко това :)

:wink:

Причината за тези депресии е, че в пубертета започваш да се изправяш пред определени ситуации за първи път и не винаги знаеш как да се справиш. Всичко и всички започват да изглеждат, че действат срещу теб. Нормално е, при всеки е минал през този период. До месец-два, че и по-рано ще ти мине.

Момчето вероятно ще ти се обади, обаче след няколко дни. Съвсем нормално е да мине дори седмица докато ти се обади. Все пак не иска да изглежда все едно тича след теб. :wink:

LunaTriCk
06-23-2007, 16:19
Депресията вече нормалното състояние на тийнейджърите ли е?
Отдавна е така, особенно при момичетата. :wink:

sherry
06-23-2007, 16:41
Всеки има такива моменти, когато не му върви в нищо. Просто трябва да изчакаш и да не се предаваш и малко по малко всичко ще се нареди.
Не се отчайвай, няма да си помогнеш, като се сдухваш постоянно.
Горе главата и не се ядосвай, не се карай за глупости с родителите си, намери си друго момче, което е сигурно в чувствата си, а не ги мени през ден!

FearInMotion
06-23-2007, 16:50
КУПИ СИ КАСА БИРА... :-x

PLAMENKO
06-23-2007, 18:45
ей пичага така като чета се едно ми правиш вмомента на мене описание на душевното състояние... само дето поне с приятелите си се разбирам!

х
06-24-2007, 13:05
измисли си някаква цел, която да искаш да постигнеш и я следвай. тогава тези неща няма да ти правят впечетление. мозакът трябва да е ппостоянно зает за да няма време за депресии. \:D/

moon_flower
06-24-2007, 13:44
И аз съм била така,няма страшно.И аз си мислех,че никога няма да стане нищо хубаво,но една сутрин се събудих и видях,че света е хубав.Много пъти ми е ствало гадно и съм ревала,но е било максимум за 2 дена,защото съм си добродушничка,а и не обичам да се муся.Ще ти мине,всеки тиинеиджър минава през този период.

gazarka
06-25-2007, 17:38
jivota e pred teb sladurano,sigurna sum 4e vsi4ko 6te e ok:Pprosto ne se vprqgai

07-03-2007, 21:46
Cheer up i love you :}