PDA

View Full Version : Анкета : Кой е актьoрът .....



Jeuelle
06-23-2007, 11:22
Кой е актьoрът или актрисата на кого най-много се възхищавате?
Имам в предвид игра , поведение пред камера ....НО МОЛЯ ВИ НЕ ОПРЕДЕЛЯЙТЕ ВАШИТЕ КУМИРИ САМО ПО ВЪНШЕН ВИД!
Аз лично обожавам Robin Williams.
Възхищавам му се във всеки един аспект.Велик човек е.Не съм гледала един лош филм с негово участие , изиграва ролите си невероятно.Неведнъж ме е разплаквал.А най-голямата ми мечта е да се запозная с него :( :( :(

gold lioness
06-23-2007, 11:44
Lubimite mi aktrisi sa Vivien Leigh, Olivia de Haviland i Nicole Kidman - vsichkite sa i krasivi, i talantlivi. :)

KpuCuTo0o
06-23-2007, 11:50
Аз лично обожавам Robin Williams.
Възхищавам му се във всеки един аспект.Велик човек е.Не съм гледала един лош филм с негово участие , изиграва ролите си невероятно.Неведнъж ме е разплаквал.А най-голямата ми мечта е да се запозная с него :( :( :( И моят любим актьор е Robin Williams. Харесвам филмите които прави... обожавам стила му на игра... как се държи пред камера.. в интервютата в които съм го гледала винаги е бил естествен... Абе.. страхотен човек е!

Cvetito_master
06-23-2007, 12:39
obojavam CHAD MIVHAEL MURRAY-prosto e yniaklen a i mn dobre si igrae rolite,a ot aktirsite nai mn se kefq na LINDSAY LOHAN & HILARY DUFF!!! :smt023

Jamalska
06-23-2007, 12:44
Джони Деп и Брендън Фрейзер

Electric*$h{}ck
06-23-2007, 12:47
за мене велик актьор е Джони Деп,просто има такава страхотна актьорска игра!Също Кейт Уинслет много естествено прави всяко движение във всеки нейн филм който съм гледала,напълно се превъплъщава в ролята,а актрисата която най ми доставя удоволствие да гледам е Кийра Найтли(Гордост и Предрасъдаци,Карибски Пирати....и т.н.т.)Супер красива мацка,мн естествена и готина,а е само на 20 год и вече е звезда =D>

ni6to_novo
06-24-2007, 12:14
Джони Деп иии Джим Кери е просто краля на комидията

Sam90
06-24-2007, 13:06
obojavam CHAD MIVHAEL MURRAY-prosto e yniaklen a i mn dobre si igrae rolite,a ot aktirsite nai mn se kefq na LINDSAY LOHAN & HILARY DUFF!!! :smt023
Ти просто изреди най-великите шедьоври на всички времена :lol:

:arrow: Сандра Бълок

teardrop
06-24-2007, 14:07
Джони Деп! Страшен талант блика от тоя човек, толкова филми с него съм изгледала, в които ролите му са били коренно различни една от друга и въпреки това ги е идигравал перфектно.
Актриса - може би Натали Портман или Кийра Найтли. Личи си, че имат талант, а са все още много млади.

the_viki
06-24-2007, 14:08
От мъжете Denzel Washington и Al Pacino, а от жените...... :roll: не се сещам.

Violenza
06-24-2007, 15:33
За жена - Жизел Бюндхен, гледала съм само един филм с нея /манекенка е/ и просто играе много добре... А и е и страшно красива.
Камеран Диас също ми харесва.

Мъже - Джим Кери - обожавам всички филми с него.
Джони Деп.

HiM_AnGeL
06-24-2007, 16:05
Обожавам Еди Мърфи много добър актиор и умее да играе в различни жандрове филми!За актриса може би Сара Джеска Паркар защото каквато и роля да й дадат тя винаги играе с чувство

aP0kAlIpSiS
06-24-2007, 17:28
Обожавам Джони Деп и Мат Деймън. Мисля си,че Том Уелинг и Уентуърт Милър започват обещаващи кариери.
От жените си харесвам Джесика Алба и Кийра Найтли.

ni6to_novo
06-24-2007, 17:58
От жените-Анджелина Джоли :!:

koalka
06-24-2007, 19:10
От актьорите най-много се възхищавам на тоз,` дето ти е на аватара(Джак Никълсън).За мен просто невероятен актьор.

Jeuelle
06-24-2007, 19:19
От актьорите най-много се възхищавам на тоз,` дето ти е на аватара(Джак Никълсън).За мен просто невероятен актьор.
Съгласна съм с теб - наистина е невероятен

06-24-2007, 19:43
Еди Мърфи,Джим Кери,Мартин Лоурънс...Особено филмите с Мърфи много ме кефят :)

Devil's Advocate
06-24-2007, 21:01
Моят любимец е Ал Пачино. Най - великият актьор за всички времена. Аз класифицирам актьорите на: Ал Пачино и всички останали. Робърт де Ниро също е мноооого добър и ми харесва. Колин Фарел е дяволски добър, най - обещаващия млад актьор в Холивуд. От мадамите Кийра Найтли играе добре и е симпатяга, обаче съм гледала само два нейни филма и не мога да дам компетентно мнение. Но Мишел Пфайфър е невероятна. И все пак Пачино е властелинът на киното. Няма човек, който да не знае поне една от многото му запомнящи се роли като Тони Монтата в "Белязания", гениалната му игра в "Усещане за жена", зашеметяващият екшън "Жега", неподкупното ченге в "Серпико" и разбира се Майкъл Корлеоне в "Кръстникът". Когато фактите говорят и боговете мълчат. =D>

Blab
06-24-2007, 23:03
Мел Гибсън - и режисьор, и актьор...простоо...
Хоакин Финикс - няма такъв....лелееей...само, че ги подбира едни роли:))..бих се радвала да го гледам в нещо земно и неизвратено:))
харесвам и Хю Грант, но повече заради акцента:))

Британи Мърфи - НЕВЕРОЯТНА....няма лоша роля
Кейт Хъдсън - много ми допада...мн, мн:))
Весела Казакова - хмм...да...

Асен Блатечки - хех, тъкмо си го добавих в myspace:))
Христо Мутафчиев - бау:))
Евгени Будинов - няма голям стаж в киното все още, но е убиец:))...няма Уентуърт и Джони, нито Брат и Том...само Генчоооу:))ще видите след някоя-друга година:)

shIlOH
06-25-2007, 08:51
Актъор-Брад Пит-Не му се възхищавам само за това че е секси напротив възхищавам му се защото е страошно добър актъор в репертоара си има всякакви филми играе перефектно кърти мивки в Мистър и мисис Смит в Бандата на Оушан и в всички други филми който съм гледала с негова участие просто за мен това е най-добрия актър неверпоятен сладур
Актриса-Анджелина Джоли-Нямам думи за нея тя си е жив талант играе прекрасно ролите й никога не се еднотипни всяка е разлицна от предходната.умее да играе добра лоша умна тъпа абе всякак страшна мацка и страхотна актриса

Jeuelle
06-25-2007, 11:27
Доста дълго размишлявах върху въпроса , коя актриса определям като моя любимка , и установих че е Julia Roberts.....извънземно невероятна :wink:

_donna_
06-25-2007, 13:06
ДЖИМ КЕРИ е шефчето.

както и един грозен шизофреник,чието име няма да споменавам,
той се пази в тайна от агентите на системата.

LiPs_of_an_AnGeL
06-25-2007, 13:18
Обожавам ДЖОШ ХАРТНЕТ....Адски сладък е и страхотен актьор ! А актриса-----> ДЖУЛИЯ РОБЪРТС....За нея мога да кажа същото като за Джош :D :D :D