PDA

View Full Version : PLS DAITE SAVET



06-23-2007, 12:01
vliubena sam v edno mo4e oshte ot fefruari mesec taka stanaha neshta 4e i toi se vliubi v men i ot 30 mart dosega sme gadjeta, oba4e naposledak vze da mu nepuka za men obajda mu se nqkakvo momi4e ot negoviq grad zashtoto az jiveq v selo a toi v grad i si idva samo prez po4ivnite dni i az neznam toi kakvo pravi dokato ne e s men ta naposledak zabelqzah 4e mu se obajda edno momi4e i samo za neq govori na priqtelite ni a v sashtoto vreme e s men edna ve4er go interesuvam a drugata vse edno 4e neme poznava i nemu puka. Edna ve4er ne bqhme zaedno az bqh s moite priqtelki na edno zavedenie koeto e izvan seloto, a toi mi kaza 4e ne mu se hodi tolkova dale4e i 6te bade s ostanalite na centara kam 10 4asa nqkade toi mi se obajda i iska da otida pri nego na centara az se saglasih i otidoh kogato otidoh toi dumi4ka neobeli s men zatvori se v kolata na edin priqtel i si slushashe muzika taka i nerazbrah za kakvo me vikna zashtoto nepuiska da sleze ot kolata. Na drugiq den razbrah ot priqteli 4e tova momi4e v sashtata ve4er e idvalo na selo i e bilo s nego na centara i kam 10 si e oti6lo, az se qdosah i otidoh da govorq s nego oba4e toi si be6e ve4e zaminal s roditelite na grada. Dnes she si idva molq vi kajete mi kak da postapq kakvo da mu kaja kakvo da napravq :cry:

_summer_girl_
06-23-2007, 12:05
mi mili4ka izvikai go i mu kaji si4ko koeto 4uvstva6 v o4ite i si pogovorete za va6ata vrazka nakade varvi i kvo vi e bade6teto i dali imate takova a i nai ve4e go popitai za6to ve4e ne mu puka tolkova za teb

BebeTooOoo
06-23-2007, 14:05
Много кофти ситуация.Била съм в подобна и знам какво ти е.Най - доброто решение е да поговорите сериозно за вас , за връзката ви и за това какво се случва с нея.Поинтересувай се кое е това момиче , защо му звъни и какво прави в 10 часа с него в центъра.А защо тебе те кара да отидеш , а той не се размърда малко?Все ти ли ще му ходиш по гъза (с извинение).Нека той тича по твоя. ](*,) От това , как потече разговора и това какво си кажете ще се разбере дали връзката ви има бъдеще или не.Успех :wink: