PDA

View Full Version : Нормално ли е такова държание?



06-23-2007, 12:08
здравейте.
сори,че ви занимавам с глупости,но ми е зле и не знам какво да правя...
от около 2седмици излизам с едно момче,харесвам го,приятно ми е с него,но има един проблем.значи винаги излизаме само когато аз му се обадя,закъснява за срещите ни,виждаме се през няколко дена.каже ми примерно,че ще звънне и не го прави...бях се ядосала първите няколко пъти,но реших,че ще си трая и че може така да се е случило.само че вече започва много да ми се събира.като се видим всичко е страхотно и всичките ми съмнения изчезват,но в дните,които не се виждаме ми е много тъпо.даже 1 смс не ми пише да пита какво става.може би ме хваща параноята,но почвам да си мисля,че нещо ме мотае и тн.даже като му пиша не ми отговаря.не искам да му мрънкам,никое момче не обича приятелката му да му обяснява:"ти не ми обръщаш внимание",но това понякога страшно много ме дразни.сякаш играем на някаква игра и като му се обадя сякаш съм се прецакала аз и той е спечелил.това ми пречи да се държа естествено-искам да покажа част от себе си,но някак си той не ми дава.почвам да се чувствам нахална...сякаш на него не му пука много-много какво става с мен.Имала съм доста връзки,знам,че е нормално по принцип,но това ми идва малко в повече.
моля ви,кажете ми,че аз бъркам нещо...нали?сигурно всичко си е наред?няма да си изплача очите ако се разделим,но ми е кофти.

FEN_NA_MOTORI
06-23-2007, 12:14
Ами тоя си играе с теб, по добре го зарежи има къде къде по от него ще си намериш друг... Заблуждаваш се защото ти е хубаво с него и така нататак... Но приеми факта че си играе с теб и те няма за нищо :smt009

06-23-2007, 12:18
mili4ka toi si igrae s teb za kakvo 6e go tarpish zareji go ima tolkova mnogo mom4eta na toq svqt

hoseto_
06-23-2007, 14:48
незнам на колко години сте, но и при мен се получава така(аз съм закъсняващия), но причината при мен е че съм на работа. по някога се получава да имам уговорка, но да ми се обадят че трябва да отида до офиса. така или закъснявам или въобще не отивам. та ако работи е нещо нормално, но иначе послушай другите

06-23-2007, 15:07
ами да,работи,но все пак толкова ли няма време да ми се обади да се чуем за 2минути...объркана съм-преди малко си мислех,че само съм се размрънкала,сега пък докато си мисля и се дразня,че едва ли не като ми звънне и аз веднага съм готова.не искам да го преследвам!струва ми се глупаво аз да го търся,а не той мен..

hoseto_
06-23-2007, 15:17
незнам за него, но аз лично не обичам да звъня постоянно на приятелката ми(вече бивша), ако е имало нещо тя просто ми пуска сиг и винаги съм и се обаждал, пък и съм на мнение че колкото повече внимание се отделя на една жена толкова повече тя ти се качва на главата(личен опит). а и кога ще разберете че имаме и свой живот(мъжете), имаме нужда понякои път да излезем само с мъжка компания, и че когато сме с едно момиче(няма значение колко я обичаме) светът не се върти около нея

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2007, 16:14
Не го търси, изчакай той да те потърси :)