PDA

View Full Version : po4vam da se ot4aivam :(



06-23-2007, 12:32
Az sym 14g momi4ee ama o6te sum si nqmala priqtel daje i ei taka za 2 dena ili ne6ty takoaa iskam ve4e seriozni raboti pak o6te ne sym minala daje prez lape6kite istoriii, no i ne iskam i da minavam xax.... ta 4e kogato si haresam nqkoe mom4e toi hi4 ne mi obru6ta vnimanie i 4ak sled 2 meseca se zainteresyva...togava kogat az ve4e haresvam dr ili sym izgubila interes kum nego :( i prosto nz ot4aivam se ako taka 6e produljava...ina4e sym sladurana pone mn mn mom4eta sa mi go kazvali...i sa me zaribqvali i natqgali daje...oba4e az takiva svalq4i ne mi dopadat...sq sam si haresala edno mom4e ama znam 4e e hiper nedostupen...daje izob6to ne sym go vijdala da e s gadje i t.n...dviji se v hiper gotina kompaniq..no sqka6 ne sa na moeto nivo...nz...slu4aino nqkoi da e imal ili imal su6tiq problem i da kaje ne6ty po temata

FEN_NA_MOTORI
06-23-2007, 12:39
Ами сигурно това ХИПЕР момче си търси ХИПЕР приятелка :-D :-D :-D :-D какви са тея простотий бе? И защо си нямала сериозно връзки ами може би отговорът е в самата теб... Помисли малко може би в характера ти или пък в ината ти знам ли? Ако ми кажеш коя е най честата причина за вашата раздяла може и да можем да ти помогнем... :-D

bai_brother
06-23-2007, 12:55
Az sym 14g momi4ee ama o6te sum si nqmala priqtel daje i ei taka za 2 dena ili ne6ty takoaa iskam ve4e seriozni raboti pak o6te ne sym minala daje prez lape6kite istoriii, no i ne iskam i da minavam xax.... ta 4e kogato si haresam nqkoe mom4e toi hi4 ne mi obru6ta vnimanie i 4ak sled 2 meseca se zainteresyva...togava kogat az ve4e haresvam dr ili sym izgubila interes kum nego :( i prosto nz ot4aivam se ako taka 6e produljava...ina4e sym sladurana pone mn mn mom4eta sa mi go kazvali...i sa me zaribqvali i natqgali daje...oba4e az takiva svalq4i ne mi dopadat...sq sam si haresala edno mom4e ama znam 4e e hiper nedostupen...daje izob6to ne sym go vijdala da e s gadje i t.n...dviji se v hiper gotina kompaniq..no sqka6 ne sa na moeto nivo...nz...slu4aino nqkoi da e imal ili imal su6tiq problem i da kaje ne6ty po temata

Чакай малко сега!!!
Ти за какви сериозни работи говориш бе мойто дете.
На 14 години не си още и за лапешките историй за които разправяш. :lol:

По темата : бъди спокойна живота е пред тебе и тепърва ще имаш приятели(гаджета) клкото искаш.

06-23-2007, 13:21
emi znam no prosto zeh da se zamislqm za6toto vsi4kite mi fr sa imali ve4e pone po 5 gadjeta ednata ve4e i po 10 - 15 gi kara ta zatova ;) vikam si az li sum tolkova zalupena ili prosto sym po pretenciozna za6toto mn pati se mi e otdaval 6asna no ... ne mom4ety ne me e kefilo dostatu4no ;)

mechtaq_za_teb
06-23-2007, 13:25
Nedei da byrzash :-D Oshte si na 14 g i tepyrva shte po4vat da ti se vyrtqt podobni vyprosi v glavata.Tova si e normlano.Tepyrva shte sreshtash mom4eta i taka natatyk :) Ne se ot4aivai.Nqma za kakvo.

SuNNyy
06-23-2007, 13:38
не се отчайвай нали знаеш любовта идва когато най малко я очакваш апак и ти си манинка още да ти кажа не ти и трябва :smt017 \:D/ :smt008

Tiristor
06-23-2007, 13:43
Az sym 14g momi4ee ama o6te sum si nqmala priqtel daje i ei taka za 2 dena ili ne6ty takoaa iskam ve4e seriozni raboti pak o6te ne sym minala daje prez lape6kite istoriii, no i ne iskam i da minavam xax.... ta 4e kogato si haresam nqkoe mom4e toi hi4 ne mi obru6ta vnimanie i 4ak sled 2 meseca se zainteresyva...togava kogat az ve4e haresvam dr ili sym izgubila interes kum nego i prosto nz ot4aivam se ako taka 6e produljava...ina4e sym sladurana pone mn mn mom4eta sa mi go kazvali...i sa me zaribqvali i natqgali daje...oba4e az takiva svalq4i ne mi dopadat...sq sam si haresala edno mom4e ama znam 4e e hiper nedostupen...daje izob6to ne sym go vijdala da e s gadje i t.n...dviji se v hiper gotina kompaniq..no sqka6 ne sa na moeto nivo...nz...slu4aino nqkoi da e imal ili imal su6tiq problem i da kaje ne6ty po temataАз,съм в почти същото положение,ама съм той :mrgreen:

Presley
06-23-2007, 13:43
Az sym 14g momi4ee ama o6te sum si nqmala priqtel daje i ei taka za 2 dena ili ne6ty takoaa iskam ve4e seriozni raboti pak o6te ne sym minala daje prez lape6kite istoriii, no i ne iskam i da minavam xax.... ta 4e kogato si haresam nqkoe mom4e toi hi4 ne mi obru6ta vnimanie i 4ak sled 2 meseca se zainteresyva...togava kogat az ve4e haresvam dr ili sym izgubila interes kum nego :( i prosto nz ot4aivam se ako taka 6e produljava...ina4e sym sladurana pone mn mn mom4eta sa mi go kazvali...i sa me zaribqvali i natqgali daje...oba4e az takiva svalq4i ne mi dopadat...sq sam si haresala edno mom4e ama znam 4e e hiper nedostupen...daje izob6to ne sym go vijdala da e s gadje i t.n...dviji se v hiper gotina kompaniq..no sqka6 ne sa na moeto nivo...nz...slu4aino nqkoi da e imal ili imal su6tiq problem i da kaje ne6ty po temata

Чакай малко сега!!!
Ти за какви сериозни работи говориш бе мойто дете.
На 14 години не си още и за лапешките историй за които разправяш. :lol:

По темата : бъди спокойна живота е пред тебе и тепърва ще имаш приятели(гаджета) клкото искаш.
Съгласна съм!найстина още си малка и има доста време эа гаджета...няма эа какво да се притесняваш!