PDA

View Full Version : Moderated: Какво да направя, за да им променя решението?



sexylife
06-23-2007, 13:38
Na6ite ne mi davat da ostana za dve sedmici sama v ku6ti za6toto ne mi se hodi s tqh na po4ivka(sku4na rabota),kakvo da napravq za da im promenq re6enieto? :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

asi_basi
06-23-2007, 13:54
Ami qvno se dose6tat kakvo bi stanalo ako te ostaqt - kuponi, diskotekite, izlizaniq do kasnoo.... Razberi gi i tqh! Men na6ite sa me ostavali sami4ka za den-dva, no znaqt 4e ne bih zuopotrebila s doverieto im! I to daje neznaeh, 4e 6te me ostaqt sami4ka v apartamenta, uj trqbva6e maika da doide da me naglejda, a nakraq q 4akam cqla ve4er i neq q nqma6e haha. I sa6to sa me ostavali s sestra mi sami za po sedmica-2-3 ... Prosto trqbva da ti imat doverieto, 4e nqma da pravi6 zabraneni ne6ta dokato gi nqma... ;) Pak i mnogo zavisi ot tova na kolko godini si!?

djuki
06-23-2007, 19:15
според мен трудно би успяла . Е зависи на колко си , но си мисля че няма да успееш . Просто ще ти се наложи да отидеш с тях на почивка кво толкова можеш да си го направиш приятно и забавно . А иначе да си останеш нз може би кажи им че с тях не би ти било интересно и че искаш да ги оставиш за извество време сами там да си се радват :lol: