PDA

View Full Version : Превод на френски



06-23-2007, 14:50
Здравейте :) Ако може да ми напишете как е на френски:
Майка ми се казва......Тя е на 46.....Учителка е......Баща ми се казва.......Той е на 48.........Той е митничар.Сестра ми се казва Елица и е студентка.

Мерси много :)

SW_madi
06-23-2007, 15:54
Здравейте :) Ако може да ми напишете как е на френски:
Майка ми се казва......Тя е на 46.....Учителка е......Баща ми се казва.......Той е на 48.........Той е митничар.Сестра ми се казва Елица и е студентка.

Мерси много :)


ma mere s'appelle....elle est 46.....elle est profeseor(soory ama ne se se6am kak be6e u4itel).....mon pere s'appelle.....il est 48.....il est(mitni4ar nz kak e)......ma souer s'appelle Ralica et elle est etudiant.....

dano sam ti pomognala :wink:

*happy bunny*
06-23-2007, 19:40
Здравейте :) Ако може да ми напишете как е на френски:
Майка ми се казва......Тя е на 46.....Учителка е......Баща ми се казва.......Той е на 48.........Той е митничар.Сестра ми се казва Елица и е студентка.

Мерси много :)


ma mere s'appelle....elle est 46.....elle est profeseor(soory ama ne se se6am kak be6e u4itel).....mon pere s'appelle.....il est 48.....il est(mitni4ar nz kak e)......ma souer s'appelle Ralica et elle est etudiant.....

dano sam ti pomognala :wink:

изпуснала си всякакви ударения. учиртел/ка е professeur; митничар е douanier; сестра не се пише по начина, по който си го написала.......общо взето превода ти трябва да изглежда така:

ma m

06-23-2007, 19:46
tc tc tc,lo6o [-X :smt005 :smt005 :arrow:

06-23-2007, 20:10
Sestra i se kazva Elica ,no tova da ne vi pravi vpre4atlenie. :lol:

06-23-2007, 20:13
Male съм :roll: малко ме е срам, че питам такива елементарни неща, ама с учител, който не му пука колко е шумно в час..трудно се учи

06-24-2007, 08:10
[quote=Анонимко]Здравейте :) Ако може да ми напишете как е на френски:
Майка ми се казва......Тя е на 46.....Учителка е......Баща ми се казва.......Той е на 48.........Той е митничар.Сестра ми се казва Елица и е студентка.

Мерси много :)


ma mere s'appelle....elle est 46.....elle est profeseor(soory ama ne se se6am kak be6e u4itel).....mon pere s'appelle.....il est 48.....il est(mitni4ar nz kak e)......ma souer s'appelle Ralica et elle est etudiant.....

dano sam ti pomognala :wink:

изпуснала си всякакви ударения. учиртел/ка е professeur; митничар е douanier; сестра не се пише по начина, по който си го написала.......общо взето превода ти трябва да изглежда така:

ma m

*happy bunny*
06-24-2007, 09:00
аха верно бе :) аз щото гледах направо преведения текст и търсех правописните грешки изобщо не съм обърнала вимание...се 1:)