PDA

View Full Version : za tezi koito sa nqasno s spaneto na palatka



06-23-2007, 16:29
Zhachi s prqteli sme se navili da hodim da spim na palatka nqkude na chernonomorieto durgata sedmica, che ako nqkoi e naqsno molq da mi kaje dali ima nqkva opasnost ot tova da spim na plaja primerno ili zaduljitelno trqa da e na mqsto kato kumping ili neshto ot sorta? Shte ni
napravqt li problem policaite ili koito i da e tam?

Molq neka pishat hora s opit ili hora koito sa naqsno s tozi problem.
Mersi :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Presley
06-23-2007, 18:51
Не мисла,че ще има проблем да си опънете палатките на плажа.Но эависи къде.Попринцип много пъти съм била на море на палатка и обожавам тоэи начин на почивка.Винаги си ги раэпъваме на плажната ивица,но съвсем в началото.Така ,че дори да има прилив или морето да е бурно ,няма опастност да ви эалее.Даже ако ще ходите в къмпенк Арапя ти гарантирам ,че няма да има проблем на плажа :-D !Но эа останалите курорти,които не са къмпинги не мога да ти кажа.

06-23-2007, 19:29
абе попринцип като нишо ще ви направят проблем, ако сте на някои по големичък курорт и сте на плажа, за по сигурно си отидете на къмпинг или на по забутано място(някое селце или някои по безлуден плаж). от опит мога да ти кажа че на камция е мн яко плава е 100 км и е идеално за палатка.Само кадето и да ходите не забравяите репелнта против насекоми :D че тия са големи гадове
айде успех и приятно изкарване

w0sh
06-23-2007, 19:30
МИ можеш да си сложиш палатката там дет не е платена зона за чадъри.

sinful`girl
06-24-2007, 18:00
Така,ако искате да си сложите палатка на плажа точно,ще трябва да отидете на къмпинг...Аз лично две години ходя на "Градина" и мога да ти кажа как седят нещата за там,защото за другите не съм запозната. Та,за там трябва 2 месеца предварително да си резервираш местнеце(ако са останали въобще свободни места) и съответно се плаща. Ако имате приятели,които са отседнали там,няма да има проблем да сложите една палатка за 2 дена. При положение,че нямате,малко трудно ще ви е. В седмицата поне по веднъж минава човек от фирмата и проверява да няма "новонастанили се". Другият вариант е да си опънете палатка в някоя къмпинг-горичка. Доколкото знам там не се плаща нищо,но е кофти,защото повечето такива горички са доста далече от плажа ...

Но на палатка не е толкова лесно да се седи,колкото си мислите....ако е за 2-3 дена ок,ама ако е за повече,ще ви трябва доста оборудване :)

bulgarche
06-24-2007, 21:27
В България също не е позволено кънпингирането, освен на определените за това места. Но никой нищо няма да ти каже. Всъщност то вече няма и къде толкова да се ходи. Дори заплютите места, където години наредсе ходи на палатка вече са бетонирани. Възможните за това места се броят на пръсти. В коя част на Черноморието мислите да ходите?

..:sUnRiSe:..
06-27-2007, 17:14
Доколкото знам можеш да си опънеш палатка на неохраняемите плажове а на тези с чадърчетата дето се плаща мисля че не ебезплатно дори май неможе имаче в много от къмпингите може да се спи на палатка :smt017 ама не съм ммного сигурна

air_wisp
06-27-2007, 22:26
Не мисла,че ще има проблем да си опънете палатките на плажа.Но эависи къде.Попринцип много пъти съм била на море на палатка и обожавам тоэи начин на почивка.Винаги си ги раэпъваме на плажната ивица,но съвсем в началото.Така ,че дори да има прилив или морето да е бурно ,няма опастност да ви эалее.Даже ако ще ходите в къмпенк Арапя ти гарантирам ,че няма да има проблем на плажа :-D !Но эа останалите курорти,които не са къмпинги не мога да ти кажа.

Аз съм чувал за Арапя, че там стават най-яките купони :) Яко палатки, огън, пиене, китари и мадами...ех какво му трябва на човека?

07-08-2007, 21:46
във връзка с палатката и аз искам да ходя ,ама не на море а на планина :roll: някой ходил ли е?къде ще ми препоръчате за безопастно? [-o< :-D студено ли е през нощта?става дума за витоша ?

bulgarche
07-08-2007, 22:10
Вечер винаги е студено, където и да си. Безопасно...от змии...малко трудно. Усойницата се среща на високо, както и пепелянката. Дразнещи насекоми...навсякъде. В планината...опаснот от загубване или някакво нараняване - всякога.
Зависи кой както пита и ще прави. Тез дето ми ходят на токчета по пещери и планини...к'во да ги коментираме? Всичко е опасно за тях. Даже снизането от колата

pathetic
07-08-2007, 22:14
На Каварната спахме само с чували на плажа,имаше и хора с палатки де,ама ние нямахме.

Та минаха две ченгета и май пиха с едната палатка.

Никой нищо няма да ви каже.Спете където желаете.

А пропуснах да кажа-откраднаха ни рома,та внимавайте с тез неща само. :-D

Sam90
07-08-2007, 22:16
Ох... на палатка съм спал 1-2 пъти и НИКОГА ПОВЕЧЕ :evil: Ужасно е бее... и имаше буболечки на всякъде и некво студено и имаш чувството, че непрекъснато нещо се движи около тебе... ужас :shock:

faster_pr
07-09-2007, 09:46
1 - опънете палатката на равно щото е много гадно да се събудиш на метър от палатката (личен опит)
2 - на планината е студено нощем тъй че си вземете нещо по-дебеличко и спете задължително в чували
3 - много внимавайте някой да не ви обере