PDA

View Full Version : Za epilatorite



LiLi{}InLovE
06-23-2007, 16:43
Vyprosa mi e moga li da maham s epilator kosmite navsqkyde?Naprimer po korem4eto i rycete?Ne mi e problema 4e shte boli malko,a 4e moje da se za4ervi mnogo.Ako go namaja s nqkakvo krem4e sled tova shte ima li problem?

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2007, 16:47
Аз на ръцете съм пробвала, няма никакъм проблем, ако на краката ти се зачервяват, значи и ръцете, но това е за няколко часа само ! Аз бях питала мойта козметичка и тя така ми каза, иначе може да се мажеш с всичко, аз лично предпочитам бебешко олио! За корема също няма проблем, не съм пробвала, но познавам много хора дето така си ги махат така че успех в епилирането :wink:

06-23-2007, 16:49
Мисля че можеш. Сигурно ще се зачерви, но не се притеснявай - много от моите приятелки си ги махат по ръцете с епилатор. Ще е добре да се намажеш с крем.

mid_get
06-23-2007, 16:49
Не, мацка :wink: Проблем няма никакъв :smt016 А относно евентуалното зачервяване...нормално ще е, както е било първите няколко пъти, когато си си епилирала краката, примерно ;-) Не се стряскай - мажи с някакво по-мазно или овлажняващо кремче след това :smt006

06-23-2007, 16:54
A az pod misnicite do sega samo sym se brysnala i kojata mi e stanala gadnichka.. Iskam da probvam da se epiliram tam, no se pritesnqvam, che bolkata shte e golqma.. Vie epilirate li si podmishnicite i chuvstvoto po razlichno li e ot tova pr. pri epiliraneto na krakata?

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2007, 16:58
Свиква се и аз преди само се бръснех под мишниците, после почнах с лентички и сега с епилатор, няма проблем не е болка за умиране! Трябва да се настроиш само и свикваш постепенно ще те боли по-малко и по-малко, но след епилация няколко часа не слагай рол он, дезодорант, защото дразни кожата- зачервява се и почва да сърби :-$

bubbles2602
06-24-2007, 08:32
A az pod misnicite do sega samo sym se brysnala i kojata mi e stanala gadnichka.. Iskam da probvam da se epiliram tam, no se pritesnqvam, che bolkata shte e golqma.. Vie epilirate li si podmishnicite i chuvstvoto po razlichno li e ot tova pr. pri epiliraneto na krakata?
6tom dosega si si brusnala mi6nicite,spored men e po-dobre purvite nqkolko pati da si mahne6 kosum4etata s kola maska.I sled tova ve4e da mine6 na epilator.Lenti4kite ne ti gi preporu4vam,6toto az kolkoto pati se probvam,samo mi smukvat kojata puk kosmite si sedqt :?

charovnata_
06-24-2007, 10:29
razbira se che moje da se epilira na vaqkade mishnici,kraka,ryse,intimni chasto,korem i dr. razbira cgche mojesh no trqbva da tyrpihs bolkata pyrvite 1-2 pyti boli i ti idva da metnesh epilatora prez prozoreca no sled tova vyobshte ne useshtash bolka a leko gadelichkane