PDA

View Full Version : kakvo da pravq i da kaja neznam ve4e:(!!!



Malko_D
06-23-2007, 16:51
Iskam da razkaja ne6to i molq naistina da me posavetvate ne6to 6tot mi pisna :( .Na skoro priqtelqt mi zapo4na rabota na plaja, pyk kakto znaete tam si e jiv striptiz 8) Ne 4e se pritisnqvam 4e toi 6te si haresa nqkoq dr pyk i da stane nqma da me ostavi za6toto znam 4e me obi4a koit go znai.Napusnah rabotata si za6toto iskahme da sme zaedno pove4e vreme ot kolkoto 6tqhme da se vijdame kato rabotih i pove4eto vreme ot denq da go prekarvam s nego, no toi prosto ne se syobrazqva sqkash me nqma kato sym pri nego.Vse oglejda nqkoq kato mine po banski.6te si pomislite 4e sym typa moje bi 6tom tyi gi priemam rabotite, no zamislete se az si go obicham mnogo i iskam pone kato sym tam da se syobrazqva malko 4e priqtelkata mu e do nego.Obqsnih mu go tova i mu kazah "Ti kato iskash da si zqpash i ne se syobrazqvash s men az nqma da idvam pri tebe.Pone zqpai kat me nqma kvi sa teq raboti"Ama toi pak kakto vinagi po4na"Ti kvo isk,ash da se karame li sq ni6ot ne sym gledal prestani..."Kak da mu obqsnish na takyv 4ovek 4e ne 4e iskash da se skarate koeto e super typo kat po4ne tyi demek ne mu otyrva i neznae kvo da kaje.Az znam 4e nqma kak da mu zatvorq o4ite da ne gleda, no toi men ne me gledal tyi kakto oglejda tqh basi .Ai kajete si mnenieto kvo da napraq draznq se :cry:

pyx4eto
06-23-2007, 17:00
Ами всеки "жив" мъж си се заглежда,нали знаеш...не може да мине някоя красавица с прашки примерно и тои да не се обърне.Това е срещу природата им.А пък все си мисля,че това не е проблем,но не е трябвало да напускаш работата си заради него.В краина сметка трябва да градиш живота си не само според него,но и според собствените си желания.Та като обобщение ще кажа,че това,което тои прави,никак не е страшно и мисля,че нямаш повод за притеснения.

Malko_D
06-23-2007, 17:09
Az kazah 4e nqma kak da mu zavyrja o4ite da ne gleda, no prosto iskah malko uvajenie i da se syobrazqva 6toto mn dobre znai 4e vsi4ko vijdam i se draznq.Super typo mi stava tyi.

Presley
06-23-2007, 17:10
Еми да , 100% ти е неприятно.Но все пак всеки мъж се эаглежда по други жени..!Хулавото е ,че те обича и му имаш доверие(както сама каэа).Щом като му вярваш ,какво ти пречи?Нормално е ,не прави нищо нередно.

06-23-2007, 17:12
tapa4ka , kak moje da ponasq6 takav da se unijava6 taka :smt013 , bii mu 6uta kak taka 6te se zaglejda po drygi ?????????axaxax ti si zle , nit ti e maj nit nikav da te unijava po toia na4in . kolko tapi jeni ima bojeeeeeeee

Leksi23
06-23-2007, 17:31
Еми мъжко е, нормално е да гледа :roll: . Гадно е знам, но то си е в природата им. Спокс, не показвай че се дразниш от това и примерно като мине някоя готина мадама казвай "леелее, колко е хубава само", мъжете мразят зависливи жени(от лични наблюдения знам, па и то са си го казали хората). Освен да те помисли за лесби, друга опасност няма(базикам се). Ще се зарадва че има гадже като теб :-D

Malko_D
06-23-2007, 17:41
Emi to az ve4e pokazah 4e se podraznih ot tova i si hvanah 4anti4kata i mu kazah ai kat 6te gledash gledai cql den i si zaminah ni6to 4e posle mi zvynq kat lud i slqzah estestveno. Typo se polu4i ama tyi 6te e :)

koalka
06-23-2007, 18:22
Било нормално...

Хубаво, може и да е нормално обаче те сигурно не се виждат всеки ден или не се виждат поне за по цял ден и той се заглежда вместо да й обърне на нея внимание.Еми, обидно.И вие какво я успокоявате-"нали му вярваш и те обича"...дрън-дрън.Гадно е като обичаш някой и той да предпочита да гледа друга пред теб.Поне може да се сдържа, когато е с нея.После нека си гледа, но защо е нужно да знае тя и това очевидно да я наранява?

Правилно си му казала, все пак трябва да си вземе малко поука като вижда, че ти е неприятно.

Malko_D
06-23-2007, 18:48
Ne Vijdame se vseki den no den sled den i vse pove4e go obicham i tova kara revnostta mi da izpluva.Az znam 4e toi pouka nqma da si vzeme utre samo 6te e dobre po princip sled skandal e hubavo no posle starata pesen na nov glas za vsi4ko e taka ne samo za tova.PO nqkoi pyt sym se 4udela kvo praq s nego no go obicham prosto drug mi se vijda jivota bez nego :( .Prosto nqkoi pyt si mislq ili trqbva da tyrpq vsi4ko i da mi kofti nqkoi pyt(pre pove4eto vreme)ili da go ostavq i to pak 6te mi e gadno i taka kofti rabota prosto mn mi e slojna vryzkata pone v tozi period :roll:

djuki
06-23-2007, 19:24
ами мъжко е нормално е да се заглежда , но защо не отидеш с приятелки на плажа където работи той и се дръж пренабрежително с него както той с теб .

Malko_D
06-23-2007, 19:33
Dobra ideq no az na tozi plaj ne hodq poradi pre4ini :|

LaDy_DaQnA
06-23-2007, 19:39
E sq...Toi da ne e gei 4e da ne se zaglejda v momietata vqrno e 4e e kofti pred gadjeto ne nemoje6 da go spre6.oble4i i ti edin izrqzan banski i ako ne te zagledja i teb se pravi na suridita ponqkoga minava i tozi nomer. Uspeh ot men