PDA

View Full Version : Moderated: Трябва ми есе на английски на тема ...



kRiSiToOo
06-23-2007, 18:09
Ele hora trqbva mi ese na angliiski na tema "Being a personality is not as same as having a personality"!Mn mislih no neznam kak da zapo4na.Ako uimate nqkakvi idei pi6ete pls.Mn 6te s1m vi blagodarna

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

pw/c,
06-24-2007, 04:31
vij sa mislq 4e tazi tema zasqga vuprosa za li4nostite i li4nostnite ka4eastva,za v1n6noto opisanie i v1tre6nosta.4e da si li4nost e po vajno da si dob1r po du6a ,a ne da si krasiv.Az mislq 4e e ne6to ot tozi rod.Dano da s1m ti pomognala.

P.P.Pi6ete dali prvilno s1m razbral temata,za da ne q ob1rkame

kRiSiToOo
06-24-2007, 07:43
10x vse pak.Nadqvam se da e taka!
Horaaaaa,pi6ete ne6to!Kajete kak da zapo4na,4e nz!mislq,mislq,no nz!Ne s1m sigurna!

kRiSiToOo
06-24-2007, 10:11
hora pls,helpppppppp.Ni6to ne moga da izmislq a se borq za 6!ako se se6tate za ne6to pls pi6ete,v1ob6te nz kak da po4na,i ko da s1d1rja tva ese

Allmighty
06-24-2007, 10:31
"Being a personality is different from having a personality."
- Alan Coren

As human beings, every one of us has his or hers own individual personality. This word itself has the collective meaning of the total of a persons qualities, the essential character of a person. Unfortunately, though having a personality is something that all living people are entitled to, being a personality is reserved to only the bravest and brightest of human spicies.

Значи това, което е болднато ти е тезата. Колко параграфа трябва да е есето за да знам как да го развия нататък ?

kRiSiToOo
06-24-2007, 10:56
Mi nqma ograni4enie za paragrafite,vajnoto e da se polu4i! :D
Mn blagodarq za tezata 6te mi sv1r6i mn dobra rabota. =D>
A ima6 li i ne6to dr?

Allmighty
06-24-2007, 10:58
Ми аз нищо нямам, сега го написах това. Лошото е, че много малко спах тая вечер и излиза някво неграмотно. Питах за параграфите за да знам колко дълго да ти го напиша. По-свободно ли да бъде или по-сериозно.. Дай някакви рамки и ще ти го напиша.

kRiSiToOo
06-24-2007, 11:02
Mn gramotno e napisano!Mi nqma nikakvo zna4enie kolko 6te e d1lgo.Moje da e ne6to po svobodno. :D
Mi nqma nikakvi ramki,gore dolu 100-150 dumi.Ai da ne se vmesti6 np. :D :D :D
Mn mn mn ti blagodarq

Allmighty
06-24-2007, 11:04
Добре. Пиша.

06-24-2007, 11:08
ok
mn 1ox

kRiSiToOo
06-24-2007, 13:00
napisa li go?

Allmighty
06-24-2007, 13:01
"Being a personality is different from having a personality."
- Alan Coren

As human beings, every one of us has his or hers own individual personality. This word itself has the collective meaning of the total of a persons qualities, the essential character of a person. Unfortunately, though having a personality is something that all living people are entitled to, being a personality is reserved to only the bravest and brightest of human species.

There are numerous human qualities and traits that form an infinite number of combinations and thus people are different from each other. Sometimes, a person might seem very ordinary and he or she could perfectly blend to the mass of people. Nevertheless, when examined carefully, everyone has a unique personality. Having a personality, however, is very different from being one. To be a personality is not merely to exist as a self-conscious person. To be a personality in my opinion is to use the collection of qualities you posses to impress and serve society and to benefit humanity as a whole. People who are personalities are our row models, the ones that stand out more distinctly in the crowd and the ones that others look up to and follow.

Everyone is different and unique but having a personality does not mean that you are being a personality. Nevertheless, even though it is not easy, we should all strive to be labeled as being personalities.

Съжалявам, че се забавих, но седнах да обядвам и загледах някакъв интересен филм. Надявам се, че съм помогнал. Поздрави.

kRiSiToOo
06-24-2007, 13:17
ok.np
mn mn mn 10x =D> =D> =D>
mn mi pomogna

Allmighty
06-24-2007, 13:24
:) гледах в друга тема търсят текст на тема "По-добре е да даваш отколкото да взимаш". В тоя ред на мисли: удоволствието беше мое. Приятно е да помогнеш на някого 8)

ProstoAz
06-24-2007, 15:28
С горните отговори считам темата за приключена! :wink: