PDA

View Full Version : Баща ми...



Хелп
06-23-2007, 19:32
На 13 съм. Обикновено секи ден се събираме с фр. Тях ги пускат до около 10 часа, но само моя баща ме пуска до 9 - 9.30. мен така ми е спр гадно но се опитвам да не правя компромиси. Но като се замисля: се пак е ваканция а и града ни е малък и няма къде да ида. Но той винаги е такъв. Всеки път когато ида да му искам пари защото ще излизам с фр той ме разпитва къде и с кого ще ходя като мн добрре знае. Също така се опитва по всякакъв начин да ме дразни и да намери някаква причина, че да ме прати на село или да не ме пуска да излизам. А и едва го карам да ми даде пари(нямаме проблеми с парите) и сякви такива. Дори неска се наложи да идем да изпратим една фр и се прибрах към 10(че и по рано) и сега нз длаи изобщо ще ме пусне да си подада носа навънка. Нз защо е такъв :smt010 . Имам чувството че той не иска да бъда щастлива и изобщо че не може да ме трае. Моля ви ако можете да ми помогнете. Но само не ми казвайте неща от рода да поговоря с него тъй като зн че ако говоря с него нищо няма да стане, а и едва ли ще ме изслуша :smt010 . Плс за съветче..

Zealot
06-23-2007, 20:02
ПО ДЯВОЛИТЕ!!! Човекът се притеснява за тебе а ти казваш че не иска да си щастлива.Как може да си помислиш че не може да те трае и да не иска да бъдеш щастлива,за бога той ти е баща.Ако не можеше да те трае,в момента щеше да бъдеш в някой приют или да бъдеш оставена за осиновяване(разбира се ако живееше само със него,не знам дали живееш само с него).Ти написа "Но само не ми казвайте неща от рода да поговоря с него тъй като зн че ако говоря с него нищо няма да стане, а и едва ли ще ме изслуша " , аз друг начин освен да поговориш с него не виждам.Мисля че 9:30 е нормално време за момиче на твойте години да бъде на вън.Айде успех!

Хелп
06-23-2007, 20:06
Затова може би съм съгласна с тебе, но се замисли за другото. Едва го карам да ми дава пари за кафе, за море и за сякви такива. Той мн добре знае че нит пуша нит нищо и предполагам че ми има доверие тъй като никога до сега не съм го лъгала...

Fallen Leaf
06-23-2007, 20:45
http://www.teenproblem.net/s/1312.html
Намира се на главната страница, егати.

06-23-2007, 21:02
На 13 съм. Обикновено секи ден се събираме с фр. Тях ги пускат до около 10 часа, но само моя баща ме пуска до 9 - 9.30. мен така ми е спр гадно но се опитвам да не правя компромиси. Но като се замисля: се пак е ваканция а и града ни е малък и няма къде да ида. Но той винаги е такъв. Всеки път когато ида да му искам пари защото ще излизам с фр той ме разпитва къде и с кого ще ходя като мн добрре знае. Също така се опитва по всякакъв начин да ме дразни и да намери някаква причина, че да ме прати на село или да не ме пуска да излизам. А и едва го карам да ми даде пари(нямаме проблеми с парите) и сякви такива. Дори неска се наложи да идем да изпратим една фр и се прибрах към 10(че и по рано) и сега нз длаи изобщо ще ме пусне да си подада носа навънка. Нз защо е такъв :smt010 . Имам чувството че той не иска да бъда щастлива и изобщо че не може да ме трае. Моля ви ако можете да ми помогнете. Но само не ми казвайте неща от рода да поговоря с него тъй като зн че ако говоря с него нищо няма да стане, а и едва ли ще ме изслуша :smt010 . Плс за съветче..

Сравни начина, по който ти пишеш в този форум със начина, по който болшинството пише. Осъзнаваш ли, че си една от малкото, които има мозък в глава, изразява се правилно и интелигентно ?
Това е само един пример за това, че това, което баща ти прави на тази възраст е добро! Ще дойде време, когато ще ти се полага повече. На този етап си е много добре.

Presley
06-24-2007, 08:57
Леле е*ати наглостта...
И какво си мислиш ,че като си на 13 трябва да спиш на улицата ли?На 13 мене и до 8 не ме пускаха ...!Баща ти даже е добър с теб.Според мен едно момиченце на твоята въэраст трябва доста да се радва ,че го пускат до 9-9.30...!А и все пак баща ти го прави эа твое добро...ако имаше малко акъл щеше да го эагрееш това.Сори ,че съм груба ,но ми омръэна от такива теми ,дето някакви хора между 11 и 13 години се оплакват ,че ги пускат до 10...ттцтцтцтц.Абе просто не ставай нахална,като почнеш ти да ги иэкарваш паричките,харчи си ги на воля...ама се съмнявам тогава да ти е такъв мерака.

П.С: Вэеми един тълковен речник и потърси эначението на думата `компромис`.

Jeuelle
06-24-2007, 09:11
Келешче просто и малоумно,
когато пораснеш ще осъзнаеш че баща ти би дал живота си в името на твоето щастие и сигурност.
Това че на вас малолетни идиотки не ви се угажда в нито един аспект е лично ваш проблем!

moon_flower
06-24-2007, 11:22
Верно си много нагла.
Аз съм на 14 и нямам вечерен час,а ако имам,то е до седем да речем.А ти на 13 искаш до десет.Ами кои нормален родител ще си пуска детето еи така по улиците до толкова часа?Ако не си запозната,отвличания,изнас илвания и наркомания има и през деня,а камоли вечерта.

Reed
06-24-2007, 11:30
Леле е*ати наглостта...
И какво си мислиш ,че като си на 13 трябва да спиш на улицата ли?
:lol: Вярно,вярно

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 21:46
ПО ДЯВОЛИТЕ!!! Човекът се притеснява за тебе а ти казваш че не иска да си щастлива.Как може да си помислиш че не може да те трае и да не иска да бъдеш щастлива,за бога той ти е баща.Ако не можеше да те трае,в момента щеше да бъдеш в някой приют или да бъдеш оставена за осиновяване(разбира се ако живееше само със него,не знам дали живееш само с него).Ти написа "Но само не ми казвайте неща от рода да поговоря с него тъй като зн че ако говоря с него нищо няма да стане, а и едва ли ще ме изслуша " , аз друг начин освен да поговориш с него не виждам.Мисля че 9:30 е нормално време за момиче на твойте години да бъде на вън.Айде успех!

Напълно съм съгласна ! Че то има ли баща, който да не се притеснява за дъщеря си!? Все пак бащите са много чувствителни към дъщерите си.

djuki
06-25-2007, 06:25
Леле е*ати наглостта...
И какво си мислиш ,че като си на 13 трябва да спиш на улицата ли?
:lol: Вярно,вярноДам вярно си е ! Ти верно кво искаш на 13 си а да скиториш до 12 часа вечерта навън . Ти добре ли си ?! Аз на 15 и дори и да ходя на диско баща ми в 9:30 идва да ме прибере от там . Иначе до 8 трябва да съм си в къщи . Радвай се на това което имаш че и то ти е много . В едно трябва да си сигурна обаче баща ти те обича факта че ти е дал толкова свобода значи че наистина иска да си щастлива но все пак много се притеснява за теб . Постави се на неговото място . Ще пуснеш дъщеря си до 11 часа на вън и тя повече може да се не прибера изнасилена от някой си и захвърлена някъде !