PDA

View Full Version : Мисля, че съм излишна...



Деница
06-23-2007, 19:36
Проблема е там, че Той не успява да забрави предишната си приятелка. Разбирам, че много я обичал и тя също в продалжение на две години, но тя е заминала за щатите и са се разделили по много гаден начин. Ние с него ходим от един месец и Тои НЕ спира да ми говори за нея , дори понякога си позволява и да ме сравнява с неЯ. Винаги говори за нея по много нежен начин, начин различен от този с които говови за мен. Толкова е влюбен, че не вижда тагата ми...Не вижда, че ме заболява. :smt011 Пази си снимките с нея, като го гледам колко са били щастливи ми става гадно, защото и аз искам да бъда така с него. От любов прощавам всичко! Сякаш съм хладнокръвна и не усещам болката...и се опитвам да дам повече, и повече..да бутам нещата в нашата вразка...Вярваите не е лесно, чуствам се ужасно :smt010 Искам да се махна, но не мога..не ми дава сърце да го изоставя...Имам още надежди за нас.
На всичкото отгоре Тя сега се пребира, след около месец и Той знае..И е толкова щастлив, сияе от щастие...Поне така го осещам. Питам се дали АЗ съм излишната тук и май е така. :smt010 Само ще попреча на любовта им, а аз искам Тои да бъде щастив..Колкото и да ми е трудно съм решила да го оставя, но не знам как ще го преживея. От друга страна пък НЕ искам да и освобождавам терена, намирам сили да се боря. Но тук идва въпросът- Струва ли си!?

mademoiselle_de_Soleil
06-23-2007, 19:38
milata .... opitai se da mu obqsni6 kak se 4ustva6, za6toto naistina postupva adski gadno s teb. V karina smetka ako ne e gotiv za nova vruzka za kakvo izob6to q e zapo4nal???!! ](*,)

experiment_m
06-23-2007, 19:43
Не бъркай любовта със състраданието. Кажи на него всичко това, което сподели с нас. Така и той ще знае, че те наранява и може би ще се опита да се промени. Ако не, по-добре си намери някой, който няма да те ползва за заместник на отминала любов и знае как да се държи с теб така, че да се чувстваш единствена.

LetiCherry
06-23-2007, 19:44
Ми според мен му кажи как се 4увстваш, говори с него...Може да е трудно да я забрави, но не е невъзможно, ако иска :wink: Много хора са имали дълги връзки, но са се разделяли и са продължавали напред. Бори се, ако не става, просто се оттегли, докато не е станало прекалено късно. И все пак - един месец не е толкова ного време, дай му възможност да я забрави и да се влюби в теб! :wink:

djuki
06-23-2007, 19:46
Виж миличка това наистина е много гадно . И може би най доброто което можеш да направиш е да отидеш и да му кажеш че ти наистина го обичаш , но той теб явно не ,а и щом тя се прибира скоро , може би най добре ще е да говориш с него а не да взимаш решение преди това . Също така един човек ми каза че към човека с които си тръгнал за да забравиш една голяма изпитваш още по голяма . и рано или късно може би той ще те замени с нея и ще те обича дори повече , но решението си е само твое не мога да ти кажа какво да направиш сама можеш да прецениш на какво си готова . Но все някога ще си намериш някои по подходящ и сега може да даваш всичко за него ама след 1 месец и грамче да не ти пука

BebeTooOoo
06-23-2007, 19:50
Много кофти ситуация.Наистина не е трудно да се забрави момичето , с което е ходил 2 години.Ако ти се чака и имаш сили...дай му малко време да свикне с мисълта , че вече нея я няма , а сега ти си до него.А другото решение е да го оставиш да е с нея...да бъдат щастливи...макар и да го обичаш...незнам ти реши какво да правиш , но няма трета възможност.Но всъщност не е хубаво от негоева страна да постъпва така с тебе.Ако така продължава - по добре го зарежи.После кажи какво си решила , че ми е интересно. :wink:

Vikitooo
06-23-2007, 19:50
Az li4no bih se oteglila...Bih mu dala svoboda, a toi ako me obicha ste se varne. Mislq 4e sama se naranqvash v slu4aq...

ТИМЕ2КИЛЛ
06-23-2007, 19:56
Проблема е там, че Той не успява да забрави предишната си приятелка. Разбирам, че много я обичал и тя също в продалжение на две години, но тя е заминала за щатите и са се разделили по много гаден начин. Ние с него ходим от един месец и Тои НЕ спира да ми говори за нея , дори понякога си позволява и да ме сравнява с неЯ. Винаги говори за нея по много нежен начин, начин различен от този с които говови за мен. Толкова е влюбен, че не вижда тагата ми...Не вижда, че ме заболява. :smt011 Пази си снимките с нея, като го гледам колко са били щастливи ми става гадно, защото и аз искам да бъда така с него. От любов прощавам всичко! Сякаш съм хладнокръвна и не усещам болката...и се опитвам да дам повече, и повече..да бутам нещата в нашата вразка...Вярваите не е лесно, чуствам се ужасно :smt010 Искам да се махна, но не мога..не ми дава сърце да го изоставя...Имам още надежди за нас.
На всичкото отгоре Тя сега се пребира, след около месец и Той знае..И е толкова щастлив, сияе от щастие...Поне така го осещам. Питам се дали АЗ съм излишната тук и май е така. :smt010 Само ще попреча на любовта им, а аз искам Тои да бъде щастив..Колкото и да ми е трудно съм решила да го оставя, но не знам как ще го преживея. От друга страна пък НЕ искам да и освобождавам терена, намирам сили да се боря. Но тук идва въпросът- Струва ли си!?
Наистина си излишна.много нахална и адски тъпа.

LaDy_DaQnA
06-23-2007, 20:02
Pogovori s nego i mu obqsni 4e te natujava kato govori taka...ako vidi6 4e ni6to nqma da se polu4i i ako si gadna kato men ;) 6te opropasti6 vruzkata mupo nqkukuv n-n.Ako az vijdah 4e toi ne iska da e s men a s druga 6te se skaram s nego na cenata i te 2-mata da ne sa 6tastlivi.Znam 4e ne e dobre taka no... :) :twisted:

Fallen Leaf
06-23-2007, 20:16
Интересно тя какво мисли по въпроса, че той си е намерил друга приятелка за няколкото месеца, в които са били разделени... :lol:

VerryBerry
06-23-2007, 20:19
mai toi o6te q obi4a,i to mn,i mai ne ti e mqstoto s nego

Деница
06-23-2007, 20:46
Интересно тя какво мисли по въпроса, че той си е намерил друга приятелка за няколкото месеца, в които са били разделени... :lol:

Te ot edna godina i nqkolko meseca sa se razdeleni, kato sa skasali predi tq da zamine..

koalka
06-24-2007, 07:41
Тъпо е било от негова страна да започва връзка, при положение, че още обича бившата.Нормално е да те сравнява с нея, за него тя е по-добрата...
По-добре се раздели с него, няма смисъл да продължавате.Най-вероятно, ако тя иска те ще се видят и тогава има опастност да стане нещо.Не казвам, че със сигурност ще се случи.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-24-2007, 08:05
и аз бих се оттеглила не заради друго ами защото ако наистина го обичам ще искам да е щастлив а ако само го харесвам то от тази връзка не виждам смисъл :]

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 11:21
:( Говори с него и му обясни клко много го обичаш и как те боли, когато той говори толкова много за нея

sinful`girl
06-24-2007, 11:45
Трябва да му обясниш като начало,че имаш чувства към него,кажи му го,за да го има в предвид. Факта,че докато е с тебе говори само за предишната си приятелка,сравнява те с нея и тн. показва само,че той просто не може да я забрави...и това е нормално,защото две години не са малко време! Обаче трябва да му кажеш,че или докато е с тебе трябва тотална да забрави за другата и че като е с тебе,е само с тебе или се разделяйте. Съжелявам,че трябва да ти го кажа,но в случая според мен ти си един вид заместване. След дълга връзка,за да забрави човек за предишния,той търси други връзки. Но тези връзки не са сериозни,те са за запълване на времето и празнината в сърцето,която остава. По-добре недей да играеш втора дупка на кавала,ами поговори с него и му кажи,че ако смята,че може да се задълбочат нещата между вас и е способен да забрави за предишната и да се отдаде изцяло на теб,тогава можете да сте заедно,но ако ли не ....бягай,докато е време,защото ще се влюбиш още повече и ще ти е много трудно после ;) Айде успех :)

Zealot
06-24-2007, 11:47
много е/сте избързал/и да направи/те нова връзка,може би се е страхувал да не остане на сухо и се е събрал със тебе.Така значи за проблема,освен да му кажеш това което написа ,друг начин няма...

VerryBerry
06-24-2007, 13:21
po dobre govori s nego,kaji mu kak se 4uvstva6 i ako te obi4a,bi se pogrijil da ne si izli6na,da te napravi 6tastliva..ako li ne-ostavi go

BAYO
06-25-2007, 03:42
Проблема е там, че Той не успява да забрави предишната си приятелка. Разбирам, че много я обичал и тя също в продалжение на две години, но тя е заминала за щатите и са се разделили по много гаден начин. Ние с него ходим от един месец и Тои НЕ спира да ми говори за нея , дори понякога си позволява и да ме сравнява с неЯ. Винаги говори за нея по много нежен начин, начин различен от този с които говови за мен. Толкова е влюбен, че не вижда тагата ми...Не вижда, че ме заболява. :smt011 Пази си снимките с нея, като го гледам колко са били щастливи ми става гадно, защото и аз искам да бъда така с него. От любов прощавам всичко! Сякаш съм хладнокръвна и не усещам болката...и се опитвам да дам повече, и повече..да бутам нещата в нашата вразка...Вярваите не е лесно, чуствам се ужасно :smt010 Искам да се махна, но не мога..не ми дава сърце да го изоставя...Имам още надежди за нас.
На всичкото отгоре Тя сега се пребира, след около месец и Той знае..И е толкова щастлив, сияе от щастие...Поне така го осещам. Питам се дали АЗ съм излишната тук и май е така. :smt010 Само ще попреча на любовта им, а аз искам Тои да бъде щастив..Колкото и да ми е трудно съм решила да го оставя, но не знам как ще го преживея. От друга страна пък НЕ искам да и освобождавам терена, намирам сили да се боря. Но тук идва въпросът- Струва ли си!?

Давай напред и не се предавай, ш' блъскаш ... но накрая ще бъдеш възнаградена, ако си постигнала целта си. И аз бях така. Предишното маце, преди мен .. ходила с няк'в 3 години. Е, тряше ми година и месец докато забрави за него ... опитвах и правех всичко, дори и караници ... да няя сравнения, да не ми говори и прочие и прочие ... дълга та широка стана, ае маам се от туа :wink: