PDA

View Full Version : Moderated:как да я впечатля?



06-23-2007, 20:56
от много време си пиша с едно момиче , днеска се видяхме за първи път и е много готина , обикаляхме това онова , как да я впечатля ... принципно не съм от наи забавните хора...

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
т. 7 от Правилника!

PLAMENKO
06-23-2007, 21:01
еми виж са фани и се фърли на фонтаните при НДК , ще остане мнг очарована обещавам ти!!!

slavito007
06-23-2007, 23:04
Ми как да я впечатлиш...бъди себе си,ама не прекалено,защото в случаите на "вживяване " си тотално обречен.Говорете за интересите си,поопознайте се първо за после ше видим как ше се опрайте... ;)

BebeTooOoo
06-24-2007, 05:52
С какво да я впечатлиш?С това да бъдеш себе си.Недей да се правиш на такъв , какъвто не си.И какво като не си от най - забавните хора?Не е нужно да си забавен за да впечатлиш някой.Има други варианти.Предполагам , че това е нет запознанство :? Мисля , че най - напред трябва да се опознаете , да разберете какво харесва и какво не другия.Абе въобще какви са интересите му.Неможе така изведнъж да станат нещатата така както ти искаш.Айде успех и още веднъж - не бъди актьор [-X

koalka
06-24-2007, 07:26
Банално, но се дръж естествено.Тя би трябвало да оцени, че не се преструваш, а си такъв, какъвто си. :wink:

moon_flower
06-24-2007, 08:12
Дръж се така,както се държиш попринцип.И ще ти кажа защо-защото ако се осъществи някаква връзка между вас,то тя ще е базирана на самите вас,а не на хората,които бихте искали да бъдете.Ако тя не те хареса,друга ще има.

Presley
06-24-2007, 08:16
Еми много эависи какво е момичето..!Не мога да те посъветвам при положение ,че не энам нищо эа нея...нали энаеш: раэлични хора-раэлични предпочитания,раэлични интереси...
Но пък ще ти кажа най-общото и това ,което би впечетлило мен :-D .Бъди мил ,иэслушвай я ,но в никакъв случай не бъди прекалено мълчалив.Демонстрирай чувство эа хумор,даже ако успееш да я раэсмееш ще е супер! :-D Иии естествено най-баналното,но и най-вярното-бъде естествен,эащото иначе се усеща.

Valar
06-24-2007, 08:44
Значи повечето хора биха ти казали да се опитваш да я впечатлиш..
Аз ще те посъветвам да се държиш така,че тя да е тази която трябва да те впечатли!
Помага безотказно.

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 11:19
С какво да я впечатлиш?С това да бъдеш себе си.Недей да се правиш на такъв , какъвто не си.И какво като не си от най - забавните хора?Не е нужно да си забавен за да впечатлиш някой.Има други варианти.Предполагам , че това е нет запознанство :? Мисля , че най - напред трябва да се опознаете , да разберете какво харесва и какво не другия.Абе въобще какви са интересите му.Неможе така изведнъж да станат нещатата така както ти искаш.Айде успех и още веднъж - не бъди актьор [-X

напълно съм съгласна :-)

BAYO
06-25-2007, 04:00
Нагаждай се според ситуацията, та после се разкривай що за пич си , съвет за ловене на рибки (или поне едно време беше така) :roll: :lol:

06-25-2007, 13:06
Значи повечето хора биха ти казали да се опитваш да я впечатлиш..
Аз ще те посъветвам да се държиш така,че тя да е тази която трябва да те впечатли!
Помага безотказно.
kak stava tova? :roll:

mademoiselle_de_Soleil
06-25-2007, 13:13
Nau4i nqkolko sveji vica, nqkolko laf4eta, nqkolko komplimenta i napravi :) garanciq za dobro vpe4atlenie! :) I ne se ligavi!![/b]

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 14:13
Все пак щом се е съгласила да се срещнете и сте си писали от много време.. значи има интерес към теб ;)

sasha_90
06-25-2007, 14:27
Дръж се естествено и я разсмивай-това на нас ни харесва.

moon_flower
06-25-2007, 14:30
Естествено поведение и чувство за хумор.Това е.