PDA

View Full Version : Кофти ми е



Милата-Андреа
06-23-2007, 20:57
Эдравеите хора :smt010 !Искам да ви споделя и моето душевно терэание...
Много съм самотна :smt010 !Вече эапочнах да търся утехата в алкохола...и какво печеля?Нищо и го съэнавам,но не мога да спра!След толкова огромно страдание ,преди съвсем малко време срещнах едно момче,което някак си ми вдъхна надежда,може би доре несъэнателно !Покаэа ми няколко пъти ,че ме харесва,но пък никога не ми го каэа дириктно!И какво?Пак съм сама....преди 2 години ме нараниха ЖЕСТОКО и преэ теэи 2 години страдах ,страдах,страдах....срещнах това момче и малко живнах,но вече раэбрах,че той никога няма да направи крачка :( :( :( А и никой от приятелите ми не го харесва,а той е страшно добро момче...абе положението е сложно.А и вече се чудя дали иэобщо иэпитва нещо към мен :cry: !Эамислям се дали аэ да не направя първата крачка ,но не мога да му кажа всичко директно,просто не мога...поэнавам се :smt010 !Офф много ми е кофти!
Мерси ,че го прочетохте ииии мерси ако оставите мнение.
O:)

Милата-Андреа
06-23-2007, 21:46
Моля ви
:smt010

Need_A_Girl
06-23-2007, 21:47
Мойта ситуацийка преди 1 месец беше почти същата, само че аз бях в ролята на момчето... Не направих първата крачка и от тогава вс ден съжалявам за това. Пък ти щом си го харесваш - действай, не чакай от него нещо, може би е просто по-срамежлив и несигурен! ;)

тромбоцит
06-23-2007, 21:53
врътни един чучек върху казана с телешкия копита и от изпаренията ще ти стане по-добре[/i]

Милата-Андреа
06-24-2007, 08:11
МНого благодаря но хората,които оставиха мнениея.
Мреси отново ...
:smt008

moon_flower
06-24-2007, 08:15
Ами,мисля,че ще ти мине,все пак недеи да търсиш решение в алкохола.Ще те питам,тои с какво ти помага,освен че ти скъсява живота?С нищо,затова го зарежи и се върни обратно към живота. :wink:

sherry
06-24-2007, 08:27
Сама осъзнаваш, че алкохолът не е решението на проблемите ти, спри да го употребяваш.
Колкото до момчето - пробвай да му покажеш чувствата си.
Всеки е минал през такива тррудно моменти, но след бурята слънцето отново озарява всичко, помни това и не се предавай!

BebeTooOoo
06-24-2007, 09:32
Това с алкохола - само влошава нещата.Знаеш го и направи така , че да го спреш.Колкото до момчето - ако го харесваш - признай му го.Кажи му какво изпитваш и ако чувствата ви са взаимни - добре.Може би той не прави първата крачка поради същата причина - незнае какво изпитваш ти или пък се притеснява.Всеки има трудни моменти в живота си , но въпреки всичко трябва да е силен и да не се отчайва.Не го прави и ти.На всяко нещо рано или късно му идва времето , така че не се притеснявай.Ако не е това момче - то ще е друго. :wink:

06-24-2007, 09:41
Бе то и на мене ми е супер кофти през 70-80% от цялото ми време ама не прая теми

Qnchety
06-24-2007, 09:44
Недей да търсиш утеха в алкохола! Така само ще стане още по лошо. Недей също така да се самоизмъчваш че си сама, защото рано или късно точно когато не очакваш любовта ще дойде при теб!

Destroyfashion
06-24-2007, 09:46
продалжавай да пиеш.аз винаги съм бил сам и само като пия забравям за другото :(

koalka
06-24-2007, 10:23
Няма смисъл от давенето на мъката в алкохол, така ще си съсипеш здравето, а предполагам си още млада.
По-добре намери сили и спри.Виж се с момчето, поговорете, кажи му какво изпитва и го питай за неговите чувства.Ако има-може би ще сте заедно, ако не-не, но живота продължава и той не е единственото момче, което може да те направи щастлива.

FiRe_LaDy
06-24-2007, 10:34
Ami shtom ne deistva toi - davai ti.Ne se otkazvai tolkova lesno.Bori se tova momche,a shto se otnasq do drugite deto en go haresvat.Kakvo ti puka?Ostavi gi.Ti shte si s tova momche,a ne te.

Presley
06-24-2007, 14:23
Това с алкохола - само влошава нещата.Знаеш го и направи така , че да го спреш.Колкото до момчето - ако го харесваш - признай му го.Кажи му какво изпитваш и ако чувствата ви са взаимни - добре.Може би той не прави първата крачка поради същата причина - незнае какво изпитваш ти или пък се притеснява.Всеки има трудни моменти в живота си , но въпреки всичко трябва да е силен и да не се отчайва.Не го прави и ти.На всяко нещо рано или късно му идва времето , така че не се притеснявай.Ако не е това момче - то ще е друго. :wink:
Нямам какво да добавя! =D>

BAYO
06-25-2007, 03:26
Понякога не знаеш какво печелиш като губиш и какво губиш като печелиш. Тфа е филма, друг неа :-$

sexa_na_kompleksa
06-25-2007, 08:43
Ката за начало спри с алкохола и позвънни на въпросното момче.Излезте някъде,поговорете си ... и ще се разбере кой какви чувства има към другия.Не не бързай да му признаваш чувствата си,защото ако не са споделени ще сгавиш много яко.Аз така веднъж призанх на едно момче и после дълго съжалявах,загубих дори и приятелството му ... и така ... Успех !

MalKa_i_SlaDka_u4eNi4kA
06-25-2007, 09:31
offf samo na teb li ti e gadno mila.kakvi potresava6ti ne6ta izjivqh i sega otnovo sam sama.nai lo6oto e 4e se viubih :cry: a toi e s 7 godini po-golqm 8-[ i az kakvo da pravq sega.misli6 4e ti si v lo6o polojenie :| edinstveno alkohola pravi problema ti po-seriozen.znam 4e kato si zapo4nala ne moje6 da spre6,no se zamisli za vajnite za teb ne6ta i za tezi koito te obi4at i se nujdaqt ot teb.edinstveno tova 6te ti dade sili \:D/