PDA

View Full Version : Problem s momi4etata



uf
06-23-2007, 21:42
zdraveite vsi4ki.az sum mom4e na 14 godini,ot sofia,drugoto nqma zna4enie.iskam da vi pitam-izob6to ne mi vurvi s momi4etata,nqmam gadje i nikoga ne sum imal,ne sum i obi4al(znam 4e e rano vse pak),puk za sex da ne govorim(protiv sum vsi4kite tiq tupotii na 13-14 godini da pravi6 sex ](*,).na vun6en vid sum dobre,no imam edin glaven nedostatuk-nqkolko izli6ni kilograma-kakvoto i da pravq ne se smukvat i tolkova.s tova sum se primeril.ta vijdal sum mnogo edri mom4eta s mnogo gotini momi4eta,i iskam da vi pitam kak moje da privleka vnimanie,ili da podbujdam interes u momi4etata...toest da me haresat.kajete mi kak trqbva da se durja,i podobni ne6ta.vsi4ko koeto momi4etata(ob6to kazano,ne individualno) haresvat.molq vi pomognete mi,i bez ebavki,problema mi e seriozen :-#

06-23-2007, 21:48
pls pomognete 8-[

Need_A_Girl
06-23-2007, 21:49
Moje da zvu4i iztarkano ama badi sebe si...ina4e momi4etata haresvat 4uvstvo za humor, tva-onova ama ako ne ti idva ot vatre nqma smisal da se pravi6 na 6ut ;]

`Death`Whore``
06-23-2007, 21:50
Не мога да разбера защо всички се стремят към някакво поведение, за да привличат другия пол. Всеки човек е интересен за определени хора. Каквото и да правиш, ако някой не те харесва, няма да постигнеш нищо.

06-23-2007, 21:51
e da poprincip sum dobre s maitapite...no tova da buda sebe si sum go 4uval 1000 puti i o6te tolkova ne e prorabotvalo...ta kajete mi ako ima nqkakuf na4in da kompensiram vun6niq vid :cry:

`Death`Whore``
06-23-2007, 21:53
Не е нужно да се правиш на клоун. Оставяй и момичето да казва нещо...простият разговор показва дали си пасвате.

06-23-2007, 21:59
Не е нужно да се правиш на клоун. Оставяй и момичето да казва нещо...простият разговор показва дали си пасвате.
da de to4no.oba4e ne iskam da po4vam razgovor,za6toto obiknovenno az ostavam unijeniq

`Death`Whore``
06-23-2007, 22:02
Отношенията с хората не би трябвало да водят до унижения. Да не би да харесваш само надути момичета?

Kurdokolenko
06-23-2007, 22:16
az sum mom4e na 14 godini,ot sofia

Пич, първото сериозно гадже ми беше, когато ударих 16така, няма да се плашиш :)

slavito007
06-23-2007, 23:02
Чар,сексапил,ама не всички ги имат тези екс3.А очевидно при тебе са в минимални количества.Хм...ми значи нз какво да те правим.Ся като е лято зЕми първо да свалиш 5-6 кила (аз почнах вече (: ) и след това ще му мислимЕ.

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:38
abe kvote interesyva 4e si s nqkolko kilograma po teji4uk..tfa ne e nedostatyk.KAkto e kazano po gore BUDI SEBE SI ....

Pepon
06-26-2007, 17:52
Абе нашия...няма смисъл да се депресираш че си нямаш приятелка на тази възраст...няма да се запознаеш с такова момиче поне до 17 годишен!И да се сдухваш,и да не се сдухваш,все тая!Примири се и чакай своя ред!Както казаха ако търсиш някакъв модел на подражание само ще си навлечеш негативи!Ако си стока не си мисли че няма да срещнеш любовта,и не само,тя няма да е една!И последно-истинските мъжаги рядко свалят момичетата(жените)!Както има недостъпни жени,така има и недостъпни жени,тези които гонят "путките" са посредствени и повърхностни,недорасли за сериозни отношения!Градят имидж,който на практика ги отдалечава от истински качествените бройки!Така че......Гледай си кефа,живей си живота,хапвай си на воля...само гледай да не се угоиш......и твоето време ще дойде...

ssss_89
06-26-2007, 18:18
Защо си мислиш че кльощавите момчета са по-красиви? Зависи и от вкуса де, но има много момичета, които харесват по-едри момчета. Можеш да ходиш на фитнес и така може да отслабнеш малко пък и ще си с повече мускули!

sorceress
06-26-2007, 18:57
Защо си мислиш че кльощавите момчета са по-красиви? Зависи и от вкуса де, но има много момичета, които харесват по-едри момчета. Можеш да ходиш на фитнес и така може да отслабнеш малко пък и ще си с повече мускули!

Мммммм да превърнеш килограмите в мускули е мн добра идея. Ходи на фитнес, тренирай нещо, щом външния ти вид те притеснява - много момичета биха предпочели тва пред някой, дето му се броят ребрата :mrgreen: и най - важното е да не се занимаваш с надути куклички, защото освен унижението нищо др няма да постигнеш :D айде успех

Valar
06-26-2007, 19:25
Рано ти е!
Усъзнаи се няма списък от трикове за това как да привличаш вниманието на хората!
Излизаи на вън виждаи се с нови хора контактува повечко и смело с момичета(няма значение дали са грозни или по-голями от теб)
Постепенно ще свикнеш живота е пред теб.

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 21:39
мм.. трябва да бъдеш себе си.. а иначе за килограмите - един познат беше леко пълничък и после чрез отслабването превърна сичко в мускули.. :wink:

vvs_go
06-27-2007, 03:30
zdraveite vsi4ki.az sum mom4e na 14 godini,ot sofia,drugoto nqma zna4enie.iskam da vi pitam-izob6to ne mi vurvi s momi4etata,nqmam gadje i nikoga ne sum imal,ne sum i obi4al(znam 4e e rano vse pak),puk za sex da ne govorim(protiv sum vsi4kite tiq tupotii na 13-14 godini da pravi6 sex ](*,).na vun6en vid sum dobre,no imam edin glaven nedostatuk-nqkolko izli6ni kilograma-kakvoto i da pravq ne se smukvat i tolkova.s tova sum se primeril.ta vijdal sum mnogo edri mom4eta s mnogo gotini momi4eta,i iskam da vi pitam kak moje da privleka vnimanie,ili da podbujdam interes u momi4etata...toest da me haresat.kajete mi kak trqbva da se durja,i podobni ne6ta.vsi4ko koeto momi4etata(ob6to kazano,ne individualno) haresvat.molq vi pomognete mi,i bez ebavki,problema mi e seriozen :-#otnosno sexa da ti kaja protiv neprotiv v blizkite nqkolko godini nqma da te ogree ne vqrvai na glupostite ot foruma otnosno kilogramite ako sa malko kakto kazva6 s edno hranitelno prevyzpitavane si4ko moje da se re6i nqq sa ot4aiva6 edna fr svali 20 kg edin priqtel svali 15 az sym svalql po 5 kogato mi se e nalagalo ako iska6 pomo6t pi6i na l.s.