PDA

View Full Version : Как да си го върна?Помощ!!! ;(



Insomnya
06-24-2007, 06:20
Приятеля ми(вече бивш :() накара 1 негов приятел да се представи за един мой бивш.И звъни телефона около 21ч. вдигам телефона и почнахме да говорим той ме пита кога ще излезем,аз от моя страна му казах че когато иска и още някой други неща.И в този момент на телефона кой да е моя приятел и взе да ме разпитва какви са тези неща за какъв го имам и ми каза да забравя за всичко.Вече му писах че не е това което си мислии че не искам да ме оставя но няма никакъв ефект даже не ми отговори.

П.П. Случката стана вчера на 23.06.2006 а в понеделник сме на даскало.Извинявам се ако имам правописни грешки ,но не ми е точно до това в момента

Моля ви помогнете ми!Страшно мн го харесвам и не искам да го изпускам заради едното нищо

Leksi23
06-24-2007, 06:27
Погодил ти е това и искаш да останеш с наго ?!? :smt104 Извинявай ама той е баси тъпака #-o . Първо на първо, тръгнал да те проверява, значи ти няма доверие. Второ без да приема каквито и да е било обяснения, къса с теб, явно точно това е искал. Трето ти НЕ си негова собственост можеш да излизаш с когото си поискаш, ако е само приятелско излизане де.
Зарежи го и си намери някой свестен, не накакъв вчерашен лигльо

hoseto_
06-24-2007, 06:32
предполагам че просто си е търсил повод да скъсате

koalka
06-24-2007, 07:31
С това, което е направил е показал, че не ти вярва.Просто кажи, че си искала да се видиш с бившия просто като приятели, но го кажи само, ако е истина, недей да лъжеш.

moon_flower
06-24-2007, 08:17
Щом е такъв идиот,че да ти прави номера и да ти държи сетка,не трябва да ти пука за него.Това неговото не обич,а прустотия.Зарежи го,знам че е трудно,но ще ти е по добре,защото този човек ще ти прави още номерца. =;

Presley
06-24-2007, 08:45
Эвучи доста нереално случката...!как така ти не поэна ,че това не е бившият ти приятел??Неэнам,но аэ такива неща само по сапунените сериали съм гледала! :-D Но както и да е...
Ами эависи какво си каэала по телефона на `бившия ти преятел`.Ако беше само до иэлиэането според мен ,приятелят ти нямаше да ти се сърди....авно си каэала някоя глупост..!А и щом си готова да направиш нещо с бившия си,эа какво ти е сегашният?Явно при първа въэможност ше го нараниш.....неэнам,но помисли си добре.Иначе неэнам как да си го върнеш,освен ако сам не пожелае..

slavito007
06-24-2007, 09:15
Ами той щом чак до такава степен ти няма доверие,май да вземеш да го зарежеш ли...

BebeTooOoo
06-24-2007, 09:19
Ти бъзикаш ли се?И не си познала , че това не е бившия ти? :-D Явно вярата му се е изпарила , което е много лошо , щом е стигнал до там , че да те проверява по този начин.Незнам сама си прави изводите.А и плюс това ако беше само това за сращата , немисля че приятелят ти щеше толкова да ти се расърди.Полисли си добре какво точно си говорила по телефона , защото може да е нещо по - сериозно.А и дори да беше бившия ти...ти наистина ли би приела да излезете , след като имаш човек до себе си.Защо не помислиш малко за него и за това как би се почувствал? :-s

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 11:17
Било му е интересно какво ще кажеш и дали си му вярна - значи има чувства към теб. Само че според него ти си го предала, като си си уреждала среща уж с бившия ииии той си мисли, че му изневеряваш постоянно :(

VerryBerry
06-24-2007, 14:27
az ako sam na teb-nqma pove4e da se zanimavam s podoben tapak..4udil se e kak da skasate,a ti prodaljava6 da go iska6?!q go mani be mome!!!

BAYO
06-25-2007, 03:25
Ааве мацее... ти си се вкарала в якия филм бе ахаха :> такъв филм неа просто, ти си си го измислила, кхкх .. злеее. Така че е , докат не знаете кфо искате (демек ник'гаш!)