PDA

View Full Version : Moderated: Нормално ли е да се изпотявам толкова?



06-24-2007, 07:53
sorry ako temata ne e z atyka oba4e iskam da popitam dali e normalno postoqnno da s eizpotqvam i da miri6a n apot i prez 1 4as da hoda da se kypq i prez 2 4asa da mi se pika ](*,) ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

moon_flower
06-24-2007, 08:20
:lol: :lol: :lol:
Ми тя тази тема за никаде не е,ама сигурно е нормално по тия летни жеги.

06-24-2007, 10:06
Нормално е-всички се потят,когато е топло!Ако се потиш повечко си вземи Odorex-продават го в аптеките и наистина помага!

Presley
06-24-2007, 12:04
Нормално е в тея жеги..то е нечовешко топло.Бтв и на мене много на често вэе да ми се пикае :-D :-D :-D !А иначе споко-има деэодоранти,не че много помагат ,ама..

mid_get
06-24-2007, 13:26
Нормално е в тея жеги..то е нечовешко топло.Бтв и на мене много на често вэе да ми се пикае :-D :-D :-D !А иначе споко-има деэодоранти,не че много помагат ,ама..
Нормално е да се потиш малко повече от обикновено... А относно пикаенето - ми, и това е нормално, щото приемаме повече течности :wink: Ехаа, айде да не продължавам с това "нормално е", че ще взема да изкарам целия свят нормален :smt005

foreverr
06-25-2007, 18:37
Ami ako si v poberteta e normalno da se izpotqva6 pove4e,za6toto v poberteta potnite jlezi zapo4vat da funkcionirat i taka te otdelqt pove4e pot ponqkoga i nepriqtna mirizma.Izpolzvai dezedoranti ili roloni za da izbegne6 nepriqtnata mirizma,no poteneto ne moje da se izbe4ne!4ao nadqvam se da sam bila polezna i ti mi pisa da pi6a pravilno eto pi6a!