PDA

View Full Version : Kakvo e tva EMO!?!?!?!?!?!



kvo e tva EMo ?
06-24-2007, 08:27
e az pa ne razbiram kakvo e tova stil EMO... kakvo e izob6to emo :( obqsnete mi :(

Disrespect
06-24-2007, 08:29
e az pa ne razbiram kakvo e tova stil EMO... kakvo e izob6to emo :( obqsnete mi :(

емо стил няма
това е име
.

06-24-2007, 08:30
znam 4e EMO e ime ama ne6to nerazbiram... :(

Child_In_Time
06-24-2007, 08:31
Има още доста теми за Емото потърси разгледай и ще разбереш

Disrespect
06-24-2007, 08:32
няма кво да разбираш
тва е

06-24-2007, 08:56
Произнася се ИМО ...това е стилът на онези откачени маняци на тема скапана музика ....Потърси значението на всеки емотикон от скайп в интернет и ще намериш "emo" Аз някъде го имах ,но просто сега не мога да ти го намеря :)

Reed
06-24-2007, 08:57
Емо,та емо...ти да не би да питаш,щото искаш да ставаш? :lol: Ето какво имаше в другата тема http://the-crazy-zone.dir.bg/_wm/library/item.php?did=222564&df=298414&dflid=3

Totalitarianist
06-24-2007, 09:11
На сапун!! :smt067

ni6to_novo
06-24-2007, 10:25
произнася се имо и това е стил в музиката,мисля,че се води някакъв подстил на пънка обаче песните са доста поо лигави :-k иначе тъй наречените имота си имат определен стил на обличане и гримиране...издигат в култ самоубийството и все се оплакват от живота си...можеш да чуеш 30seconds to mars - the kill любимата ми имо песен :wink:

06-24-2007, 12:06
ЕМО са тъпи, безхарактерни пубери с измислени проблеми, правещи се на интересни. Евтини подобия на Goth мода съчетана с очилата на баба ми и обувките на прадядо ми (дето одил на балканската война с тях).

Ако деня е дъждовем са тъжни, защото вали и им иде да се самоубият. Ако е слънчево слънцето ги заслепява и ги кара да плачат.

Основни занимания - писане на бездарна поезия от типа:

"Живота ми е черна празнота.
Косата скрива от очите ми света.
Откраднах от гримовете на сестра ми
Тате ме наказа и сега искам да се самоубия"

Парадоксалното в случая е, че ЕМО предполага да са много емоционални личности, а те са прости апатични. Всичко им е апатично, като най-апатичен им е живота.

ЕМО = търся си внимание!

Presley
06-24-2007, 12:15
Емотата са хора с бретончета -такива настрани.В повечето случаи са с черни косички.носят цикламено и берно иииии естествено най-важното-ВИНАГИ СА ДЕПРЕСИРАНИ!това е .....не ти трябва да си ИМООООО :-D !

moon_flower
06-24-2007, 12:16
Стил в музиката,както и момчета,които имат странни прически,носят черен грим и се целуват помежду си.
ПРИЗОВАВАМ ВИ,НЕ СТВАИТЕ ЕМОТА!РОДИТЕЛИТЕ ВИ ЩЕ СЕ ОТКАЖАТ ОТ ВАС чРЕЗ ДЪРЖАВНИЯ ВЕСТНИК!

Presley
06-24-2007, 12:17
ЕМО са тъпи, безхарактерни пубери с измислени проблеми, правещи се на интересни. Евтини подобия на Goth мода съчетана с очилата на баба ми и обувките на прадядо ми (дето одил на балканската война с тях).

Ако деня е дъждовем са тъжни, защото вали и им иде да се самоубият. Ако е слънчево слънцето ги заслепява и ги кара да плачат.

Основни занимания - писане на бездарна поезия от типа:

"Живота ми е черна празнота.
Косата скрива от очите ми света.
Откраднах от гримовете на сестра ми
Тате ме наказа и сега искам да се самоубия"

Парадоксалното в случая е, че ЕМО предполага да са много емоционални личности, а те са прости апатични. Всичко им е апатично, като най-апатичен им е живота.

ЕМО = търся си внимание!
Най-точно! :!:

sl1m4o-tralala
06-24-2007, 14:41
neznam kvo si mislqt teq deto gi postvat istoriite na emotata no zada znaesh kakvo e emo trqa da si emo i da poznavash emo :) . nai vajnoto e da zabravish izraza Emo Style :smt013 tva e uper sux izraz shoto nemojesh da si kupish nekfi si dreshki ot metal shopa i da kajesh che si emo... pri povecheto stilove e taka no to4no zatova emo ne e still , emo e dushevno systoqnie , trudno e da se razbere zashtoto e dosta slojno , tova sa hora sas mn problemi i prepqdstviq ot koito veche jivota im e pisnal i stavat mrachni , chuvstvitelni i bezrazlichni . 3motata sa othvyrlqni ot obshtestvoto zashtoto nqma nishto zaribeno vav tova da si rejesh venite da kajem :) , no ponqkoga prosto e nujno da potoshish malko dushevna bolka sas fizicheska!

06-24-2007, 14:47
Абе тъпири :-D не бъракайте фразата "Емо" с Emocore - Емокора е стил музика ,а емо е като цяло нещо като стил може би...

06-24-2007, 15:48
"Живота ми е черна празнота.
Косата скрива от очите ми света.
Откраднах от гримовете на сестра ми
Тате ме наказа и сега искам да се самоубия"

хахахахаха това ме изкефи

Shadow_Walker
06-24-2007, 16:09
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BC%D0%BE

Не е идеално написано, нито пък претендирам, че е възможно най-пълното, което може да се представи.Но все пак-прочети.

06-24-2007, 16:59
40 ПРАВИЛА ДА БЪДЕШ ЕМО

1.Бъди емо.

2.Бъди емо.

3.3ти път за късмет,отново бъди емо

4.Бритончета черни сенки,мрачни цветове,това мисля,че е ясно.

5.Повтарай на ден поне по 2 пъти изразите
->Защо всички не ме оставят на мира?
->Не заслужавам ли по-добър живот?
-> Никой не ме разбира[макар,че ако искаш да си готино емо,това е клиширано]

6.Позволено, даже наложително да мразиш родителите си.Почертавам Мразиш!

7.Чети Мики Маус.

8.Слушай емо групи неясни дори и за олд шкул емотата.

9.Бъди жалък.

10.Ама много жалък. Чак когато станеш толкова жалък, че никой не
можеда те трае освен теб самия, значе си истинско емо.

11.Рисувай депресирани рисунки,дори и да не можеш да рисуваш.

12.Пиши стихотворения стил”празни души празни хора”

13.Поне няколко белега от рязане...просто обичаш болката [yeah right]

14.По никакъв начин няма да се самоубиваш с хапчета,скачайки.Само чрез вените,за да може да се фукаш пред другите емота.

15.Носи прилепнали дънки

16.Бъди чувствителен.

17.Мрази ПЪНКА!!!

18.Като отидеш на купон,по никакъв начин не се забавлявай.

19.Ако имаш гадже,то чукай се веднъж[извинете ме за грубия ми език,прави секс,любов да ] и после я скъсай...а ако тя е емо,тя да те скъса и бъди депресиран около 2-3 месеца поради това.

20.БЪди чувствителен.да ясно

21.Гледай злобно,всеки който те попита „Как си?”,а ако си в добро настроение отговори”как очакваш да съм?”

22.Не се усмихвай,само когато си чувствителен.

23.Мрази се с метълите.

24.Мрази се с „щастливите хора”защото те не те разбират.

25.Чувствай се ненужен,ама трябва някой да ти казва,че си нужен,иначе ефекта се губи.

26.Карай се и крещи безпричинно.

27.Чети Мики Маус.Майче вече казах.

28.Единственото нещо от пънка което ще слушаш е Crowfish!

29.Simple plan,за готините емота,са лигльовци неразбиращи същността да си емо.

30.Любимото ти число е 4.

31.По никакъв начин не се забавлявай,освен с Мики Маус.

32.Не разказвай вицове и не се смей,особенно на мръсни.

33.Ако искаш да си брутално емо може да се смееш,на вица с гребенчето.

34.Не повръщай. (освен ако не повръщаш от депресияи силна ЕМОционлна криза).

35.Гледай филми като Requiem for a dream,или с главни герои емота.Не слушай другите какво ти говорят.

36.Господи боже,не ходи на КИНО!!! Това трябва да се сетиш сам.

37.Бъде себе си  Т.е. емо.

38. Мрази новите технологии и отричай всякаква органиизация, която служи само за да ограничава умовете и да поставя изкуствени материалистични богове.

39. Ако си дете на богати родители, оплаквай съдбата си, че парите изместват ценностите, а ако си роден в не особено богато семейство, оплаквай това, че си беден.
40.Бъди пишльо!

teenkopele
06-24-2007, 17:01
Името на един приятел от село.

ni6to_novo
06-24-2007, 17:10
Хахахахахахахахаха...40те правила ми харесаха :smt005 само може би без №35 -филма е велик...попрови го на САМО филми като...

sWeEt_SeEd
06-24-2007, 19:28
Емо,та емо...ти да не би да питаш,щото искаш да ставаш? :lol: Ето какво имаше в другата тема http://the-crazy-zone.dir.bg/_wm/library/item.php?did=222564&df=298414&dflid=3
добре де...обяснете на заблуденото дете.. :smt017 Имотата са депреши и мразят живота-ок, тфа ми стана ясно ,ама доста снимки в тоя сайт нямат нищо общо с имо...както и да е...но защо ли виждам снимки на шарени човечета...някои от дрешките доста ми допадат (шарените-щото и аз нося)и не ми изглеждат така да се каже 'имовски', особено има една снимчица с 2 мацки, доста изтрещели, някои неща си пасват, кецовете и шарените чорапи, ноо косите панделките , герданчетата , и на някои други снимки яки гривни ...та нали повечето казват ,че уж носят тъмни цветове и тн. #-o тези по скоро приличат на чиста проба рейвъри , изглеждат яко...нямах такава представа за имо :mrgreen: :smt017

06-24-2007, 20:06
От цялата работа не мога да понасям, че Емо-тата придават лош имидж на converse chucks, дето са най-яките обувки.
За всичко са виновни шибаните пендели от Найки, които посмяха да купят фирмата и съсипаха всичко.

Converse All star са най-доброте обувки за вдигане на тежести. Самият модел обувки се изработени преди повече от 70 години. Добиват голяма популярност благодарение на Chuck Taylor, който обикаля от град на драг през 60 и 70-тте години и уговаря най-перспективните играчи на басктебол да ограят с неговите обувки.

Тая обувка е символ на простеста срещу модата, на гаражния рок и грънджа. ЕМО-та долу ръцете от Converse!

machoka
06-24-2007, 20:18
Има достатъчно теми по въпроса.