PDA

View Full Version : помните ли



:)))))))
06-24-2007, 10:16
А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват?
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето?
или паметния гол на емо костадинов срещу франция?
иии ароматизираните мокри кърпички "роза"
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба
шоколадовите яйца?
плочите на Елвис и Бийтълс?
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов?
тетрадката по родна реч от първи клас?
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци
презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита
а банани с пижами
а плодчетата
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00
гумените мечета...
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново"
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо"
швепса/лимонада
крем за бръснене "каро"



не помните?

Sam90
06-24-2007, 10:31
Помня повечето... :)

06-24-2007, 10:32
тъпо...

`Death`Whore``
06-24-2007, 10:37
вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето? Помня песничката! Имаше и вариации...или паметния гол на емо костадинов срещу франция? Била съм на 8...не помня...
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба Помня! Но и тях още ги има, като се замисля. шоколадовите яйца?
плочите на Елвис и Бийтълс? Не съм била родена.
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? ЪЪъ... "Октопод" го помня.
тетрадката по родна реч от първи клас? Разбира се! Първата беше с моливче, втората май с химикалка, а третата - с писалка.
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци Него май даже го пазя някъде.
а банани с пижами Даааааааа!
а плодчетата Дааааааааа!
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 Даааааааааа!
гумените мечета... Те са култ!


дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват?
дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999
ароматизираните мокри кърпички "роза"
шоколадовите яйца?
крем за бръснене "каро"

Тези неща ги има все още.

rusalkata_
06-24-2007, 10:45
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба- тези ги помня :) .наште много харесваха модърн толкинг...и терлъците на баба :lol:
шоколадовите яйца?- такова нещо не се забравя :lol:
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци- спомням си че имаше ужасни зле нарисувани картинки
а банани с пижами- ооо естествено,Б1 и Б2 не се забравят :lol:
а плодчетата- беше ми любимо детско като малка.спомням си,че много ме кефеха къщичките им. :lol: :D
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо"- и тях ги помня.
швепса/лимонада- еее ми как.
крем за бръснене "каро"- навремето баща ми ползваше такъв.

Kisses_P
06-24-2007, 11:02
Помняяяяяяяя. помня гиииии даже наскоро си разглежда комелкцията от дъвки лов там картинките и не съм събрала 4 от тях :cry: ехххх сега дали се продават ?
банани с пижами... още помна песничката "банани спижами, с пижами на раета, с приятлеи мечетааа"
Вафлите кукуруку още ги виждам :oops:
Огромната ми колекция от играчки от шоколадови яйца.. ех.. мисля че още я паза.. страхотна тема.. наистина ми напомни някои неща..

`Death`Whore``
06-24-2007, 11:02
Аз съм виждала!

х
06-24-2007, 11:33
[quote=":)))))))"][color=olive]А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват?
[b]aha :-D
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето?

ку ку руку-вафла чудна със картинкиии и игриии иии

или паметния гол на емо костадинов срещу франция?
мама и тате ни бяха изгонили навънка със сестра ми, щот да могат да псуват и да не им досаждаме. помня че всички викаха, и по улиците беше пусто. след мача по магазините раздаваха безплатна кола и шок бомбони, а пред блока играхме хоро... :mrgreen:

иии ароматизираните мокри кърпички "роза" -то още си ги има

модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба -в шкафа :mrgreen:
шоколадовите яйца? -да, аз още си купувам

плочите на Елвис и Бийтълс?
в баба са вече :?

октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов?
ахааа, аз още не ги разбирах мн мн кво става във филма, ама го гледах да не оставам назад

тетрадката по родна реч от първи клас? -да-моливко, химикалко и писалко

или букварчето със зле нарисувани фърфалаци
мн грозни

презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита -аз от третия

а банани с пижами -е тогава вече бяхме по-големички

а плодчетата -със сестра ми все се карахме коя да е кумба(момиченцето), накрая тя ме набиваше, и аз бях ананас4о :evil:

а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 -чакахме ги с нетърпение цял ден...

гумените мечета... аха

телевизорите "Електрон" и "Велико Търново" -велико търново 84, си работи още в кухнята. \:D/

шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо" -охаа

швепса/лимонада -още обичам

крем за бръснене "каро" -тате го ползва и сега



не помните?-помним, помним.. :twisted:

HopeLesss
06-24-2007, 12:36
Помня много други неща ;)

ninsy
06-24-2007, 12:46
помняяяя повечето нещааааа :)

Ice_Queen_
06-24-2007, 15:45
А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват? Помня,помня,даже мама им беше фен,на картинките де

или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999 - имам бая

и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето? Помня ,1 се порязах на такава ваФла..

или паметния гол на емо костадинов срещу франция? О не нямам си на идея
иии ароматизираните мокри кърпички "роза" Не

модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба Мммм може да се поспори

шоколадовите яйца? Имаше един период дето всеки ден папах за награда от наще че съм послушна

плочите на Елвис и Бийтълс? НЕ!

октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? ТЦ..

тетрадката по родна реч от първи клас? ДА :)

или букварчето със зле нарисувани фърфалаци ХАха,да

презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита - Определено не съ мсе занимавала със зли бабки или презервативи като малкУ хаха
а банани с пижами Банани с пижами започват пак игра,мечета и банани ..ша ла ла
а плодчетата Ммммл обожвах го :)

а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 Беше традиция в Неделя след анимациите на Дисни да ядем пицата на мама и айрян

гумените мечета... ДА
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново" НЕ

шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо" Горе долу..

швепса/лимонада Ммм,винаги съм била на кока кола или пепси или тоник
крем за бръснене "каро" ДА,татко още си изнамира такава не знам от къде



:shock:

ScionOfStorm
06-24-2007, 15:59
Помня ги, повечето поне :)
В тетрадката за първи клас първата, точно дето Дет хор спомена с моливчето и тн веднъж си бях направил линийките най-добре от целия клас, затова :-D

06-24-2007, 16:02
как да не помня това е моето детство. Още помня вкуса на дъвките "лове" и "турбо" помня цялата песеничка на рекламата на "КуКу-Руку" ("вафла чудна пълна с течен щоколад....) както и на Гумените мечета(най-якото филмче)
Също така помян: Туин Пикс, Капитан Планета, рекламата на пурлан(с едно бебе и един син половер) помня Сънчо(не тия глупости дет дават сега)помня сладоледа на топки със замразнали парченца вода ;) Ей да не забравя помня Касандра и Джовисна :D и толкова мн неща
П.С леле ние не сме на по 100 години бе защо така се отдадох на спомени......
П.П.С помня мн неща, ама такава жега даве и като бях малка нямаше(а това беше оше в зората на еволуцията все пак ;) )

х
06-24-2007, 16:32
как да не помня това е моето детство. Още помня вкуса на дъвките "лове" и "турбо" помня цялата песеничка на рекламата на "КуКу-Руку" ("вафла чудна пълна с течен щоколад....) както и на Гумените мечета(най-якото филмче)
Също така помян: Туин Пикс, Капитан Планета, рекламата на пурлан(с едно бебе и един син половер) помня Сънчо(не тия глупости дет дават сега)помня сладоледа на топки със замразнали парченца вода ;) Ей да не забравя помня Касандра и Джовисна :D и толкова мн неща
П.С леле ние не сме на по 100 години бе защо така се отдадох на спомени......
П.П.С помня мн неща, ама такава жега даве и като бях малка нямаше(а това беше оше в зората на еволуцията все пак ;) )

като каза за касандра, се сетих за "Андрея Селесте" и "Дияна Салазар"-първите сериали по които се зарибих...ааа, и "Докато свят светува..." :smt005

sinful`girl
06-24-2007, 16:36
Повечето неща ги помня,обаче дъвките турбо и вафлите куку - руку...беше такава лудница тях.Мания за събиране на картинки и лепенки ...ама бяха мнооогооо готини :-D

LilKittie
06-24-2007, 16:43
А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват? Да
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999 - не
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето? - да
или паметния гол на емо костадинов срещу франция? - била съм на 6 месеца
иии ароматизираните мокри кърпички "роза" - още ги има
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба - терлъците да, какво е модърн толкинг нз
шоколадовите яйца? - и сега си ям :mrgreen:
плочите на Елвис и Бийтълс? - не
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? - не
тетрадката по родна реч от първи клас? - много ясно
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци - дмад, бяха твърде грозни, особено първите 4-5 листа
презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита - аз го правех с балони
а банани с пижами - незабравими
а плодчетата - много добре ги помня
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 - дам
гумените мечета... - пак си ги джвакам
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново" - на село имаме Велико Търново
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо" - дам
швепса/лимонада - много ясно
крем за бръснене "каро" - дядо ми още го ползва



не помните?

х
06-24-2007, 16:48
а плодчетата - много добре ги помня

не помните?

неможе да помниш плодчетата...та тях ги даваха 92-94, а щом 94 си бил бебе...
или после пак са ги давали...аз защо не знам? #-o

06-24-2007, 17:10
Дъвките Love,дъвките Turbo,шоколадовите яйца и гумените мечета още се продават,така че се съмнявам някой да не ги помни :-)

sinful`girl
06-24-2007, 17:12
Дъвките Love,дъвките Turbo,шоколадовите яйца и гумените мечета още се продават,така че се съмнявам някой да не ги помни :-)

Къде се продават "Турбо" ? :shock: :shock: Аз поне от 5 години не съм виждала ....

ni6to_novo
06-24-2007, 17:15
хахаа темата ме зарадва :wink: ...помня повечето от тези неща и дори ми е мъчно за тях 8-[ :P

shadow4e
06-24-2007, 17:23
Не помня единствено гол-а /била съм на 5 години/ и плочите точно на тези изпълнители. Тогава въобще не са ми били те в главата, че да ги помня :)

А за куку-руку... имах цялата колекция :-D Ама как :lol: Мразех вафли, а всеки ден трябваше да си купувам по 5 и тати ги ядеше, ама ги намрази много бързо и все ми се караше, а все мъкнех нови, и нови, и нови... :-D

rebel_kid
06-24-2007, 17:51
Естествено, че помня! :D Ех, какви времена бяха... Детство мое... :(

vikipf
06-24-2007, 17:59
Повечето неща ги помня.. Но все пак съм от доста по-младото поколение.. Родена съм 93-та така че някои неща отдавна вече ги е нямало...
П.П. Обичам "Банани с пижами" :D

bulgarche
06-24-2007, 20:16
Помня ги, за жалост обаче вече ги няма. Нашите деца сега ще си говорят за старите компютърни игри и кой в колко звезден хотел е бил, а не кой в кое бунгало е спал и колко мишки е имало. Няма да коментират няколко дневното пътуване със Шкода-та, ЗАЗ-ката или Лада-та, я няколко минутното "летене" с на тати Мерцедеса или БМВ-то.

GossipGirl89
06-24-2007, 20:30
А "Малкото пони" помните ли :smt005 И "Веселите картофчета", и "Светулковците", и "Лунните сънчовци", и "Приказките на братя ГримЧ ? :smt005 :smt005 А розовото влакче дето го даваха по НОВА точно преди да почне детското - "Тръгва детският влак, приказния чудак, запъхтян лети към далечни страни..." :smt005 :smt005 :smt005 Ех, спомениии :cry:

miloto_girl_4e
06-24-2007, 20:37
А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват? :arrow: бяха много вкусни дъвки със супер сладурски картинки :wink: Ако не се лъжа на тях пишеше на руски, нали?
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999 :arrow: и тях ги помня :lol:
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето? :arrow: рекламата не я помня, песничката - дааа :-D
или паметния гол на емо костадинов срещу франция? :arrow: бях малка, но гледах мача и имам смътни спомени :wink:
иии ароматизираните мокри кърпички "роза" :arrow: да, може да се каже, че ги помня :wink:
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба :arrow: терлъците на баба - да, модърн толкинг - не..
шоколадовите яйца? :arrow: то още си ги има :-D
плочите на Елвис и Бийтълс? :arrow: разбира се :!:
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? :arrow: мама не въздишаше, но помня филмите :wink:
тетрадката по родна реч от първи клас? :arrow: не особено..
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци :arrow: нее...
презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита :arrow: не...
а банани с пижами :arrow: о даааа :-D много сладурско детско беше :P
а плодчетата :arrow: и тях, ананасчето беше... :-D
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 :arrow: следях ги с голям интерес :!:
гумените мечета... :arrow: е тях ги помня \:D/
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново" :arrow: нее...
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо" :arrow: да :-D
швепса/лимонада :arrow: още си ги има :lol:
крем за бръснене "каро" :arrow: не :lol:

LunaTriCk
06-24-2007, 20:41
...и Азис беше само Васко Педераса

shadow4e
06-24-2007, 21:26
Дъвките Love,дъвките Turbo,шоколадовите яйца и гумените мечета още се продават,така че се съмнявам някой да не ги помни :-)

Гумениет мечета не бяха ли от филмчето, а не за ядене? Детското ми беше любимото. Обаче вече почти не го помня. Спомням си отварат, която пиеха, за да могат да подскачат и Всезнайко:)

От плодчетата харесвах Трънчо и банана /не помня как му казваха/, Кумба също не беше лоша :)
А от Канал 1 любимците ми бяха Чип и Дейл :)

07-06-2007, 08:53
Помня ги...сещам, се как с останалите момиченца се събирахме на пейките пред блока и разменяхме картинките от дъвките "лове"...и как крадяхме картинките от турбото от батковците си,и ги давахме на момченцата,които харесвахме....ех...велики времена...:)

AliceSw
07-06-2007, 09:23
помня някои работи, други не

шоколадови яйца, дъвки Турбо и Лов ис още ям от време на време :-D

в този ред на мисли - Помните ли "Милион и едно желания" :?

gabrielka@a
07-06-2007, 09:25
А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват? -да!Баба ми купуваше такива и много ги обичах!
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето?
или паметния гол на емо костадинов срещу франция?
иии ароматизираните мокри кърпички "роза" -да
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба
шоколадовите яйца? -Много врънках наш'те да ми взимат такива
плочите на Елвис и Бийтълс? -Още ги пазим в стария апартамент
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? -Не
тетрадката по родна реч от първи клас? Да
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци хахах
презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода -това не съм го правила!и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита
а банани с пижами -Естествено!
а плодчетата
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 Любимите ми детски дяха тези!
гумените мечета... И гумените глави (имаше такава група и аз все ги бърках)
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново" -да
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо"
швепса/лимонада
крем за бръснене "каро"



не помните?

malka_sladuranka
07-06-2007, 10:05
А помните ли дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват? Даа
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999 Дааа
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето? И това помня
или паметния гол на емо костадинов срещу франция? Това не го помня
:? иии ароматизираните мокри кърпички "роза" Това също не го помня
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба И това не помня
шоколадовите яйца? Тях още ги има
:lol: плочите на Елвис и Бийтълс? Брей.. И това не помня. Къде съм бляла...?
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? Не.... И това.... Само като заглавие ми е познато..
тетрадката по родна реч от първи клас? Хъ... Помня помня...или букварчето със зле нарисувани фърфалаци И това помняяя
презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода Не.... С такива неща ме съм се занимавала..и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита
а банани с пижами Даа... Любимо ми е
а плодчетата И те са ми любими
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 Това ми липсва....
гумените мечета... И те ми липсват. Обожавах ги
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново" :-k
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо" Хм.. познато ми звучи...А... сетих се..
швепса/лимонада Дааамм...
крем за бръснене "каро" Това май още го има... Хех.. Мярках го някъде... хахх


не помните? Помнимеееее, помнимеееееееееееее

faster_pr
07-06-2007, 10:11
рекламата на пурлан(с едно бебе и един син половер)

"Пуловерът на татко аз обичам ..." :lol: Тогава даже взимах на тате пуловера и си ходех у нас пеейки песничката. :lol:
Помня повечето от споменатите. Помня и много от детските филмчета.

alkobalko
07-06-2007, 10:24
Дааа, помня ги всичките и още много други. Еххх, колко одавна беше. Сега като се сетих ми домъчня, доброто детство. :smt010

Identity
07-06-2007, 10:43
помня някои работи, други не

шоколадови яйца, дъвки Турбо и Лов ис още ям от време на време :-D

в този ред на мисли - Помните ли "Милион и едно желания" :?

Oo , " Milion i edno jelaniq " si beshe klasika. S netyrpenie chakah da doide nqkoq vakanciq , za da go pusnat i posle zapochneshe li predavaneto gledash men i brat mi krotko sednali pred TV-to bez pomen ot boqm, koito se e vihril do predi sekunda :lol:

1921
07-06-2007, 11:16
да попитам тук някой знае ли от къде може да се дръпнат епизодите на "Войната на зверовете" или "Класна стая 402" :-D

DeviL_AsS
07-06-2007, 14:45
дъвките "лове" дето имаше картинки на момченце и момиченце дето се целуват? да,дъвките бяха много вкусни и все хвърлях картинките :lol:
или дъвките "турбо" ,където трябваше да събираш серията от 1 до 999 ?те май още ги има
и вафлите куку-руку с рекламата по ефир 2 с крокодилчето?тва не го спомням
или паметния гол на емо костадинов срещу франция?мм май не съм била родена и вс епак не помня
иии ароматизираните мокри кърпички "роза"?е туй пък съвсем...
модърн толкинг и шарените плетени терлъци от баба ?тц
шоколадовите яйца? даа много бяха вкусни,вътре с играчката :)
плочите на Елвис и Бийтълс? тогава още не съм била произведена ;)
октопод 1, 2, 3, 4 ... н дето го даваха по "първа" програма и майките ни въздишаха като се покажеше стефан данаилов? м тва съм го изпуснала
тетрадката по родна реч от първи клас? ние имахме само тетрадка по "писане"
или букварчето със зле нарисувани фърфалаци?ммда и знаех буквичките още на 6
презервативите протекс дето беха много здрави и ги пълнехме с вода и ги хвърляхме от 5-тия етаж върху злите бабки зомбита ?точно тва не съм го прайла..
а банани с пижами -много ги обичах
а плодчетата -и тея
а половинчасовите анимации на Дисни,които ги даваха само в неделя от 19:30 до 20:00 -умирах си за тях
гумените мечета... -тва кво беше?!
телевизорите "Електрон" и "Велико Търново"?Само тв ВТ помня ;)
шоколадите "кума лиса" и сладоледите "ескимо" ?шоколадите бяха мн вкусни
швепса/лимонада-те още се произвеждат
крем за бръснене "каро" -не съм го използвала :lol: ама той май и ся го има

Manenkoto
07-06-2007, 16:30
Повечето гои помян :roll:

ni6to_novo
07-06-2007, 18:25
...и Азис беше само Васко Педераса
хахахахахахахахахааа :smt023

07-06-2007, 18:28
Да не изпадаме в повърхностност. Това са само предмети! Харесват ви защото са били по времето на детството, обаче ако и сега мислихте така, както тогава щяхте да видите, че и сега си има готини неща!

malka_sladuranka
07-06-2007, 18:50
Да не изпадаме в повърхностност. Това са само предмети! Харесват ви защото са били по времето на детството, обаче ако и сега мислихте така, както тогава щяхте да видите, че и сега си има готини неща! Не само. И сега не бих отказала 30мин Гумените мечета.. 8-[

otherworldly
07-06-2007, 18:54
И аз помня някои..

vassilKo
07-06-2007, 19:00
Да не изпадаме в повърхностност. Това са само предмети! Харесват ви защото са били по времето на детството, обаче ако и сега мислихте така, както тогава щяхте да видите, че и сега си има готини неща! Не само. И сега не бих отказала 30мин Гумените мечета.. 8-[
Ми гледай ги, бе, кой та спира! Сериозно, можеш да си ги свалиш от интернет.

malka_sladuranka
07-06-2007, 19:06
Да не изпадаме в повърхностност. Това са само предмети! Харесват ви защото са били по времето на детството, обаче ако и сега мислихте така, както тогава щяхте да видите, че и сега си има готини неща! Не само. И сега не бих отказала 30мин Гумените мечета.. 8-[
Ми гледай ги, бе, кой та спира! Сериозно, можеш да си ги свалиш от интернет. Има ли със субтитри или с БГ аудио...?
Ехааа. Ако има няма да мърдам от нас и само това ще гледам. Помня го Мазньо и русокосата принцеса.. Супер готино беше..
Отивам да търся епизоди. :-D

Mimka_sweet
07-06-2007, 19:33
Мда помня ..... то и някои още ги има ама мое да са с минал срок на годност :-D