PDA

View Full Version : Какво си мислят момчетата?



UnaBletoLoVeU
06-24-2007, 10:31
Чудех се колко пъти момчетата мислят за момичетата, които харесват? И то не нещо свързано със секса. Да речем правят ли като момичетата/или аз поне така правя 8-[ /:
-винаги когато седна на някоя пейка с някого искам той да е до мен, да си приказваме..
-когато се разхождам по кея пак искам да е с мен и да се държим за ръка
-когато си лягам всяка вечер само за него си мисля
-стремя се да ходя на места, където знам че може би ще бъде..

Nadelina
06-24-2007, 10:42
Interesna tema.. I az sashto pravq kato teb... to mai vsichki momicheta pravqt de.. Samo det az si mislq i "Olee toq bonbon kak iskam da me izchuka" :)

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 10:46
И аз много съм се чудила по тоя въпрос.. :-D Иначе и аз така правя.. същото :-D

06-24-2007, 10:48
Samo det az si mislq i "Olee toq bonbon kak iskam da me izchuka" :)

ee tva prozvu4a dosta brytalno! :::

UnaBletoLoVeU
06-24-2007, 10:52
Хмм...момчетата доста успешно се прикриват :-D

Presley
06-24-2007, 10:59
Ммм тоэи въпрос го эададе и в играта в раэдел Фън,фън и пак фън :-D Бтв много як въпрос :-D Не съм момче,така че ще эамълча.

`Death`Whore``
06-24-2007, 11:01
Не мислят толкова романтично. Според мен в повечето случаи дори не мислят - просто обичат и искат да са с обекта на чувствата си.

sinful`girl
06-24-2007, 11:54
И според мен не се вживяват толкова много,колкото ние. Момчетата са странно племе и са много непредвидими. Може да се побъркани от любов по някое момиче,но според мен,никога няма да тръгнат да ходят по разни места,където знаят,че момичето ходят.....Имат си свой си начин,по който изживяват любовта,но е е различен от нашия :)

06-24-2007, 12:14
Чудех се колко пъти момчетата мислят за момичетата, които харесват? И то не нещо свързано със секса. Да речем правят ли като момичетата/или аз поне така правя 8-[ /:
-винаги когато седна на някоя пейка с някого искам той да е до мен, да си приказваме..
-когато се разхождам по кея пак искам да е с мен и да се държим за ръка
-когато си лягам всяка вечер само за него си мисля
-стремя се да ходя на места, където знам че може би ще бъде..

мн си сладка междо другото :P O:)

06-24-2007, 12:19
Еми да си признай честно аз си мисля как да я вкарам в леглото си :oops: :evil: Поне съм искрен :-D

06-24-2007, 12:21
съжелявам брат но аз нямах предвид това [-X ...който за каквото си мисли... [-(

krem4et0
06-24-2007, 12:41
Не мислят по този начин. Това си е присъщо на жените.

Sam90
06-24-2007, 12:45
Еми чак по този начин не мислят.... аз съм момче и когато съм бил с момиче, винаги съм си мислел за нея...искал съм да сме заедно, ама не чак толкова.
Но когато съм с момче е друго. Тогава някък си се чувствам гол, когато го няма...чувствм се оязвим и сам... и ест си мисля за него.

Но работата при хетеро, би и хомо- момчетата е различна, тъй че въпроса ти е малко неточен :-D :-D

sexa_na_kompleksa
06-24-2007, 12:45
Не мислят по този начин. Това си е присъщо на жените.

Мда,така е,за съжаление ...

Fallen Leaf
06-24-2007, 13:24
Хаха, ама какви сте сигурни... :D А до една сте момичета. :-s

Зависи и от момчетата, сещате ли се? Ако общувате само с някакви напращели спортяги, за които живота се върти около фитнес салона и чалготеката, и чиито речник не надхвърля 1000 думи (300 от които марки на коли), нормално да не видите поезия или чуете серенади под прозореца си.

Щом ви интересува: често мисля за Нея, но зависи и от нещата, които върша. Т.е., ако съм пред компютъра и върша някви глупости, шанса значително спада. Но ако слушам или чета нещо романтично, често ми се иска да е наоколо, за да го споделя с Нея. Мисля за Нея, когато съм във забавни или трудни моменти, за да споделя случващото се с Нея. Мисля за Нея, когато пред мен изникват важни въпроси или интересни мисли - защото знам, че е добър слушател и интелигентен събеседник. Мисля за Нея, когато съм на красиви места - защото искам да ги споделя с нея и защото Тя би ги направила още по-красиви.

cherinka
06-24-2007, 13:29
Хаха, ама какви сте сигурни... :D А до една сте момичета. :-s

Зависи и от момчетата, сещате ли се? Ако общувате само с някакви напращели спортяги, за които живота се върти около фитнес салона и чалготеката, и чиито речник не надхвърля 1000 думи (300 от които марки на коли), нормално да не видите поезия или чуете серенади под прозореца си.

Щом ви интересува: често мисля за Нея, но зависи и от нещата, които върша. Т.е., ако съм пред компютъра и върша някви глупости, шанса значително спада. Но ако слушам или чета нещо романтично, често ми се иска да е наоколо, за да го споделя с Нея. Мисля за Нея, когато съм във забавни или трудни моменти, за да споделя случващото се с Нея. Мисля за Нея, когато пред мен изникват важни въпроси или интересни мисли - защото знам, че е добър слушател и интелигентен събеседник. Мисля за Нея, когато съм на красиви места - защото искам да ги споделя с нея и защото Тя би ги направила още по-красиви.
Ожени се за мен. :smt050

Master_88
06-24-2007, 13:47
Естествено,че си мисля. Особено напоследък

UnaBletoLoVeU
06-24-2007, 13:48
Хаха, ама какви сте сигурни... :D А до една сте момичета. :-s

Зависи и от момчетата, сещате ли се? Ако общувате само с някакви напращели спортяги, за които живота се върти около фитнес салона и чалготеката, и чиито речник не надхвърля 1000 думи (300 от които марки на коли), нормално да не видите поезия или чуете серенади под прозореца си.

Щом ви интересува: често мисля за Нея, но зависи и от нещата, които върша. Т.е., ако съм пред компютъра и върша някви глупости, шанса значително спада. Но ако слушам или чета нещо романтично, често ми се иска да е наоколо, за да го споделя с Нея. Мисля за Нея, когато съм във забавни или трудни моменти, за да споделя случващото се с Нея. Мисля за Нея, когато пред мен изникват важни въпроси или интересни мисли - защото знам, че е добър слушател и интелигентен събеседник. Мисля за Нея, когато съм на красиви места - защото искам да ги споделя с нея и защото Тя би ги направила още по-красиви.
Ожени се за мен. :smt050
Имаш грешка мила! За мен си е :twisted:

06-24-2007, 14:10
ami predisniq mi fr se promeni mn pokrai men,ne hodeshe po diskoteki trugna zashtoto znaeshe che az sam tam, ne beshe sviknal da mu puka za nqkoq-zapochna da mi prashta smsi noshtem che si misli za men..taka che ima nqkoi izklu4eniq ot tova che momcheta ne pravqt kato nas ,jalko che ne sa mn

Fallen Leaf
06-24-2007, 14:27
o_O
Интересно какво ли мисли приятелката ми по въпроса. :lol:

чаровниче
06-24-2007, 15:33
ВИНАГИ СИ МИСЛЯ ЗА НЕЯ :smt049 :smt052 :smt054 :smt055 :smt057 :smt058 :smt060 :smt060 :smt060 :smt112

young_rich_famous
06-24-2007, 15:54
Ако съм с приятели и си правим кефа без приятелките си мислим как бихме могли да забием някоя и друга непозната бройка без те да разберат :D А иначе да имало е и моменти, в които съм бил на дискотека с приятелите, и съм се сдухвал хипер яко, че приятелката ми я няма ... даже съм плакал пред дискотеката, че те не е с мен ... тогава ме мислиха за наистина пиян .... дам по-някой път ми липсва ... повечето случаи обаче, не !

ni6to_novo
06-24-2007, 16:47
Мислят си "оле тая мадама е мноу яка...как искам да я чукам...нямям търпение да си легнем...колко е сексии"
И да,не се ебавам,до колкото знам тва си мислят,което не е толкова зле колкото звучи.Просто повече момчета не са толкова романтични и предимно в тва се изразява за тях харесването :)

koalka
06-24-2007, 18:43
Има и такива, които мислят.Е, не винаги толкова романтично, но все пак искат да са с човека, когото е в мислите им.

sexy palava
06-24-2007, 19:10
zavisi ot mom4eto ima mom4eta koito mislqt za dr polovinka no pove4eto mislqt kak da ni vkart v legloto,tva e istinata za sajalenie...

BAYO
06-25-2007, 03:08
Хаха, ама какви сте сигурни... :D А до една сте момичета. :-s

Зависи и от момчетата, сещате ли се? Ако общувате само с някакви напращели спортяги, за които живота се върти около фитнес салона и чалготеката, и чиито речник не надхвърля 1000 думи (300 от които марки на коли), нормално да не видите поезия или чуете серенади под прозореца си.

Щом ви интересува: често мисля за Нея, но зависи и от нещата, които върша. Т.е., ако съм пред компютъра и върша някви глупости, шанса значително спада. Но ако слушам или чета нещо романтично, често ми се иска да е наоколо, за да го споделя с Нея. Мисля за Нея, когато съм във забавни или трудни моменти, за да споделя случващото се с Нея. Мисля за Нея, когато пред мен изникват важни въпроси или интересни мисли - защото знам, че е добър слушател и интелигентен събеседник. Мисля за Нея, когато съм на красиви места - защото искам да ги споделя с нея и защото Тя би ги направила още по-красиви.

БАСИ, тфа съм АЗ!
...


или поне бях ... :-k

sashoTo
06-25-2007, 11:45
mi kvo da vi kaja ako momcheto e nekaf zlobar mnogo qsno che nqma da si misli za momicheto dori i da go pravi nqma da iska da go pokaje za da zapazi zlobata si .. spec as chesto si misla za friend-ki i ako she si misla za fr nema da e za momche to e qsno she izleze pedalsko zamislete se malko i se setete .. . .

Nafarforiii
06-25-2007, 23:35
ми по цял ден по принцип поне аз съм така или поне жсеки един момент ж които съмн сам

Valserp
06-25-2007, 23:55
Чудех се колко пъти момчетата мислят за момичетата, които харесват? И то не нещо свързано със секса. Да речем правят ли като момичетата/или аз поне така правя 8-[ /:
-винаги когато седна на някоя пейка с някого искам той да е до мен, да си приказваме..
-когато се разхождам по кея пак искам да е с мен и да се държим за ръка
-когато си лягам всяка вечер само за него си мисля
-стремя се да ходя на места, където знам че може би ще бъде..

Почти така, да.

С уговорката, че в случая момчето не е само физически привлечено към момичето.

Vladokaaa
06-26-2007, 04:58
Чи ддз непомна мой и да е имало такива случаи

NZ_Eol
06-26-2007, 05:50
Незнам ама доста от момичетата тука с имислят че ние момчетата сме безчувствени вибратори май :o
А дали мисля за нея често ми не.Мисля за нея постоянно!

Nadelina
06-26-2007, 06:08
Interesna tema.. I az sashto pravq kato teb... to mai vsichki momicheta pravqt de.. Samo det az si mislq i "Olee toq bonbon kak iskam da me izchuka" :)

Аз пък винаги съм се чудел как може самите момичета да говорят че ги "ебат" и че ги "чукат"... Не е ли унизително за вас? :shock:

Unizitelno?! I koe po tochno e unizitelno v tova.. moje li da znam? Myja i jenata pravqt sex zaedno.. zashto myja moje da govori bez zadryjki a jenata da ne moje? Hmmm... sq mi stana neudobno che postoqnno za tfa si mislq.. i tfa si dyrdorq non stop :-D .. pyk sq chak razbiram che bilo unizitelno... :shock: :-k

sladko_dete
06-26-2007, 06:58
Zavisi kolko e vlubeno momcheto i kyv temperament ima. Ima momcheta koito se pravqt na golqmata rabota pred priqtelite si " ne mi puka za neq, a-y" ama v sa6toto vreme ne spirat da si mislqt za vaprosnata... Ima i mn romantichni naturi, koito stavat i lqgat s misylta za lubimata.. a ima i prosto takiva za koito gadjeto e "porednata broika.....!

`Death`Whore``
06-26-2007, 07:02
Аз пък винаги съм се чудел как може самите момичета да говорят че ги "ебат" и че ги "чукат"... Не е ли унизително за вас? :shock:
Това е просто израз, определящ по-груб секс. Как да каже една жена, че я "любят", след като то си е цял ебане?

delicate
06-26-2007, 07:08
и аз да задам въпрос по тая тема - това, че едно момче не прави нещата,които момичетата правят ( да ходят на местата,където могат да я срещнат,да си мислят някакви романтични неща, да пишат любовни смс-и) предполагам обаче не значи,че не мислят за нея,а просто за тях любовта си е някакво лично чувство,преживяват си го по техен начин.това,че не обръщат такова внимание на детайлите,не значи нищо май..вие какво мислите?

`Death`Whore``
06-26-2007, 07:11
Правят много неща, които не си признават. Например бившият ми обясняваше как редовно слуша една песен и мисли за мен...сегашният веднъж каза, че е гледал 1 час някаква моя снимка, която му изпратих, преди да заспи.

`MoNi`BoNi`
06-26-2007, 07:33
Tfa ve4e e ne6to drygo!tozi s snimkata ve4e e zapo4nal da se vliubva v teb!a po temata-az postoqanno pravq tezi ne6ta !(mislq za nego predi da si legna i dr.)No ne mislq 4e mom4tata go pravqat :cry:

lovers
06-26-2007, 10:10
Хаха, ама какви сте сигурни... :D А до една сте момичета. :-s

Зависи и от момчетата, сещате ли се? Ако общувате само с някакви напращели спортяги, за които живота се върти около фитнес салона и чалготеката, и чиито речник не надхвърля 1000 думи (300 от които марки на коли), нормално да не видите поезия или чуете серенади под прозореца си.

Щом ви интересува: често мисля за Нея, но зависи и от нещата, които върша. Т.е., ако съм пред компютъра и върша някви глупости, шанса значително спада. Но ако слушам или чета нещо романтично, често ми се иска да е наоколо, за да го споделя с Нея. Мисля за Нея, когато съм във забавни или трудни моменти, за да споделя случващото се с Нея. Мисля за Нея, когато пред мен изникват важни въпроси или интересни мисли - защото знам, че е добър слушател и интелигентен събеседник. Мисля за Нея, когато съм на красиви места - защото искам да ги споделя с нея и защото Тя би ги направила още по-красиви.Egati Picha!E na tova my vikam izkazvane! :-D Evala,Bravo! =D> \:D/ =D>

Allmighty
06-26-2007, 10:14
Според мен, ако едно момче не мисли за приятелката си, то проблема отчасти е и в нея. Без значение какви сме, ако се появи правилното момиче и ни завърти главата, то е много ясно, че мислим за нея.

Аз например мисля постоянно за нея. Когато не сме заедно си звъним и дълго говорим по телефона. Заедно сме от 8-9 месеца и никой от нас не е и помислял за изневяра. Просто смятам, че любовта трябва да се подхранва с подаръци, изненади, цветя... Често я извеждам навън, понякога в мизерни кафета, а понякога в баровски ресторанти. Подарявам и бижута, козметика, дрехи. Мисля, че всички тези неща са свързани. Мацката ми беше подарила една плочка с нейната снимка да си я нося на връта и мислех за нея нон-стоп. Сега ще я взема и с мен на морето в Гърция. Просто и двамата мислим много как да направим другия щастлив, а и тя е просто идеална. Как да не мисля за нея постоянно ???

`Death`Whore``
06-26-2007, 15:08
смятам, че любовта трябва да се подхранва с подаръци, изненади, цветя... Често я извеждам навън
Това не е любов. Едно нормално момиче би се чувствало зле в шикозен ресторант. Едно нормално момиче би се чувствало зле да му подаряват постоянно скъпи неща. Разбира се, ако връзката е спонсорска, тези неща отпадат.
Уважаващата себе си жена не иска да И плащат и най-вече не я извеждат. Когато хората имат връзка, двамата излизат, защото са човешки същества, едининият не е куче или марионетка.Съжалявам те, щом мислиш, че чувствата се похранват с материални неща. Изненади, нови неща, окей, цветя - също, макар че тук пак бих могла да поспоря, защото ти най-вероятно мислиш, че колкото по-скъп е букетът, толкова по-хубаво впечатление правиш.