PDA

View Full Version : sasipvam se ;((((((



;( ;( ;(
06-24-2007, 10:36
Temata mi e napalno bezmislena :smt010 Neznam kakvo iskam...toest az znam ama nqma da go imam veche !Svarshi!Krai!The end!Lubovta mi se otide :cry: Iskam si go,ama nqma.Tolkoz gadno svarshiha neshtata,4e nqma na4in.A i na nego ne mu puka :smt013
Typa gadna lubov!Za kakvo ni e da se vlubvame?Za nishto! :smt010 :smt010 :smt010
Dobre de...mina veche mai mesec ot kakto ne se poglejdame,i kfo?Ne e imalo i den v koito da ne mislq za nego!A toi?Toi e gadnqr :smt010 ...koito obi4am.Ne sam dobre.Mychat me tolkova mn neshta i sq taq lubov kato za kapak mi skapa totalno jivota.
Sorry za mega typata tema.Ne iskam saveti...polu4avam gi seki den i nqma polza.Ne iskam drug,ama i toq koito iskam nqma da go imam veche :smt010 Sq znam 4e shte kajete da gledam napred i 4e ne si struva... :smt010 ZA MEN SI STRUVA :smt010 mamka mu i jivot...mamka mu na si4ko.Tfa ne e jivot...zashto trqbvashe da byda s nego,da sam mn 6tastliva i na kraq the end :smt010 Kaf e smisala na si4ko?Nqma takav...da ne tarsim vav vsi4ko smisal...lubovta nqma smisal :smt011 Tq e bolka i nishto drugo...
Ae stiga sam govorila....gadno mi e ...ama kfo da napraq?Nishto.. :smt010 :smt010 :smt010 Offf boli boliiiiiii...

FiRe_LaDy
06-24-2007, 10:43
Stiga be!Q se stegni!Edva emsec ne ste zaedno i beshe si sasipana,ne mojesh .. blq blq.Q se osyznai i prodyljavai napred.V tozi forum ima tolkova kato teb,samo che stradat mnogo poveche i sa mnogo po zle,no sa uspeli dap rodyljat napred sami ... i az sym taka.A zashto si bila s nego i po krai?Ami zashtoto vsqko edno neshto kolkoto i hubavo da e si ima svoq krai.I kakto mi beshe kazal edin priqtel `` Kolkoto i bavno da se dviji lodkata vse nqkoga stiga kraq na rekata ``.
I taka kato sydq po napisanoto ne si na poveche ot 14 - 15 godini.Taka,che jivota e pred teb i stiga si se samosyjelqvala,ami si jivei jivota na max,zashtoto posle shte syjelqvash mnogo,che si si propilqla jivota za gluposti.

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 10:52
Трябва да свикнеш.. нататък в живота ще имаш много трудни моменти.. не само свързани с любовта.. Найстина във форума има мнооооого момичета като теб.. а има и доста, които страдат много повече от теб. Не се вайкай толкова.. времето лекува всичко.. Аз се чувствам по същия начин като теб всеки ден от една година.. дори съм била много по-зле на моменти.. мислиш ли, че ми е лесно?! Мислиш ли, че на другите момичета, които страдат още повече им е лесно? Всеки си има такъв период. Трябва да го преудолееш. Не те виня, че си изливаш душата във форума.. просто трябва да бъдеш силна и смела ! :-)

Presley
06-24-2007, 10:56
Раэбирам те отлично...!Само че при мен е така вече 2 години...стардам эа нещо,което НИКОГА няма да се върне..!Энам какво иэпитваш и энам,че думи от вида `Гледай напред` или пък `Не се иэмъчвай` с нищо няма да ти помогнат...!Много е кофти ,ужасно е да се съсипваме эа науэа беэ бъдеще...!Но пък при мен винаги има малка надежда...абсурдно е ,но дори да виждам че не става -имам надежда..!Съветвам те и ти да имаш,эащото това е може би единственото спасение или по-скоро лек....!Съжалявам миличка,ама такъв е живота.Добре дошла

VerryBerry
06-24-2007, 11:04
parvo tr da se stegne6,da vdigne6 bradi4kata,da izlezne6 s priqtelki i da si neprekasnato s ne6to zaeta-taka se otvli4a6 ot problemite..
to samo da manka6 kolko e gaden jivota i pro4ie nqma da pomognat-naistina!!
vzemi se v race i ne si habi nervite s mra4ni misli,tozi,kogoto si zagubila ne te e zaslijaval

06-24-2007, 11:15
ei,xora! 6to ni e da se izm14vame za nqkoi glupak?! 4estno kazano i az imam tak1v problem i ne se sramuvam da si go kaja 4e e taka.bravo na vsi4ki koito s16to si priznavat =D> .
Eto kak stoqt ne6tata spored men v kartinki :-D
v na4aloto toi e prosto poredniq nadut 8) i daje go nenavijda6.Posle zapo4va da te zabelqzva i da ti se :) i ;-) .Sled vreme kogato go vijda6 se :oops: i v daden moment razbira6 4e si :smt007 .Izlizate na romanti4na sre6ta :-({|= i toi ti zav1rta glavata.Ti zapo4va6 da mu vqrva6 i stavate :smt008 .Ti si mnogo 6tastliva :D i si misli6 4e toi e lubovta na jivota ti.No sled vreme toi zapo4va da ti se obajda vse po rqdko,stava indeferenten k1m teb ::: i ne mu puka.Zapo4va da otbl1ska 4ustvata ti =; ,l1gete :---) 4e nav1n s friends.Ti se 4udi6 kvo stava :smt017 dokato ne razbere6 4e toi si ima novo "vle4enie" toest DRUGA.Ti si podozirala :smt012 , no kogato razbira6 si mn :smt011 .zapo4vate da :smt014 i nakraq se razdelqte.Toi si ::: i ne mu puka,a ti ](*,) za6toto vse o6te ima6 4ustva k1m nego.Nakraq 6ti pisne #-o i 6e ti mine,ama ne se znae koga :-k .
Blagodarq za vnimanieto :D

adminka
06-24-2007, 12:33
ааааааа... супер гадно е тфа.. аз съм така вече година... плачеш и си скубеш косата за някой... на който дори не му пука за теб... блях най - гадно е вечер като си легнеш сама в леглото и останеш с мислите си... :smt070 :smt088

Zealot
06-24-2007, 13:23
слаб харакетер...споко ще ти мине

BAYO
06-25-2007, 03:40
Аве маце , и такъв филм има , ма ти напрао ми разказа играта ... тъпо е ,и аз съм така ма кфо? Дреме ли ми? За кфо да си блъскам нервите в нещо несъществено, неизползваемо, нереално, глупаво, тъпо, безоборотно, инерционно и прочие .... абе аа.....

един ден има се смееш на глупостите си,дет си ръсила тука, ма я сигурно че съм мноо стар веке, та неа да моем да четеме тука :mrgreen:

Leksi23
06-25-2007, 06:14
Спокойно, ще ти мине. И аз съм в това положение, не можем нищо да направим освен да се примирим със случващото се. Не можем да искаме от този човек да се върне при нас щом ги няма чувствата. Опитай се да го забравиш, ако го поискаш ще стане. Въпрос на воля е. Просто не си струва да живееш в миналото, като настоящето и бъдещето са пред теб. Те имат значение, ТИ имаш значение,а не той. Живей заради себе си а не заради него. Няма смисъл да се измъчваш за това , щото някой не те е оценил и не му е пукало за теб. Гледай напред. Успех!!

djuki
06-25-2007, 06:46
Рано или късно ще ти мине . Ще срещнеш някой друг рано или късно . Разбирам те доста добре само че не трябва да се предаваш толкова лесно ами даже хващай се в ръце и търси следващия .

koalka
06-25-2007, 08:02
Еее, малко по-спокойно.Света не е свършил като той не е с теб.Ти си само на 15, а може би 16.За какво трябва от сега да говориш, че едва ли не живота е свършил?Малко или много се превземаш.Разбирам, че може би изпитваш много силни чувства към него, но изчакай времето да ти помогне.Може би ще те накара да го забравиш и да се измъчваш за това момче. :wink:

06-25-2007, 13:15
авторката, ако си готова да погледнеш напред- пиши ми на skype: typshop

LoF_Is_pOIsOn
06-25-2007, 13:32
Мила и аз бях така 5-6 месеца... сега като го виждам с Другото момиче си загубих всякаква надежда и си проължавам живота напред.... Знам,че няма да сме повече заедно.. знам,че не е само той.. ама искам него... каквото и да ти кажа не смятам,че ще ти помогне.. просто знай,че не си сама.. продължавай напред.. не прави като моята грешка.. да тичаш след гъза му.. остави го.. Все пак разбираш колко обичаш нещо едва когато го загубиш...
:arrow: "..когато обичаш някого,пусни на свобода,а той ако те обича ще се върне в тфоята страна,ако ли не.. няма за какво да съжеляваш.. щастлив е той без теб и за него ще се радваш.." :|

PLAMENKO
06-25-2007, 13:46
и аз сам на твоито дередже....

palomaaa
06-25-2007, 13:53
6te go zabravi6 edin den,prosto ne si sre6nala podxodq6tiq zamesnik,spoko macinko....6te ti mine