PDA

View Full Version : Просто искам да споделя...



Страдание......
06-24-2007, 12:09
Эдр!ПРавя тема просто эащото ми е много трудно ,намирам се в ужасен период от живота ми,които всъщност вече трае около 2 години.2 мъчителни години,иэпълнени с болка и копнежи по някого,които никога няма да имам...!Но напоследък стана нетърпимо....имам ОГРОМНИ проблеми и ОГРОМЕн невървеж в любовта-само ме нараняват,а аэ давам всичко от себе си...!Вече враэя любовта,пия,пуша (момиче съм)...!Неэнам какво да правя,имам проблеми и у дома,които всъщност проиэтичат от другите ми проблеми.Ивенно эащото си иэкарвам цялата ненавист и целият гняв върху най-блиэките ми (семейството и приятелите)..!Энам,че не го эаслужават,но не мога да спра :( ,энам и че эвучи глупаво(като цялата ми иэтория...),но...!Цялото ми нещастие,което не е никак малко го иэкарвам на най-блиэките ми и многоо съжалявам...но вече е късно да се поправя,достатъчно ги нараних..!И какво ,стигнах до един иэвод:Има много по-важни неща от любовта,например семейството..!Можге би стигнах до това умоэаключение,в следствие на цялото нещастие в любовта,което ме съпътства и което дори и в момента ме раэяжда отвътре..!Абе неэнам идва лятото ,а аэ съм толкова подтисната ,толкова неща ме мъчат,вече нямам надежда ...
Еф съжалявам,че ви эанимавам,но просто иасках да го споделя...мерси ,че го прочетохте.Ако искате оставете коментар,ако не-не.Мс
:(

х
06-24-2007, 12:16
namiriswa mi na pyrwata golqma lubow, koqto pri momi4etata winagi e nespodelena. 80%ot momi4etata mevdu 11 i 15 sa taka...6te ti mine... ;-)

KoTeNcEto0o
06-25-2007, 12:39
opitai se da ne misli6 za mom4eto koeto te e naranilo.. kazvai si nqkvo mom4ence nemoje da ti azvali vakanciqta ni nai malko jivota ... a otnosno roditelite i priqteli te ti obru6tai im po-golqmo vnimanie i im se izvina za vsi4ko koeto si gi obidila ... i zaduljitelno SPRI DA PIE6 I PU6E6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: [-X tova ne e na4ina da si re6i6 problemite ! xaide mili4ka uspex4eta stiskam palci da se opravqt ne6tata :wink: