PDA

View Full Version : Background :)



06-24-2007, 12:19
Здравейте.Искам да си сложа такъв background на глога.Обаче не искам да го копирам от други сайтове а например да си избера един от тези bigoo.ws и е даден някакъв код,обаче не знам къде да го поставя :( Ще съм ви благодарна,ако ми помогнете :)

laydi_Kroft
06-24-2007, 13:42
в настройките - например на Галерия като влезеш горе имаш качи,коментари, настройки (мисля че беше така) влизаш в настройките,натискаш стрелкичката, която ще ти изведе менюто за настройка на шрифт, цвят и т.н.първото от това меню е Код.натискаш го и с ctrl+v пастваш кода на бекраунда :)

06-24-2007, 14:07
в настройките - например на Галерия като влезеш горе имаш качи,коментари, настройки (мисля че беше така) влизаш в настройките,натискаш стрелкичката, която ще ти изведе менюто за настройка на шрифт, цвят и т.н.първото от това меню е Код.натискаш го и с ctrl+v пастваш кода на бекраунда :)
Еми да,само че аз като го натисна и ми илизат едни надписи,вместо картинките долу/това е за помощна/ :cry:

laydi_Kroft
06-24-2007, 14:13
aми първо го натисни и после го сложи, а не да го сложиш и да го натиснеш - тогава няма никакъв смисъл ;)

06-24-2007, 14:19
aми първо го натисни и после го сложи, а не да го сложиш и да го натиснеш - тогава няма никакъв смисъл ;)
Нещо не разбирам.Бях копнала от друг сайт,махнах го,махнах дори всички картинки,натиснах КОД и ми излезнаха пак някакви надписи :? Уф,то бива да съм индианец,ама аз...То въобще не ми отвара никакво прозорче,например...ами просто като натисна код и сички става в букви и цифрри :|

06-24-2007, 14:27
Леле стана.МНого,много ти благодаря,че ми отдели внимание :)

laydi_Kroft
06-24-2007, 14:29
няма проблеми :)