PDA

View Full Version : trqbva mi spe6to seriozen i kompetenten otgovor..molq vi pom



pritesnena
06-24-2007, 12:43
zdraveite teenovci...iskam da vi popitam edin mn vajen za men vapros i predvaritelno se izvinqvam ako ima ve4e takava tema...

zna4i na men trqbva6e da mi doide tezi dni...a mn mi se iska da go napravq s pri1qtelqt mi...samo 4e se pritesnqvam ako go napravq malko predi da mi doide dali moje da stane ne6to ori polojenie 4e go pravim s prezervativ...i kolko dni sled kato ti svar6i menzisa e nai dobre da pravi6 sex..


blagodarq predvaritelno :smt006

shizzle
06-24-2007, 12:50
Стига да вземаш предпазни мерки - по всяко време, когато ти се иска. Нищо няма да ти се случи, ако правиш секс малко преди менструацията. И си готова отново веднага след края й (макар моята приятелка да се чувства разранена първите един-два дни след това и обикновено не го практикуваме, но не за друго, а за да й е приятно).

Сега, някои ще ти кажат, че и по време на менструацията няма проблеми. Поначало да, но не едно момиче се оплаква от силен дискомфорт и/или инфекции след това.

Butterfly^
06-24-2007, 12:51
Попринцип в период на овулация има най-голяма възможност от забременяване(12-14 дни след началото на цикъла), но така или иначе такава възможност ВИНАГИ има. Щом е трябвало да ти дойде тези дни, значи не си в овулация. Не виждам място за притеснение щом ще го правите с предпазни средства :smt006

А за секса по време на менструация- и аз не ти го препоръчвам. Некомфортно е и нехигиенично.

krem4et0
06-24-2007, 13:00
Попринцип в период на овулация има най-голяма възможност от забременяване(12-14 дни след началото на цикъла), но така или иначе такава възможност ВИНАГИ има. Щом е трябвало да ти дойде тези дни, значи не си в овулация. Не виждам място за притеснение щом ще го правите с предпазни средства :smt006

А за секса по време на менструация- и аз не ти го препоръчвам. Некомфортно е и нехигиенично.
не може да се забременее,ако не си в овулация. вероятните дни са 5 дни преди овулацията, в деня на овулация и след нея. В останалите дни няма годна за оплождане яйцеклетка. Друг е въпросът, че никога не се знае кога ти е овулацията.