PDA

View Full Version : За хора пробвали шмъркотици...



KiLLeR_InSTiNkT
06-24-2007, 16:50
Исках да ви питам кои са най-големите паранои при вас, предизвикани примерно от амфети, кока и други шмъркотици? Хах, при мен не са били кой знае какво, но наскоро бях в стаята ми и гледам уж, че гаджето ми е на балкона, а всъщност се оказа, че е отражението му и той бил също в стаята и се паникьосах, хахаха, баси злето... Та някакви такива историйки, ако имате може да споделите.

06-24-2007, 19:41
от амфети параноята обикновено е свързана с 4увството 4е вси4ки те гледат,говорят за теб и тва е.може също да те преследва 4увство 4е някои те дебне и именно от тва са предизвикани тея тикове да се оглежда6 на 1 на др посока и т.н.от кока няма или поне аз не съм имала.мен преди 4ас някъде ме пуснаха и съм мн щастлива 4е 6е спя защото ми е 3ти ден без никав сън...абе ако не ви е привикнал организма препоръ4вам ви да не си правите маратони,4е на някои хора може да им се отрази мн тегаво

06-24-2007, 20:28
ahahah na mene mi be6e pranoq pribiram se v nas super natre6tqn i gledam maika mi kak mi obesnqva ne6tu az si misleh 4e znae 4e sam drusal...mn sam zle :twisted:

IlLuSi0nS`
06-24-2007, 21:03
постоянно някой ме следи.. дебне ме да ме убие.. някакви странни същества.. ще ме нападнат.. ето ги приближават се.. чувам дишането им в тъмнината, в храстите, зад мен.. виждам сенките им как се прокрадват покрай мен, все по-близо и по-близо.. ето всеки момент ще ме вземат в ужасяващия свят на самота и безкрайна болка.. чувам дори как ме викат, шептят името ми.. толкова са много.. не мога да избягам, не мога да се скрия.. никаде не е безопасно.. дали не е по-добре да се предам в ръцете им.. да умра колкото се може по-бързо, за да свърши този кошмар.. усещам как тялото ми се сковава.. студена пот облива тялото ми.. настръхвам.. страхът сковава разума ми.. не мога да мисля за нищо друго освен за ужаса, който ме завладява.. и ето вече дори не знам къде съм.. "там ли съм вече? взеха ли ме?" искам да умра.. "моля ви, не искам да се страхувам повече, затова ме убийте вече, моля ви".. затварям очи и очаквам моментът, в който всичко ще приключи.. ето, всеки момент ще умра и никога повече няма да изпитам този ужасяващ, смразяващ страх..
..в следващия момент отварям очи, с надеждата да видя бяла светлина, и осъзнавам, че седя на платното на малката уличка до блока ми, усещам сълзи по лицето си, чувам гласи - явно викам за помощ, но "защо викам?.. защо седя на платното?.. защо треперя?.. какво ми се случи?.. сънувах ли?".. ставам и тръгвам бавно към нас, опитвайки да си пропомня реда на събитията и да се опитам да различа кое е било реално и кое само в главата ми.. прибирам се, паля цигара на терасата и си спомням какво е усещането на най-смразяващия страх.. какво е да си готов да умреш, вместо да стоиш дори миг повече, изпитвайки този безкраен ужас.. и тогава озъзнавам, че съм преживяла най-гадния филм в живота си до сега.. просто съм се побъркала от бялото.. паля един конус за успокоение, смея се на себе си и адската параноя дето се фкарах.. и после си лягам да спя, убеждавайки се колко е зле да шмъркам и как не трябва да го правя.. ама тфа до следващия път..

..това е един от най-ужасните ми филми, в следствие на 5-6 дневно безсъние и мн мн бенз..

06-24-2007, 23:11
на мен рекорда ми по принцип е 1 седмица и на 7ят ден щях да умра от изтощение.тоя от които си взимам ми е мн добър фр и не ми даде и 1 10ка и каза и на другите да не ми дават и те 4е трябвало да поспя наи-накрая а аз исках мъъъъъъъъъъъъъни4ко поне 1 10ка,колкото да на взема да се срина някъде по улиците.ама не-1 от не малкото гадни дни в живота ми.мн е shit мани.параноите са тея дето ги писах по-горе-за 4увство 4е вси4ки те гледат,говорят за теб,или да мисли6 4е някои те наблюдава отнякъде и ти не знае6 от къде и така.ама са слаби и като си им привикне6 по4ва6 вообще да не ги забелязваш,все едно ги няма и никога не ги е имало

WwanAdoO
06-25-2007, 08:35
Само веднъж съм се параноясвала... изобщо не можех да се контролирам, течаха ми сълзи и имах чувството, че ако не държа един приятел, нещо ще ми се случи, беше ме страх да го пусна... тва на една сутрин и след два часа сън всичко беше о'кей... :::

06-25-2007, 10:57
е ти се едно си зимала бонбон

06-25-2007, 10:57
е ти се едно си зимала бонбон

06-25-2007, 10:57
е ти се едно си зимала бонбон

Octofunk
06-25-2007, 11:05
хахахахахаха

cocaincocktail
06-25-2007, 23:10
Abe tova s amfet tolkova da se nasvqtkash ne vqrvam 1-qt pyt udarih 5 pisti nishto ne stana da kajem che e bil nekachestven ama i sledvashtite pyti pak nishto da ne mi stane mn sorry.

06-26-2007, 14:17
от амфети паранои :shock: мен никога не ми е ставало нищо от амфети даже не чувствам прилив на енергия или нещо просто горчилка и амфета е бил качествен други ги е хващало ... от кока само ми е ставало гот от една линия (незнам от къде я бяха зели коката мисля че от Мароко я пренесена са сигурно ще има некви коментари "хаха кока има само в колумбия перу андите ... " еми незнам кое къде се произвежда ама от Мароко се върна 1 приятел с кока) даде ми 1 линия и ЦЯЛОТО лице ми изтръпна все едно бях под влиянието на попърс знам че имам лице усещам го на допир с дланите си но в същото време незнаех къде е загубих представа за пространство сякаш очите ми бяхя извън главата на 2-3 метра от мен и виждах всичко друго но не и себе си неможех да си намеря тялото с поглед :-k в коката е истината ...

иначе етър ли се казваше не помня съм шмъркал (дишал) тва също е някво величествено неможеш да си контролираш тялото все 1 си се напил на лейка с 1 вдишване направете 120 клякания и ходете по права линия ... или просто опитайте да ходите същото е като с етър

Anorcha
06-28-2007, 08:54
аве пичове за колко зимате коката че нз за колко да я продаам. Аз чух нещо за 100 кинта ако е толкоз аз ше ви продавам за 80 кинта само кажете

mici
06-28-2007, 09:28
brato ti kav si be? ti lud li si ? lelelel kakvi tapanari ima......az nzm ve4e !? ti sese 4e ako prodava6 nema da govori6 napred nazad 4e si v firmata!lelel malumnici!!! i kav traa da si da prodava6 i da ne znae6 za kolko da si prodava6 stokata :D

Anorch
06-28-2007, 09:37
аз не съм от никой клан просто купувам стоката и я продаам

06-28-2007, 17:27
коката е 60лв. полвинката,а амфетите на нормално-грам за 30

Anorcha
06-28-2007, 17:31
аве да ви питам от къде моа си взема кокоаин в смисъл самото дърво че един фр ше наследи малко земя и се чудим ко да засеем..

06-28-2007, 19:55
аз викам да засадите трева килото после се продава на по 200-300 лева а от да кажем 1 декър доста килца излизат :/ до колкото знаем коката не вирее на тоя наш климат :?

b0Nb0n
06-28-2007, 22:55
nqmal sym paranoq neznam za6to

Em3r1ca
07-15-2007, 16:49
Имало е моменти, когато все съм си мислела, че ме следят, че някой иска да ме убие, ама тва след няколко дена безсъние. Общо взето нищо друго.

parazit
07-16-2007, 04:35
stiga s tez amfeti [-X
bqlo, kop4e i mase mu e maikata \:D/

narko_girl
07-17-2007, 21:37
az puk bqh zela akinetoni i naprao bqh podivelaaaa!posle vurvqh v 7:00sutrinta po ulicite i kre6tq ot nervi,4e priqtelkata mi ne me slu6a,a az sum bila sama po tva vreme!imah 4uvstvoto 4e vs me gledat i govorqt z amene i znaqt 4e sum nadrusana.nz mn e kofi.ot amfetite su6to me gonqt nekvi paranoi,napravo oka4am!!!!!!!!!!kofti e

07-17-2007, 21:49
ei tva sq prosto sori..ama ne go razbiram... q se vijte otstrani-vyrvish i kreshtish...plachesh i lqgash na pytq...strahotno.............
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =;

IlLuSi0nS`
07-17-2007, 21:58
ооо аз съм се виждала отстрани.. в едно доста особено състояние бях.. а ти знаеш ли какво е да се видиш отстрани, да усетиш как душата ти се рее над тялото и да осъзнаеш, че тялото е просто обвивка, просто начин, по който съществуваме в материалния свят? май не.. така че не ми говори за виждане отстрани..

07-17-2007, 22:01
Ohooooo,pazete se,BUDA e vyv foruma!!!!
Izliza ot tqloto si i se vijda otstrani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mai naistina si edna iliuziq ahahahahahahahahha
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

07-17-2007, 22:03
vseki pyt,kogato visq chovek v podobno systoqnie se krystq i chukam na dyrvo...
da lazish kato gadina...da se vlachish...da ne si na sebe si...predavash si dushata,stavash drug chovek...predavash si i tqloto....ne predavai sebe si..NE na narkoticite !