PDA

View Full Version : Дискотеки в Слънчев бряг



kjdhe
06-24-2007, 16:03
Къде ходите на Съни бийч. Точа лято съм там, но не съм много наясно с дискотеките.
Някой по-запознат би ли ме упътил в цени, местоположение, музика, посещаемост, лични карти и тн!
Предварително мерси =D>

A_JoLiE
06-24-2007, 16:10
Ami mn me kefi diskoteka Orange. Puskat samo Hip-Hop, R&B, 4erno i takiva :) Az sam na 15 ama ne mi iskaha li4na karta, 6toto bqh s pridrujitel. Ne pomnq kolko be6e vhoda, 6toto hodih minalata godina :)

06-24-2007, 16:12
MI LAZUR E EDNATA MN IAKA 2 ETAJA BASEIN NA TERASATA NA DISKOTEKATA IMA I 4ALGA ZALA OT DR VHOD NO E PO MALKA .PUSKAT HAUS NAI VE4E - DISKO MANIA NA 3 ETAJA - XXL , ORIN4 I IMA I DR MA V TEZI SAM HODILA

Alex_89
06-24-2007, 16:14
Амммм "Лазур" например. Готина музика, гаджета, на втория етаж е Микс Клуб...А и е евтино. В "Мания" пускат предимно чалга, макар че вече ги отделиха. Казват, че всички мутри ходят там...ама не съм ходил та идея си нямам дали е истина. "Оринджа" е яка също. Набляга на черното. :-D
Пробвай и "Айсберг". Няма да съжаляваш. :mrgreen:

х
06-24-2007, 16:19
"Мания"-за всички фенове на хаоса. на 3 етажа е и на трите пускат различна музика. доста универсална. :D правят хубави партита

sinful`girl
06-24-2007, 16:39
Лазур, Мания и ....Cacaooo Beach :smt101

cherinka
06-25-2007, 03:09
Амммм "Лазур" например. Готина музика, гаджета, на втория етаж е Микс Клуб...А и е евтино. В "Мания" пускат предимно чалга, макар че вече ги отделиха. Казват, че всички мутри ходят там...ама не съм ходил та идея си нямам дали е истина. "Оринджа" е яка също. Набляга на черното. :-D
Пробвай и "Айсберг". Няма да съжаляваш. :mrgreen:
Такам.
Първо да ви поправя всички - "Лазура" е името на дискотеката.
А и Alex_89 много ми е интересно как в "Мания"-та пускали предимно чалга, при положение, че първия етаж е бар, а втория хаус..



В "Мания" пускат предимно чалга, макар че вече ги отделиха. Казват, че всички мутри ходят там...ама не съм ходил та идея си нямам дали е истина
Абе, не мога да ви разбера, като не знаете и не разбирате от едно нещо, защо е нужно да го коментирате.

"Вече ги отделили".. еми, че то от край време "мания"-та е бар, хаус и чалга..
Кви мутри ходили, бе.. тези дискотеки са едни от най-зивестните в България и всякакъв тип хора ходят там.

...

bulgarche
06-25-2007, 08:20
Двама приятели работят в Мания охрана. Шефчето било мутра, приближен на няколко известни личности, но ставал. А дали ходят такива там...не и сега. Може би защото не е почнал активния период на сезона. Вход за сега няма, но после май щял да бъде 2-3 лева.

Alex_89
06-25-2007, 09:15
cherinka, ти май скоро не си идвала насам, защото ако не знаеш да те светна, че втория етаж вече е фолк клуб и то си го пише с големи ясни букви...така де, ако можеш да четеш Що да не си го видяла... Цяла зима правеха ремонт и вече на първия пускат хаус, а на втория само чалга. Ае сиктир от разбирачи... :smt005

malka_sladuranka
06-25-2007, 09:58
Оуу миналата година бях там. Супер местенце. От дискотките в които ходихме не повторихме нието една, с изключение на Лазур.
Лазур си е на ниво. Доста ми хареса.
Иначе тая Мания... на мен лично голяма кочина ми се видя... :-k

http://www.disco.bg/bg/party.php?id=167&start=0
Ето тук има снимчици от лазур. Е, повечето са на някакви глупаци де, ама може да се придобие представа да местенцето..

06-25-2007, 11:33
Факт е, че всички харесват "Лазур" и тя е една от водещите дискотеки в Сл. бряг.