PDA

View Full Version : Информация



...A
06-24-2007, 16:06
Надявам се тази тема ще привелече вниманието на пишещите в този форум, както и че съответната ще бъде използвана от вас за показване на ниво ако не задоволително то поне по-високо от това на вашия опонент.
Групата неадекватни и все пак занимателно самоотвержени в "кръстоносния си поход" срещу вашата форумна общност "същества" се явяват членове на форумът на списание PC Mania, както и (вече явно от поведението им) интелектуалната утайки на същия.
Като доказателство зад думите си бих желал да ви предоставя линк но за съжаление системата ви непозвоялва публикуването на адреси от страна на новорегистрирани или нерегистрирани потребители.Въпреки това нека ви упътя споменавайки че адреса съответства напълно на името на списанието (pcmania.bg) a форумът в които е темата в която биват ожсъждани тук създадените теми се помещава в раздела Общ Форум...Заглавията на касаещите ви теми са както следва "Абе, за teenproblem Smile" и вече изместената "ATTACK!"...


Тази информация е предоставена единствено и смао за да можете вие да предприемете каквито смеете за адекватни ответни действия. Крайната цел на това деиствие е да доведе до намеса на администраторите и модераторите на форума, отстраняваща дадените лица, по този начин довеждайки до възстановяването на естествената форумна среда.

PS: Това съобщение бе публикувано от потребител известен в гореспоменатия форум като Расколников

Господар Демон
06-24-2007, 16:13
Шестак.. :(

Венорез
06-24-2007, 16:15
ПРЕДАТЕЛ!
ТИ ПОДКЛАДИ НОВА ВОЙНА!
ДОВОЛЕН ЛИ СИ?

Ice_Queen_
06-24-2007, 16:18
Хахахах Усещам как вече се регнах ахахаха...

Един голям х*й за ПСМАНИЯ иии поздрави на автора :)

revenge!!!!!!!!!!!!!

06-24-2007, 16:19
не, просто има едни деца от форума на pc mania : Disturbed, Rudeb0x.c0re, FYROMски Пръч (само забележете наивните им никчета). ОТ всички тях струи идиотизъм. Извинявам се от името на форума на pc mania за сторената глупост.

Приятен ден!

Phenomenon
06-24-2007, 16:20
Тъкмо се чудех що така изведнъж се напълни с комплексирани полу-идиоти...върви ли WarCrafta копелета ? :-D

ПП:И сега следва мощен удар от страна нашите си комплексирани полу-идиотчета...'На бунт братя...да им го върнем' o.0

Ice_Queen_
06-24-2007, 16:22
не, просто има едни деца от форума на pc mania : Disturbed, Rudeb0x.c0re, FYROMски Пръч (само забележете наивните им никчета). ОТ всички тях струи идиотизъм. Извинявам се от името на форума на pc mania за сторената глупост.

Приятен ден!


Извиняваш се?
Сигурно много съжалявате?
И за темата ви не е заключена,та чак и 4 страници е стигнала...хахаха.Голямо съжаление..
И ние ще ви съжаляваме след малко като влезе повечето от форума :-D

06-24-2007, 16:23
shit.deeba pedala ti mrusen raskolsnikov!FIRST FORUM WAR

Sam90
06-24-2007, 16:25
Пх... ебаси... как изглежда живота на тея хора:
1.Фенове на компютърни игри => членуващи във форум за такива
2. Губят си "ценното" време в флууд и пускане на лигави, детински теми тук.....
3. Когато постигнат целта си (няколко безмислени теми, очакващи ги ДЕЛ), се радват като дечица на Спайдър Мен...

ИЗВОД: Имате нужда от личен живот....голяяяяма нужда от личен живот :) :-D :-D

PCmaniac
06-24-2007, 16:39
Пх... ебаси... как изглежда живота на тея хора:
1.Фенове на компютърни игри => членуващи във форум за такива
2. Губят си "ценното" време в флууд и пускане на лигави, детински теми тук.....
3. Когато постигнат целта си (няколко безмислени теми, очакващи ги ДЕЛ), се радват като дечица на Спайдър Мен...

ИЗВОД: Имате нужда от личен живот....голяяяяма нужда от личен живот

***

Пф ебаси, как изглежда живота на тия хора...

1. Перверзни недорасляци=>членуват във форум за такива
2. Губят си ценното време да обсъждат на кой му е по-голяма патката, кога му идва и "дали да го вкарам отзад на приятеля ми"
3. Когато постигнат целта си )да убедят накой да им се изсере на гърдите или групов секс в старческия дом), се радват като член на ТИИНПРОБЛЕМ на собствения си член (ако е "момиче") или на 10 чужди члена (ако е "момче").

Извод-имаМЕ нъжда от вашето изтребление, просто за да мога да спя спокойно и без да ме е страх да се наведа. А личния живот ние си го имаме, и то доста по-качествен от вашия. Баста.

Phenomenon
06-24-2007, 16:45
имаМЕ нъжда от вашето изтребление, просто за да мога да спя спокойно и без да ме е страх да се наведа. А личния живот ние си го имаме, и то доста по-качествен от вашия. Баста.
Вземи лазерната БАЗУКА и избий всички зомбита-тийнеджъри... :mrgreen:

ПП:И в двата форума са пълни идиоти...но се видя в кой са по-големи...'Еййй...скучно ми е...дай да правиме гадно на другите че да си вдигнеме и без това ниското самочувствие'...лудница а ? :mrgreen:

06-24-2007, 16:46
Пх... ебаси... как изглежда живота на тея хора:
1.Фенове на компютърни игри => членуващи във форум за такива
2. Губят си "ценното" време в флууд и пускане на лигави, детински теми тук.....
3. Когато постигнат целта си (няколко безмислени теми, очакващи ги ДЕЛ), се радват като дечица на Спайдър Мен...

ИЗВОД: Имате нужда от личен живот....голяяяяма нужда от личен живот :) :-D :-D

Млъкни педерас смотан!!!

Форумка
06-24-2007, 16:47
Пх... ебаси... как изглежда живота на тея хора:
1.Фенове на компютърни игри => членуващи във форум за такива
2. Губят си "ценното" време в флууд и пускане на лигави, детински теми тук.....
3. Когато постигнат целта си (няколко безмислени теми, очакващи ги ДЕЛ), се радват като дечица на Спайдър Мен...

ИЗВОД: Имате нужда от личен живот....голяяяяма нужда от личен живот :) :-D :-D

Млъкни педерас смотан!!!
Брей,брей...кой се позна,та се ядоса така?

alkobalko
06-24-2007, 16:47
Темата ще бъде заключена, тъй като се превърна в място за обиди и безсмислени нападки.

Ice_Queen_
06-24-2007, 16:48
Пх... ебаси... как изглежда живота на тея хора:
1.Фенове на компютърни игри => членуващи във форум за такива
2. Губят си "ценното" време в флууд и пускане на лигави, детински теми тук.....
3. Когато постигнат целта си (няколко безмислени теми, очакващи ги ДЕЛ), се радват като дечица на Спайдър Мен...

ИЗВОД: Имате нужда от личен живот....голяяяяма нужда от личен живот :) :-D :-D

Млъкни педерас смотан!!!

да си го наври...

телефона де в зарядното