PDA

View Full Version : Е възможно ли е ?



Stopman
06-24-2007, 16:18
Искам да питам предимно момичетата колко бързо свършвате когато приятелят ви прави шпакла (бтв да не съм объркал понятието шпаклата не е когато се използва и език ами само с ръка да я галя тъй да се каже по клитора :mrgreen: , тя с език не ми и дава де ) . Та става дума че като и правя така (с доста интензивни движения :mrgreen: ) за няколко минути тя свършва (поне тя така казва де и аз имам такова чувство,сигурно за около 5 мин , не съм засичал). Обаче аз си мислех че при момичетата отнема повече време и е по-трудно да се достигне до оргазъм, а пък тя от 10 пъти казва че само 2(защото бяхме прекъснати) не е свършила и че съм супер добър в това (май малко реклама стана :mrgreen: ) та ми е интересно дали е възможно да е така :smt017

Sisilota
06-24-2007, 16:20
Напълно възможно си е. Пнякога и при мен се получава така.
А тя защо не ти дава с език там долу?

gazarka
06-24-2007, 16:22
i az svar6vam mnogo barzo taka

alkobalko
06-24-2007, 16:29
i az svar6vam mnogo barzo taka

И аз!

Stopman
06-24-2007, 16:35
Напълно възможно си е. Пнякога и при мен се получава така.
А тя защо не ти дава с език там долу?

Ами тя си пада доста притеснителна,срамежлива , трудно я навивам за каквото и да е макар че сме 4 месеца заедно вече и преди това я свалях още 3 :mrgreen: Ама работя по въпроса де :mrgreen:

06-24-2007, 16:36
az sushto nishto che ne sum momiche

shizzle
06-24-2007, 18:39
Finger Power FTW! И, да, нормално е. Това за дългото време обикновено е от неопитен любовник/притеснение. Дори едно момиче тук ми сподели, че ако любовникът й е егоист, дори и цял час да я "клатят", пак няма да свърши. Мозъчна нагласа. Моето момиче и по време на акта си е бърза. Особено при дълги сеанси можеш да си свериш часовника по нея - на всеки 10 минути.

П.П. "Шпакла" е женското на "свирка". Това, което имаш предвид, не го знам как му се вика, но е хубаво да го умееш. (специалното умение на Близнаците, както на Скорпионите специалното е оралната любов ;) )

fire_magic
06-24-2007, 18:42
Искам да питам предимно момичетата колко бързо свършвате когато приятелят ви прави шпакла (бтв да не съм объркал понятието шпаклата не е когато се използва и език ами само с ръка да я галя тъй да се каже по клитора :mrgreen: , тя с език не ми и дава де ) . Та става дума че като и правя така (с доста интензивни движения :mrgreen: ) за няколко минути тя свършва (поне тя така казва де и аз имам такова чувство,сигурно за около 5 мин , не съм засичал). Обаче аз си мислех че при момичетата отнема повече време и е по-трудно да се достигне до оргазъм, а пък тя от 10 пъти казва че само 2(защото бяхме прекъснати) не е свършила и че съм супер добър в това (май малко реклама стана :mrgreen: ) та ми е интересно дали е възможно да е така :smt017
da,vyzmojno si e...

koalka
06-24-2007, 18:54
Сравнително бързо свършвам, да. :wink:

ThePainIsReaL
06-24-2007, 19:00
Оооо ::: .. от ръчички свършвам много бързо и лесно, особено ако е бавно, нежно.. щото по незнайни причини ме боли от грубото.

06-24-2007, 19:46
С дебел презерватив rulez! Свършвам много по-бавно и накрая всички са по-доволни.
=D>

Kurdokolenko
06-24-2007, 20:08
специалното умение на Близнаците

Хаха, този факт не го знаех :lol:


С дебел презерватив rulez

Тресни си една чекия преди акта, да видиш какво става после, няма такава издържливост :lol: