PDA

View Full Version : Сънища?



Dream on
06-24-2007, 18:21
Интересувате ли се от тълкуване на сънища или нещо подобно?
Аз напоследък сънувам много странни неща...до сега не съм сънувала нищо подобно...и се сетих,че може да има някой който се интересува от това.;]

coteto
06-24-2007, 19:36
az se interesyvam ot sani6tata osobeno sega za tozi mi san v koito sanyvam baba mi( a tq po4ina predi nqma i mesec)a posle i drygi ne6ta svarzani s dqdo mi koito e jiv i edni takiva 4ak se strqskam i pla6a ve4e da ne bi da ostana i bez dqdo.nz kakvo da si mislq i kak da si go talkyvam tova.
iska mi se nqkak si da mojex da si raztalkuvam tezi sani6ta.za6toto kazvat 4e ako sanyva6 ymrql 4ovek ozna4avalo ne6to i dr takiva.
ako nqkoi znae ne6to i moje da mi pomogne 6te sam my blagodarna

teenage_drama_queen
06-24-2007, 19:40
има една програмка-Съновник, тя обяснява неща които си видял в съня си и тялкованието им :roll:

zloto
06-24-2007, 19:41
Аз вече не сънувам или сънувам много рядко... иначе си имам разни съновници вкъщи и си проверявам разни неща, но не вярвам 100% на всичко. Майка ми обаче сънува някакви странни сънища, които винаги се сбъдват... помня че през 2005 сънува някаква вода и после мина наводнението и ни отнесе разсадника...

coteto
06-24-2007, 19:47
има една програмка-Съновник, тя обяснява неща които си видял в съня си и тялкованието им :roll:
a da znae6 ot kade da si q drapna taq programka

coteto
06-24-2007, 19:51
Аз вече не сънувам или сънувам много рядко... иначе си имам разни съновници вкъщи и си проверявам разни неща, но не вярвам 100% на всичко. Майка ми обаче сънува някакви странни сънища, които винаги се сбъдват... помня че през 2005 сънува някаква вода и после мина наводнението и ни отнесе разсадника...
eto ti i malko dokazatelstvo 4e ponqkoga sani6tata se sbadvat ili as pone malko vqrni.ti sama kaza 4e maika ti sanyvala voda i posle stanalo navodnenie.

Mimka_sweet
06-24-2007, 20:38
Мда аз се интересувам много.
Напоследък имаше един период(преди 2-3 седмици),през който сънищата ми се сбъдваха(е не точно,ама в съня ми имаше нещо което подсказваше какво ще се случи на следващия ден).
Ако щете ми вярвайте ама яко си беше :-D