PDA

View Full Version : Зъби



Кофти
06-24-2007, 17:24
Ми...аз съм момиче на 15 и кучешките ми зъби са изкривени или по-точно са напред в сравнение с другите.Иначе всички ме имат за красива (колкото и не скромно да е) обаче това ми е малко като комплекс.Не мога да се снимам щото като се усмихна и става една карикатура.Поне не са ми големи кучешките зъби и някои казват ,че това ми е чара обаче какво друго да ти каже приятел?"Ужасни са!"?Не ми се вярва.Аз носех шини преди време ама не ги търпях дълго и сега съжалявам.Знам че това ще си е така докато не ги извадя някога затова въпроса ми е не какво да правя.Искам да ви попитам просто как реагирате на това.Например виждате красиво,стройно момиче на улуцата и като я заговорите се оказва ,че са й криви зъбите.Как бихте реагирали?Бихте ли загубили интерес заради това.Имайте предвид ,че не се забелязва много освен ако не започна да се хиля,а аз съм много весел човек и често се случва.Баща ми като в бил малък са му избили зъбите и той от тогава има навика да си слага ръката пред тях като се смее.Аз не мога така.Някак неестесвено ми се вижда и се разбира защо го правя.Дайте ми съвет.Да слагам ли ръката и какво мислите за момичетата с криви зъби?Загрозява ли много? :( :( :( :( :( :( :(

w0sh
06-24-2007, 17:27
Бааа вампир. Пази се от чесън, кръстове и дървени колчета по възможност.

LecheR_DeViL
06-24-2007, 17:30
spokoino :D ..veski s defectite si. :-D ne trqa da se kriesh , taka shte e oshte po-smeshno :P .imam edna fr tochno kato s tfoq problem-mn sladka devoika samo deto zybkite malko q pritesnqvat. ako chovek te xaresva kato xarakter toi vbobshte nqma da zabeleji zybi ili po tochno nqma da im obbrne vnimanie. bydi sebe si. ::: da ne ti puka za xorskoto mnenie :wink: =P~

LecheR_DeViL
06-24-2007, 17:31
Бааа вампир. Пази се от чесън, кръстове и дървени колчета по възможност. oo da.predstavqm si ti kakbf si.. :-D

w0sh
06-24-2007, 17:41
oo da.predstavqm si ti kakbf si..

Влизам в нормите на обществото.

LecheR_DeViL
06-24-2007, 17:42
hxuahxua..e dobre..priznat si :lol: :lol:

teenage_drama_queen
06-24-2007, 17:46
Бааа вампир. Пази се от чесън, кръстове и дървени колчета по възможност.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ne we seriozno spoko macka 6tom ti se lepqt gajetata nqma problem :wink:

sexa_na_kompleksa
06-24-2007, 17:48
Не се пртиеснявай,това не е голям проблем.Има много хора с криви зъби,не си само ти.Може да ти се оправят от само себе си :-k Но ако толкова много те притеснява това,защо не отидеш на зъболекар и не попиташ дали не биха могли пак да ти сложат шини или пък апаратче ?