PDA

View Full Version : Потене



Кофти
06-24-2007, 17:48
:( хора имам огромен проблем!!!На 15 съм и се потя обилно,а съм момиче и много неудобно.Не мога да нося тъмни,едноцветни дрехи защото се изпотявам колкото 1 педа ](*,) направо е ужасно.Не мирише много ама пак си е излагащо.Имам чувството,че всички това гледат.Умея да го прикривам като подбирам дрехите ама искам да мога да си облека всичко и да се чувствам удобно.Пробвала съм много сухи дезодоранти и спрейове обаче нищо не помага,а не мога да си позволя от инжекциите против изпотяване дето се правят на звездите.А най -странното е,че съм слаба и то много пък се потя все 1 съм 100 кила.Кажете ако някой има същия проблем и как го решава?Предложете някой качествен дезодорант :(

LecheR_DeViL
06-24-2007, 17:49
abe momiche..ti da ne si centyr na sveta?! vsichki se potqt .. :-D

Swinkenhoffer
06-24-2007, 18:00
одорекс от аптеката. 7 лева някъде. :)

Sladkata_Nansi
06-24-2007, 18:14
Probvai s talk za tialo-izsu6ava kojata i prepdolagam,4e 6te pomogne.

LecheR_DeViL
06-24-2007, 18:15
Probvai s talk za tialo-izsu6ava kojata i prepdolagam,4e 6te pomogne. kak pbk ne..

ThePainIsReaL
06-24-2007, 19:28
Значи .. всяка тяло е индивидуално и реагира различно да отделните видове антиперспиранти. Аз лично съм пробвала какво ли не- от медицински,до такива на Рексона, Фа, Даф, Нивея, Найк .. нищо не ми действаше както аз исках. Верно не миришеше, но все пак се изпотявах макар и малко. А аз това хич не го понасям, защото като теб съм много слаба и ме дразни.
Реших да пробвай на Адидас .. първо си купих зеления ( Сенситив ) и после оранжевия ( Интензив ), ако искаш ми вярвай това е най-доброто, което съм ползвала. В тези жеги гърбът ми е вир-вода, лицето ми дори почва да се поти.. но подмишниците ми са сухички.. наистина при мен поне действа много добре O:)

П.П. Но не забравяй мила, че няма човек, който в тези жеги да не се поти. Наистина няма такъв. И ти не ходи с блузи с ръкавче, а с потници, които са изрязани.

06-25-2007, 00:51
odorex-pomaga super mnoo

mid_get
06-25-2007, 13:14
odorex-pomaga super mnoo
Вярно е :wink: А бтв, наистина ли Адидас е ефикасен? :P Не съм го ползвала...май само него :-D Иначе всички други прехвалени марки...и нищо, резултат имаше, но не какъвто аз исках ;-)

I~KIssS~CoRp$Es
06-25-2007, 13:28
да ти кажа имах абсолютно същия проблем но с тази разлика че аз се потях само под мишниците и беше нещо ужасно.какво ли не пробвах от ейвън,от орифлейм и други такива докато един ден мама не ми донесе лейди спиид стик-това е нещо страхотно използвах го някаде 3 седмици и спрях и от 1 месец не се потя при положение че не го използвам.на мен това ми помогна много ако искаш опитай но не е гарантирано че ще ти помогне а и мирише много силно като парфюм.но това само при условие че се потиш само под мишниците

find_m3
06-25-2007, 14:39
да ти кажа имах абсолютно същия проблем но с тази разлика че аз се потях само под мишниците и беше нещо ужасно.какво ли не пробвах от ейвън,от орифлейм и други такива докато един ден мама не ми донесе лейди спиид стик-това е нещо страхотно използвах го някаде 3 седмици и спрях и от 1 месец не се потя при положение че не го използвам.на мен това ми помогна много ако искаш опитай но не е гарантирано че ще ти помогне а и мирише много силно като парфюм.но това само при условие че се потиш само под мишниците

И аз имам проблема слаба съм пък се потя много.А за кой лейди спийд говориш точно?И какво е това ОДОРЕКС :-k

I~KIssS~CoRp$Es
06-25-2007, 16:31
да ти кажа имах абсолютно същия проблем но с тази разлика че аз се потях само под мишниците и беше нещо ужасно.какво ли не пробвах от ейвън,от орифлейм и други такива докато един ден мама не ми донесе лейди спиид стик-това е нещо страхотно използвах го някаде 3 седмици и спрях и от 1 месец не се потя при положение че не го използвам.на мен това ми помогна много ако искаш опитай но не е гарантирано че ще ти помогне а и мирише много силно като парфюм.но това само при условие че се потиш само под мишниците

И аз имам проблема слаба съм пък се потя много.А за кой лейди спийд говориш точно?И какво е това ОДОРЕКС :-k za lilaviq govorq pi6i:lady speer stick 24/7 takova deto e kato rol-on

SuN4o_F
06-26-2007, 21:45
odorex rlz... prodava se v aptekite 7 8 leva sprey ...praska6 se ve4er i ne se poti6 .. :)