PDA

View Full Version : Имам голям проблем, не е спам!!!



Sad But True
06-24-2007, 18:22
Проблема е следния - постоянно се чувствам потиснат и сякаш не съществувам за света. Опитам ли се да сваля някоя мацка ставам за смях. Не, че имам няква готина визия, но не съм и някво чудовище. Заради това постоянно ми се въртят неща свързани с самоунищожението ми. Просто съм се сдухарил на макс и не знам какво да правя. Не е нормално(според мен) да съм почти студент, а да съм още девствен :(

10х предварително

06-24-2007, 18:26
spokoino vseki izpada v takav moment v koito se 4ystva ne nyjen i syper sdyxan izlizai s fr zabavlqvai se i 6te mina sled vreme :D a do tova 4e o6te si detstven moje bi o6te ne ti e do6lo vremeto ili ako se 4ystva6 gotov-ima i prostitytki za taq rabota :wink:

koalka
06-24-2007, 18:27
Според мен проблема ти е в начина ти на мислене.Прекалено ниско мнение имаш за себе си и не се учудвам, че си отчаян.Но човек трябва да намира сили и в най-трудните моменти. :wink: Не трябва да се отчайваш и да си мислиш, че ставаш за смях, а да действаш по въпроса.

HiM_AnGeL
06-24-2007, 18:38
споки пич всичко ще се нареди спокойно след време ще проумееш че има някой не толкова красиви но забавни и интелигентни момичета които биха излезнали с теб въпреки че имаш недосатаци ;) не се депресираи всичко ще се нареди...

VerryBerry
06-24-2007, 18:45
znae6 li,mislq 4e ne tr da misli6 za momi4eta a di si jivee6 spokoino i da ne si vnu6ava6 podobni divotii...te momi4etata sami 6te te poiskat edin den!

m0rb1d
06-24-2007, 22:24
То да си тъп празноглав кретен не било лесна работа #-o

Moderated by koalka
т.2 от Правилника!

BAYO
06-25-2007, 02:07
Аве един тръгна да псува и вие сички кат стадо 'ррррррррррр' надолу псувни !? ](*,) Аре кажете нещо смислено по тая тема, ако мое ест.

за пича; неа ядове, имам приятел, който в момента е твой набор, та и той се е затръшкал и заохкал. Обича няк'во маце, тя пък обича друг, пък оня другия обича друга,,, ае въобще е*а любовта да е*а. Та за всеки ш' се намери по нещо, въпросът е да не се комплексираш от тва. Тфа е филма, други такиа яки хорори не си вкарвай, тъпо е , вервай :>