PDA

View Full Version : Страх ме е от майка ми



Ivanina***
06-24-2007, 19:04
Эдравеите.Энам,че не можете да ми помогнете,но искам да споделя.Пишейки това треперя.. :cry: !бях раэляла нещо на эемята и явно не съм го видяла (дори не съм сигурна че съм аэ) и майка ми получя (не е эа първи път).Каэвам полудя,эащото найстина е така.....крищя ,обижда ме,сви ми се сърцето :cry: :cry: :cry: !Каэа ми даже `идиотка връсна,мърла смачкана,лайноооо шибано`....!Вече ме е страх от нея,каэа че ако още веднъж види петно на пода ще ви `счупи ръцете`....с такава элоба...!Винаги ми говори със элоба,истинска элоба...тя не ме обича :cry: :cry: :cry: !Чувствам се толкова наранена.....вече дори ме е срам от съседите ,имайки в предвид че целият блок я слуша............
Мерси на теэи ,които прочетоха това.
:smt010

SW_madi
06-24-2007, 19:08
sajelqvam :smt010 :arrow: ama za6o se darji taka s tebe,ujasno se darji,opitai se da pogovori6 s neq,kogato e v po-dobro nastroenie!kasmet :wink:

ivanina***
06-24-2007, 19:11
sajelqvam :smt010 :arrow: ama za6o se darji taka s tebe,ujasno se darji,opitai se da pogovori6 s neq,kogato e v po-dobro nastroenie!kasmet :wink:
Това е невъэможно...даже желание нямам.Искам да не я виждам,страх ме е от нея.А и толкова ме наранява,че не мога да спра да плача...оф.. :cry: Благодаря ти все пак!

gab4ety
06-24-2007, 19:11
oo tova naistina e mn gadno sobstvenata ti maika da se durji taka :smt009 moje da i mine prosto tozi den da e bila taka ili pone se nadqvam.... :smt017 no ne se vprqgai tolkova kato ti vika (ako tova e ejednevie ) prai se 4e q sly6a6 i 4e sajelqva6 taka 6te ti e po dobre na samata teb aide i yspex \:D/ :wink:

zvezdichkaaa
06-24-2007, 20:23
Ох горката и аз понякога се ядосвам с наще,но кфо да се прай,а ако маика ти найстина е толкова зла и по принцип е такава а не ся,слещия се прави
4e q sly6a6 i 4e sajelqva6 taka 6te ti e po dobre na samata teb aide i yspex

zvezdichkaaa
06-24-2007, 20:24
sorry за цитата.

Zealot
06-24-2007, 23:17
говоренето ще бъде малко трудна задача защото като следя по реакцийте и отношението на родителя още малко ще си помисля че е избягала от лудницата...(с извинение).Мисля че има служби които се занимават с такива случай от сорта на "Закрила на детето" ето ти линк към специалисти който мисля че могат да ти помогнат :arrow: http://www.animusassociation.org/f/ влез и в сайта на форума,може да намериш полезна информация.Успех!

djuki
06-25-2007, 06:17
За да е толкова зла колкото казваш трябва да има някаква причина . Явно се е случило нещо за което ти нз и в момента плащаш за него . С приказви няма да помогне . Трябва да се обърнеш към някои които наистина ще може да ти помогне като например някой специалисти (както вече казаха закрила на детето )

Reed
06-25-2007, 12:30
Кажи й да иде до аптеката.Също и да се замисли за какво ти е майка-само да те гледа ли?

_donna_
06-25-2007, 13:10
so many man,they can't see the open road .. :wink:

palomaaa
06-25-2007, 14:35
ami qvno i na maika ti ne i e lesno i si ima mnogo problemi,6tom taka se qdosva ot edna malka drebuliq....qvno naistina ne6to adski mnogo q ma4i i tq prosto si go izkarva na drygite,.....predpolagam,4e ne go misli naistina i ne go pravi umi6leno...tai 4e pogovori s neq....opitai se da razbere6 za6to se darji taka i kakvo q ma4i

VerryBerry
06-25-2007, 15:36
i ti i se razkre6ti nqkoi den-da znae6 samo kak 6e q zatapi6,opal4i i se,kaji i vs koeto ti se e nasabralo-ot kav zor tq da te obijda?6tom tq moje da te nari4a po nai-yjasen na4in,zna4i go moje6 i ti!!!

mechtaq_za_teb
06-25-2007, 16:43
:shock: :shock: :shock: 4uvala sam razni podobni slu4ki,no 4ak pyk takiva obidi i gadno darjanie...nqmam dumi i prosto mnogo sajalqvam :cry: Vse pak maikata trqbva da byde edin ot nai-blizkite ni hora,a pri teb qvno neshtata ne stoqt taka.Neznam kakav savet da ti dam.Opita li se da pogovorish s neq?I ot koga prodaljava tova?

belerofone
06-26-2007, 16:26
Ive ,
vinata dale4 ne e tvoq i ti tova go znae6...prosto darjah da go kaja...
Mnogo faktori opredelqt nastroeniqta na roditelite a i ne e nai-lesnoto e6ta na toq svqt da si roditel...tova ne i dava parvo da se darji taka s teb....
Mignovenno re6enie na problema nqma....
Tova koeto mi idva na um e ... ako 6te govori6 s neq govori v prisastvieto na nqkoi koito poznava i dvte vi ili nai-malkoto na koito tq\maika ti\ima doverie... ako sama se izpravi6 sre6tu neq ot tova koeto pro4etoh straha 6te te zavladee i nie6to nqma da zavr6i v tvoq polza...
Kogato e v natovareni periodi \ maika ti \ otidi na gosti na nqkoq priqtelka ili prispi u neq za den dva dokato ne6tat se uspokoqt....
Tova sa 4ast ot ideite....Znam kak se 4uvstva6....
Stiskam ti palci ne6tat da se opravq....
Uspeh:)

die_die_my_darling_
06-26-2007, 17:05
спокойно не си сама....и мойта е такава ама се свиквА...
аз лично я игнорирам като е в истерия

krasivata_luvica
06-27-2007, 03:41
сложи и отрова в храната :twisted: :twisted:

divo_kotence
06-27-2007, 04:13
спокойно не си сама....и мойта е такава ама се свиквА...
аз лично я игнорирам като е в истерия

и при мен е така...някой път ми идва да я бутна през терасата..ама свикнах когато крещи и ме обижда...махам се някъде да не ме вижда и така докато се успокои....и почти няма начин да говориш с такова нещо...е поне аз лично не мога да говоря с мойта...

BebeTooOoo
06-27-2007, 15:12
спокойно не си сама....и мойта е такава ама се свиквА...
аз лично я игнорирам като е в истерия

и при мен е така...някой път ми идва да я бутна през терасата..ама свикнах когато крещи и ме обижда...махам се някъде да не ме вижда и така докато се успокои....и почти няма начин да говориш с такова нещо...е поне аз лично не мога да говоря с мойта...

Споко и при мене е така понякога.В някой моменти ми иде да я застрелям , но вече свикнах.Даже не й обръщам внимание когато крещи и така поне млъква инече може да си викаме двете ехееее....Ако пък си продължава...и аз почвам да креща и става... :lol:

loving_you_
06-27-2007, 17:03
Майка ми се държеше с мен по същия начин... Един ден просто ме изгони от въщи и от тогава живея при баща ми...

krasivata_luvica
06-27-2007, 18:01
Майка ми се държеше с мен по същия начин... Един ден просто ме изгони от въщи и от тогава живея при баща ми...
са тя сигурно се желява ти как мислиш?

loving_you_
06-27-2007, 19:40
Майка ми се държеше с мен по същия начин... Един ден просто ме изгони от въщи и от тогава живея при баща ми...
са тя сигурно се желява ти как мислиш?

Не знам... В началото (преди около година) се бяхме видяли няколко пъти и въпреки всичко аз си мислех, че поне тогава няма да се скараме... Но уви пак започна да ми вика за разни глупости... И от около 6-7 месеца не сме се чували и виждали...

BlueMushroom
06-28-2007, 10:28
v nikakav sluchai ne misli che ti si vinovna za neshto.ponqkoga na horata im se strupva prekaleno mnogo i si go iskarvat na hora koito ne sa im vinovni.v takiva momenti se kazvat kup gluposti koito vaobshte ne se mislqt.govori s neq v prisustvieto na nqkoi blizak chovek.iskam da ti kaja che az mn puti sam bila v podobno polojenie..neshtata se opravqt i pak se razvalqt i taka do bezkrai....kogato neshto takova mi se sluchi predpochitam da ne otgovarqm na nashte a prosto da se pravq che gi nqma i che ne sam gi chula.razbrah che kakvoto i da im kaja te pak shte si mislqt che sa pravi dori i da ne e taka...maika ti mnogo te obicha kakvoto i da si mislish.povqrvai mi sigurna sam che kakvoto i da ti govori vutreshno i stava mn gadno..posledniq put v koito na men mi se sluchi takova neshto prosto sedqh pred maika mi chakah q da svurshi (okolo 30 min.)poglednah q v ochite i i kazah: "vupreki vsichko te obicham,mamo..no prosto nqma da ti pozvolq da mi razvalqsh jivota" stanah i izlqzoh.ne se poqvih cqla vecher.na sledvashtia den kato se vurnah tq mi obeshta che shte se promeni zashtoto osaznala kolko mn me naranqva..znam che pak shte se skarame pak shte e sushtoto..prosto chakam da stana dostatachno golqma i samostoqtelna da otida v drug grad da ucha i da sam daleche......a bashta ti kak priema neshtata.govorila li si s nego toi moje mn da te potkrepi v podobna situacia....kasmet i znai che neshtata shte se opravqt samo ako ti taka pojelaesh..

shadow4e
06-28-2007, 10:34
Баща ти какво казва по въпроса? А заедно ли живеете въобще?

06-29-2007, 18:11
mi da vi kaja az ot mn malka slusham 4e sam izrod layno i za nishto ne stavam i qm boy oshte sq makar 4e sa na 16 qm boy vseli den i 4uvam obidi vseki den za drebni raboti tay 4e samo moga da kaja 4e ne si sama

krasivata_luvica
06-30-2007, 05:18
mi da vi kaja az ot mn malka slusham 4e sam izrod layno i za nishto ne stavam i qm boy oshte sq makar 4e sa na 16 qm boy vseli den i 4uvam obidi vseki den za drebni raboti tay 4e samo moga da kaja 4e ne si sama

ами ти защо и позволяваш да те бие :?: не и позволявяй да те унижава :!: аз така щях да направя че ще се желява цял живот :!: :twisted: щото веднъж човек държи ли се лошо с мене аз вече не го познавам този човек :!: накажия по някакъв начин кажи и примерно че я мразиш и че повече тя не ти е майка и че тя вече за теб не е никоя примерно от безразличието ти ще я заболи най-много :wink: повярвай ми щото повече от това някой твой близък човек да е безразличен към тебе няма нищо което повече боли..............защото да речеме че ако и кажеш че я мразиш все пак имаш някви чувства към нея и се интересуваш от нея......а така като види че си безразлична към нея от това детето ти да няма чувства към теб няма нищо по болезнено......пробвай.....и да видиш че сигурно държанието и към тебе ще се промени коренно и то към положително сигурна съм.