PDA

View Full Version : Moderated:как да го предразположа така че вече наистина да..



The^SweeTesT^Thing
06-24-2007, 19:07
Така дойде и моя ред да пусна и аз тема .Всеки път досега съм отговаряла на други теми и съм давала съвети,сега вие дайте на мен:)Значи имам си приятел от 2 месеца почти ходим и все още не сме правили секс.Работата е такава,че преди време не е бил такъв какъвто е сега и тогава е правил секс на оман.И сега някак си качили ми се струва че му е омръзнало не знам.Та все некви се цункаме и на неколко пати да го направим ама нямахме презервативи и не стана нищо.И сега въпроса е как да го предразположа така че вече наистина да стане нещо:)Очаквам отговори :)

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

shizzle
06-24-2007, 19:29
Едно нещо, което се отнася за всички мъже - не можем да откажем предизвикателство. Трябва или да е най-голямата лигла на света, или да е по-зрял от почти всички мъже на света. Едни бикини с надпис "Fuck me!", каквито си търсеше една друга дама, биха свършили работа. Или просто влиза в стаята и ти си оскъдно облечена и разкрачена на леглото.. Въобще - открито го зашлеви.

Или го вържи ;) Половин час да си играеш с него и после БЕГАЙ, МАЛЕ!

dj_seh
06-24-2007, 19:30
Купи един презарварив, намери място където да го направите и му кажи, че си готова да го направите. Не ми се вярвя да ти откаже :)
Ти си добре, аз даже приятелка не мога да си хвана, камо ли за секс да мечтая :cry:

WaKo
06-24-2007, 21:35
След като проблема е било липсата на презерватив не мисля, че ще има какво толкова да го предразполагаш, но щом искаш идеи, ето няколко:
Както каза shizzle - примерно той отива до банята или просто му казваш да ти донесе нещо за пиене примерно и като се върне го чакаш гола или по бельо - просто аз откачам при тая ситуация.
2. Стриптийз като постепенно му се пускаш, ама мръсен стриптийз - навираш му се в лицето и т.н.
3. Мастурбирай пред него, но без да му даваш да те пипа известно време - гарантирам ти, че направо ще откачи
4. Както си седите му казваш: "Чукай ме" или нещо подобно
5.Хващаш го и го притискаш някъде и почваш да го събличаш - ще стане готов за секунда
Ако никоя от тия не ти харесва пиши - ще мислим още :D


Ти си добре, аз даже приятелка не мога да си хвана, камо ли за секс да мечтая :cry:
Пич, не с това пораженческо мислене - докато си мислиш, че не можеш да си хванеш гадже - няма да си хванеш - жените обичат уверените в себе си мъже, не хленчещи дечковци. Огледай се за някое приятно момиче и действай смело - няма нищо страшно. Ако не стане - пробваш с друга, докато не стане. Не се хвърляй на най-големите красавици, има достатъчно други хубави момичета, които няма да ти се надуват и ще те спукат от секс, докато напудрените хубавици обиконовено са най-големите дървета в леглото