PDA

View Full Version : Как да си го върна?Обичам го!!!



†DaRk ELf4e™†
06-24-2007, 19:26
Значи..Аз обичам едно момче..наистина го обичам :cry: ходих с него 1 седмица,той твърдеше,че ме обича..1 месец и половина след като скъсахме той искаше да отидем на кино...и там искаше да му лапам и аз го направих,защото той ми каза,че ако го направя ще тръгне пак с мен.Само че след това нищо не стана..После той смени 3-4 ама само ей така за бройката или поне така ми каза.В четвъртък пак тръгнахме и цял ден бяхме заедно..Никога до сега не се бях чувствала така с момче... :cry: И вечерта по скайп аз го попитах дали харесва едно момиче и той ми каза "да" после аз го попитах коя харесва повече мен или нея и той каза,че не знае,после сам ми каза без да съм го питала,че целия ден докато е бил с мен си е мислил за нея.. :cry: :smt090 :smt010 :smt009 И после ми каза,че иска да бъде сам..Аз наистина много го обичам МНОГО...Заради него правих много глупости (рязах си краката и вените,напивах се безумно много за да не усещам болката от любовта...опитвах да се самоубия,но не мога защото съм с надеждата,че може би някога пак ще мога да бъда щастлива) Как да го накарам да ме заобича поне малко?Как да си го върна?Моля ви помогнете ми!Предварително ви благодаря много.. :smt010

BebeTooOoo
06-24-2007, 19:44
За да заобичаш някого не е нужно 1 седмица , а доста повече време.Може би много го харесваш , но не става дума за любов.Това за киното го е направил , за да се задоволи , а после те е захвърлл като парцал.Това не ти ли стига , за да разбереш че той е едно голямо нищожество?Има такива индивиди.Ти най - добре не се поддавай на това , защото после като стане лошото ще се чудиш къде ти е бил умът.Ако наистина те харесваше и искаше да бъде с тебе , нямаше през това време , докато сте били заедно да си е мислил за друга.Ъпсурт.Едно ще ти кажа - никога ама НИКОГА недей да правиш подобни глупости и то за момче.С какво го е заслужил?Че те е наранил и унижил?Не , не .Не си стува.Недей да падаш толкова ниско с такива изпълнения.Ясно е , че той е женкар.Това го знаеш и ти , но просто си заблудена , защото го харесваш и неможеш да го приемеш , но всъщност това е факт.Ще те посъветвам да не се занимаваш с това момче.Само мъки и страдания ще си докараш.Забрави го.Ще срещнеш някой , който истински да те обича , да държи на теб.Но все пак ти си решаваш какво да правиш , но според мен това е най - доброто решение.Успех :wink:

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 19:59
Тц тц.. тва момче само те използва ! Не му се взъзвай ! Той е поредния бройкаджия ! Трябва да го забравиш.. знам, че е трудно, но трябва ! :( Не виждаш ли колко зле се държи с теб? :( И на всичкото отгоре ти казва, че харесвал друга и т.н. ... а онова в киното.. просто е имал нужда от свирка :( Мила трябва да го забравиш :(

mechtaq_za_teb
06-24-2007, 20:02
Smqtash li,4e shte badesh naistina shtastliva s nego pri polojenie,4e toi se podigrava s teb?Moje i da ne iskash da go osyznaesh,no e taka poglednato otstrani.Obichash go i toi go znae.Zatova moje da si pravi s teb kakvoto si poiska i kogato si poiska.Tova li iskash?Predpolagam ne.Saveta mi e da go zabravish i da si namerish svqstno mom4e.

MoHuTo
06-24-2007, 20:07
Има ли смисъл да си с този простак, първо, че ти не го обичаш, просто си много хлътнала по него и второ - той само се подиграва с тебе!!!Имай малко достойнство, какви са тея простотии, рязане на вени тем подобни, И какво с тея неща да не би да си го върнеш??....съмнява ме...замисли се малко какво правиш, преди да е станало прекалено късно... [-X :::

Sladkata_Nansi
06-24-2007, 20:17
I koe po-to4no obi4a6 v nego :shock: Dali tova,4e si bila edna sedmica s nego?Ili pak,4e te e otvel na kino samo za da mu go lapa6 i te izpolzva za tova kato ti kazva,4e pak 6te tragnete?Ili pak 4e e bil s dr momi4eta "za broikata",a posle ti kazva,4e haresva druga?Mn stranno obi4ane :shock:

†DaRk ELf4e™†
06-24-2007, 20:18
Когато съм с друг,не спирам да мисля за този..Просто като целувам друг усещам че не става,че не мога и затова късам със всеки през 2-3 дни... защото не е същото :smt010 :smt009 Знам,че не трябва да се занимавам с него,но дори и да не ми вярвате го обичам :cry: :cry: :cry:

FiRe_LaDy
06-24-2007, 20:44
Za edna sedmica i go obichash?Nevyzmojno!I vse pak nedei pravi poveche gluposti zaradi nego.Ostavi go.Ne se zaniamvai poveche.Toi samo te izpolzva i te naranqva.Ne se podcenqvai.Toi ne e za teb ....

vvs_go
06-24-2007, 20:56
da be da

BAYO
06-25-2007, 02:47
da be da

А кажи и .. за кфо ми ги приказва тия мообети ся ... една седмица, обичала го ... па не знам си кфо ...

С 1 приказка ти каам и се усещай, че ш' си дърпаме ... ушите . Та;

Не гледай назад в миналото, то по дяволите си остава там и в момента в който искаш да се завъртиш и да видиш кфо е било , те заболява врат, тфа образно казано, директно казано - заболява те, душевно, сърцето, сърцетуп ... чатиш!?

Sladkata_Nansi
06-25-2007, 08:03
Abe ti na kolko si godini,ta mi govori6 za lubov ot 1 sedmica?

mademoiselle_de_Soleil
06-25-2007, 08:07
A za6to go obi4a6? :-k

``LigLiChKaTa``
06-25-2007, 08:08
Tova 4e go obi4a6 mnogo ne ozna4ava 4e trqbva da my ti4a6 po duza za 6tqlo i ne6tqlo toi samo se podigrava s teb a ti my pravi6 kefa... po dobre tursi sledva6tiq, 6te ima mnogo mom4eta za koito 6te si reje6 venite 6te ti se ymira i 6te se napiva6

koalka
06-25-2007, 08:10
Явно наистина си прекалено наивна, ако смяташ, че това момче те обича.
Използвал те е, за да получи някакви неща от теб(сещаш се) и после интереса му се е изгубил.Много не вярвай на това, ако ти кажат, че е те обича още на първата седмица.Не е невъзможно, но точно при вас...
А това, че си си рязала вените и краката са пълни глупости.Мислиш си, че така ще му привлечеш вниманието, а от това няма смисъл.Нищо лично, но си го видяла в някой филм и си искала да го направиш.
Няма смисъл, разбираш.И главата да си отрежеш той няма да се върне при теб.На чувствата не се заповядва. :wink:

Leksi23
06-25-2007, 08:42
Само те е използвал, защото е знаел че го харесваш до такава степен, че би се съгласила да го направиш. Не се занимавай с такива тъпаци!! Внушила си си че го обичаш, но не може да обичаш някого с когото си от една седмица и още по-малко да обичаш човек който се отнася с теб, като с парцал. Ще го забравиш, споко. Моя съвет е за по нататък да не бъдеш толкова наивна и да не вярваш толкова на хората. Ест че ще те нараняват, като видят лесно, сигурно като ти кажат нещо и ти веднага юююррууушшшш. Не трябва така маце [-X

ninsy
06-25-2007, 13:43
сладка тези глупости ги правих като бях на 13 я се стегни..като не му пука за теб няма да лазиш ..ако наистина имаш достойнство не прави такива неща ще му лапаш щото ти казал че пак ще е с теб.. не ги ли знаеш какви са момчетата..
въобще се прави че не ти пука и... хващай някой друг и ще го забравиш спокойно!

sasha_90
06-25-2007, 14:20
Това момче само те използва.Не можеш да го накараш да те заобича защото той очевидно не иска.Забрави го!
А за напред научи,че не трябва да вършиш тези глупости,които си направила,заради момче.По-този начин ставаш жалка а пък и има много момчета,които ще се държат хиляди пъти по-добре с теб.
Успех!

Anger
06-25-2007, 14:20
За това си виновна главно ти,за да те разиграва така,значи си дала повод,показала си се достатъчно наивна, и той те е използвал и захвърлил,повярвай,ако се беше държала по-твърдо нямаше да си позволява такива простотии

06-25-2007, 14:40
първо:вярвам ти, че го обичаш. прочетох мнения, според които не можеш да заобичаш човек за 1 седмица. да де ама ти си имала и месец и половина, през който си мечтала за него. второ:да те успокоя. това,което чувстваш, е напълно нормално. мисля че всяко момиче има своята гадна историйка, своето момче, което я третира като (да цитирам моята "историийка") мърша, но тя тъпо и упорито продължава да е готова на всичко за него. трето:аз няма да те съдя. няма да ти кажа, че си глупава и наивна, защото си направила, каквото иска той от теб. напълно те разбирам. аз какви глупости съм правила....но това е друга тема. накрая един съвет:знам че изглежда невъзможно, но се опитай да изоставиш чувствата си. недей да си режеш вените- той няма да усети твоята болка. не се напивай(хахахахахахха аз да ти го казвам звучи тъпо, защото аз изпивам такива количества алкохол поради същата причина като теб), черният дроб не се прочиства. не нараняваи себе си заради неговите мизерии. и най- важното:спри да му вярваш. между другото това е и най-трудото.

MuJleH4eTo
06-25-2007, 15:33
Обичаш... И как така го заобича за толкова малко време :-s Не мисля... Зарежи, не се занимавай с него, няма смисъл... Не мисля, че търсиш човек, който да те използва