PDA

View Full Version : Какво да кажа?



NZ_Eol
06-24-2007, 20:09
Немога да повярвам че стигнах до тука да пиша във форум ама айде може да дадете някой свестен съвет
Та проблема ми е толкова съм влюбен в едно момиче че незнам дори какво да правя.Имал съм гаджета но тя е нещо спецялно.
Искам да и кажа колко съм влюбен но всеки пък като я видя се вцепенявам и немога да кажа нищо.Опитах се да и го кажа по телефона и пак не става(най малкото не ми е в стила но се пак се опитах и пак се вцепених).А съм обикновенно директен човек но като я видя или чуя някак си забивам.Ставам просто беззсилен.
Та ако можете да дадете някакъв савет как да го преодолея това вцепеняване ще ви бъда много благодарен.

BebeTooOoo
06-24-2007, 20:15
Недей да се притесняваш.Какво толкова?Ако не го направиш , после може и да съжеляваш.Просто като я видиш я извикай настрани и й кажи какво чувстваш.Кой знае?Може чувствата ви да са взаимни.Нищо не губиш , така че действай.Срама до никъде не води. :wink: Успех

STS
06-24-2007, 20:18
Проблема ти е че се здухваш. Бъди смел, ако не можеш да й кажеш че я обичаш дори и да тръгнете ще скъсате скоро след това защото те е толкова срам.

LilitoO
06-24-2007, 20:49
Проблема ти е че се здухваш. Бъди смел, ако не можеш да й кажеш че я обичаш дори и да тръгнете ще скъсате скоро след това защото те е толкова срам.

точно така! =D>

vvs_go
06-24-2007, 20:55
kakto drug pyt kazvam alkohol mu e maikata

NZ_Eol
06-24-2007, 20:58
Недей да се притесняваш.Какво толкова?Ако не го направиш , после може и да съжеляваш.Просто като я видиш я извикай настрани и й кажи какво чувстваш.Кой знае?Може чувствата ви да са взаимни.Нищо не губиш , така че действай.Срама до никъде не води. :wink: Успех
И аз това си казвам.
Надявам се да мога следващият път.
И да здухвам се което е най-тъпото защото никога при никаква друга ситуация не съм се здухвал а точно при тази ситуация се получава така.
Но явно трябва да се престраша.

BebeTooOoo
06-24-2007, 21:19
Знаеш ли защо точно в такава ситуация се получава така?Защото явно се притесняваш от реакцията й , как ще реагира , какво ще ти каже , лошо или добро?Не съм ли права?Но всъщност това е нормално , но е по - добре да се опиташ да го преодолееш... :wink:

Zealot
06-24-2007, 22:35
пийни една чаша вино,една двойна водка или ракия(силна) на екс или една биричка(за да се отпуснеш) и си в играта... :D

BAYO
06-25-2007, 02:00
kakto drug pyt kazvam alkohol mu e maikata

Брао братле , само така. Едно 200-250гр. упойчица ... уиски най-вече ... Охааа ма де, нека си вали на вънка, я съм си добре :::