PDA

View Full Version : Moderated:Какво да направя за да ми дойде?



SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 20:19
Имам едно пролемче.. въпроса ми е към момичетата. Като почти всяко момиче и аз съм си въобразила, че съм дебела и т.н. ( макар, че всички ми казват, че съм слаба, но.. инат съм си :-D ) Та от около половин година се съм на някакви диети.. с почивки разбира се - не съм постоянно да диета разбира се. Но миналия месец не ми дойде цикъла и този също.. Знам, че проблема вероятно е от многото диети.. (пък всички казват, че нямам нужда от диета.. :-k ) Въпроса ми е.. мога ли по някъв начин да го накарам да дойде.. или нещо такова? :? :-k

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилника!

Sladkata_Nansi
06-24-2007, 20:33
Kolko si visoka i kolko teji6,ta spazva6 dieti? A ina4e za cikala-ginekolok!

FlexType
06-24-2007, 20:35
Kolko si visoka i kolko teji6,ta spazva6 dieti? A ina4e za cikala-ginekolok!

Мацее ... [-X взе ми думите от остата :P

Sladkata_Nansi
06-25-2007, 08:04
Kolko si visoka i kolko teji6,ta spazva6 dieti? A ina4e za cikala-ginekolok!

Мацее ... [-X взе ми думите от остата :P
To sam ti gi vzela,ama ne6to niamame otgovor :lol:

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 09:33
минионче съм - 153 см; тежа - 43/4 кг .. но въпроса ми е за цикъла, а не за диети.. :-D :-)

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 09:39
да.. май повече никакви диети :-D

girl_in_black
06-25-2007, 09:50
Като спреш диетите цикълът ти ще се възстанови(освен ако не си бременна...)

SINDEL
06-25-2007, 10:00
Заради диетите е спряло да ти идва. Би трябвало щом спреш диетите да се оправи, но тва само в слу4ай, 4е не си си прецакала необратимо организма. Кога ще раберете, 4е от много диети най-много да се повредите тотално. После цял живот ще ревете, 4е на 15 не сте имали достатъно акъл да послушате хората, които ви казват, 4е правите глупости.
Имах приятелка.. тоест бяхме съу4ени4ки. В 9ти клас си изглеждаше перфектно, но си въобрази, 4е е дебела. В десети клас се стопила. Тежеше 42 кила, а беше висока 1.70 примерно. Спря да й идва, след това се разболя от булимия. Техните я водиха по болници, психолози, насила я държаха на системи и й вливаха разни разтвори... Така или ина4е усля да се оправи.
Сега като я погледнеш, никога няма да кажеш, 4е е на 20. Излгежда поне двойно по-възрастна. Кожата й се състари.. не само лицето, цялото тяло. Преди имаше хубава къдрава коса, сега ходи с перука, понеже и косата й опада. Има проблеми със сърцето, има всякакви там гастрити и не знам си какви си стомашно-4ревни болести. Цял живот ще страда заради манията си да отслабне...

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 10:03
Като спреш диетите цикълът ти ще се възстанови(освен ако не си бременна...)

девствена съм :-)

SpOrTs_GiRl
06-25-2007, 10:07
Заради диетите е спряло да ти идва. Би трябвало щом спреш диетите да се оправи, но тва само в слу4ай, 4е не си си прецакала необратимо организма. Кога ще раберете, 4е от много диети най-много да се повредите тотално. После цял живот ще ревете, 4е на 15 не сте имали достатъно акъл да послушате хората, които ви казват, 4е правите глупости.
Имах приятелка.. тоест бяхме съу4ени4ки. В 9ти клас си изглеждаше перфектно, но си въобрази, 4е е дебела. В десети клас се стопила. Тежеше 42 кила, а беше висока 1.70 примерно. Спря да й идва, след това се разболя от булимия. Техните я водиха по болници, психолози, насила я държаха на системи и й вливаха разни разтвори... Така или ина4е усля да се оправи.
Сега като я погледнеш, никога няма да кажеш, 4е е на 20. Излгежда поне двойно по-възрастна. Кожата й се състари.. не само лицето, цялото тяло. Преди имаше хубава къдрава коса, сега ходи с перука, понеже и косата й опада. Има проблеми със сърцето, има всякакви там гастрити и не знам си какви си стомашно-4ревни болести. Цял живот ще страда заради манията си да отслабне...

Тотално ме разби.. но е вярно.. трябва да спра с диетите.. :? Мерси много на всички за коментарите :-)

foreverr
06-25-2007, 18:49
Ako si o6te malka, nali ne kazvam 4e si bebe tova zna4i 4e cikalat ti ne e redoven i tova e savsem normalno,za6toto v na4aloto cikalat ne e redoven i tova e normalno.A ako iska6 da ti doide pak prosto ne pazi dieti i ne se pritesnqvai.Ako do tri meseca ne ti e do6lo otidi na genekolog za6toto pove4e ot tri meseca ne e normalno moje da ti ima ne6to! :-s [-X

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 07:42
ок мерси много :-)

s236ye7yu89x
06-26-2007, 15:10
o,ia stiga i az niamam cikal ot 5-6 meseca pa nisto mi niama.e dobre de vatre6no ni6to mi niama,za6toto van6no dosta sa mi se razvili hormonite i ako spre6 dietata sports_girl niama da ti doide da go znae6 ot men 6tot kakto i da se pravi toi ve4e ti e sprial ot li4en opit go kazvam no pak e hubavo da niama6 cikal :roll:

evalongoriq
02-22-2009, 18:17
пубертетът съвсем не е подходящо време да ограничаваш количеството храна което приемаш.когато спреш с диетите ще ти дойде

LovelyGirl
02-22-2009, 19:10
Ехоооо :-$ темата е от 2007-а
Абе и аз се чудя защо SpOrTs_GiRL лъже,че е девствена :-D

colymoly
02-23-2009, 12:13
аз не предприемам такива мерки по-скоро ако се чувстваш дебела или пък се чувстваш виновна, че си хапваш спортувай така дори и да няма кой знае какъв резултат няма да ти е виновно, че ядеш