PDA

View Full Version : Самота



Aniiiiiiiiiiiiii
06-24-2007, 20:27
Просто искам да споделя,тъжно ми и иэпитвам таэи нужда.Ами сама съм...приятели имам,но в любовта ИЭОБЩО не ми върви!На 15 съм и съм се влюбвала само веднъж....не можах да го эабравя 2 години.Като имате в предвид,че дори не сме ходили..!Сега отново май се влюбих,в началото ми се стори че и той има чувства,ама...май сама съм си виновна ,че му отклоних вниманието.Както и да е ,до сега не съм имала приятел,чувствам се подтисната и сама.Имам чувството ,че никога няма да эапочне да ми върви.А и рядко правя крячка към момчетата...абе мани
Мерси мното хора.

тромбоцит
06-24-2007, 20:29
Ми кат не ти върви в любовта слушай кво да правиш
Обуваш една къса пола и отиваш по средата на двора на училището
Изпускаш монети и се навеждаш и ги събираш МНОГО бавно
Гарантирам ти че ще ти провърви в любовта поне 3 пъти

LilitoO
06-24-2007, 20:37
Знам че е мн клеширано но...любовта ще дойде когато най малко очакваш... още си на 15 има време..не си станала баба все пак :) споко!!!

FiRe_LaDy
06-24-2007, 20:57
Jivota e pred teb.Ima vreme za vsichko.Kogato nai - malko ochakvash kakto sys vsichki neshta taka i s lubovta - te idva.Predi nqkolko chasa mi go kazaha na men i bqha pravi.Taka,che .... prosto nedei misli non stop za tova.

Aniiiiiiiii
06-24-2007, 21:29
Благодаря на хората,които дадоха свястни мнения.
Престанете да говорите глупости,щото е най-лесно да кажеш някоя простотия........
:(

BAYO
06-25-2007, 02:25
Благодаря на хората,които дадоха свястни мнения.
Престанете да говорите глупости,щото е най-лесно да кажеш някоя простотия........
:(

Да ве, права си и ти, ама тфа дет го говориш не е верно!


Пълната простотия в случая е, че кааш , че на 13г. си се влюбила в еди кой си и след тфа 2 години неа забравация . кх кх кх кх :smt017 :smt037

Aniiiiiiiiii
06-25-2007, 07:03
Благодаря на хората,които дадоха свястни мнения.
Престанете да говорите глупости,щото е най-лесно да кажеш някоя простотия........
:(

Да ве, права си и ти, ама тфа дет го говориш не е верно!


Пълната простотия в случая е, че кааш , че на 13г. си се влюбила в еди кой си и след тфа 2 години неа забравация . кх кх кх кх :smt017 :smt037
Ами да ,така е.

Aniiiiiiiiii
06-25-2007, 07:03
Благодаря на хората,които дадоха свястни мнения.
Престанете да говорите глупости,щото е най-лесно да кажеш някоя простотия........
:(

Да ве, права си и ти, ама тфа дет го говориш не е верно!


Пълната простотия в случая е, че кааш , че на 13г. си се влюбила в еди кой си и след тфа 2 години неа забравация . кх кх кх кх :smt017 :smt037
Ами да ,така е.

koalka
06-25-2007, 07:58
И аз до 15 години си нямах приятел и от време на време ми беше малко подтиснато, защото исках до себе си човек, с когото ще си прекарвам добре и ще бъда щастлива.Но в никакъв случай не трябва да се отчайваш и да си казваш, че това никога няма да стане.Просто още не си срещнала подходящят човек.

flowerlina
06-25-2007, 10:43
Просто искам да споделя,тъжно ми и иэпитвам таэи нужда.Ами сама съм...приятели имам,но в любовта ИЭОБЩО не ми върви!На 15 съм и съм се влюбвала само веднъж....не можах да го эабравя 2 години.Като имате в предвид,че дори не сме ходили..!Сега отново май се влюбих,в началото ми се стори че и той има чувства,ама...май сама съм си виновна ,че му отклоних вниманието.Както и да е ,до сега не съм имала приятел,чувствам се подтисната и сама.Имам чувството ,че никога няма да эапочне да ми върви.А и рядко правя крячка към момчетата...абе мани
Мерси мното хора.

Ани,а тоя който си си харесала на колко е като ти си на 15?

dj_seh
06-25-2007, 10:50
Не си само ти така, аз даже съм по-зле. На 18 съм и не съм видял любов през живота си :(

Djobno_Gadje_
06-25-2007, 10:57
Spoko ti si samo na 15 i tva 4e do sq ne si se vlubvala ne e bolka za umirane. Ima o6te tolkova mn vreme.... :wink:

Zealot
06-25-2007, 11:04
на 15 любов тръгнала да ми търси... абе ей,мисли за за учене за матура там кви работи за ученето!

sexy_for_you
06-25-2007, 11:16
има и такива моменти в живота.....но търси хубавата страна.кефи се на френдовете и не се отчайвай.намери смисъл в нещо други-занимавай се с някакъв спорт,учи,кефи се.а и погледни от хубавата страна.любов.има време за нея.вярно,че всички се нуждаем от любов,но не винаги получаваме това,което искаме.всеки някога ще бъде щастлив.тъй че спокс.кефи се на младостта :P

06-25-2007, 11:19
Не си само ти така, аз даже съм по-зле. На 18 съм и не съм видял любов през живота си :(

Мда, и аз съм така :wink: Само че съм женско. Е, ей ме на, жива съм. Ако се бях депресирала на 15 години... :lol:
Не се ядосвай - към авторката. Аз не мога да преценя кое е по-хубаво - винаги да си бил сам или да си си мислел, че някой е до теб, а всъщност този някой да е преследвал разни други цели. Никога не знаеш как ще реагираш на дадена ситуация...голямо щастие ли е онова на хората, които от малки се занимават с "любови" и накрая си дават сметка, че са си провалили първия допир с тази прословута емоция, понеже са си мислели, че правят нещо кой знае какво, а то е било кухо и моментно?
Друго. Ако вярваш в съдбата - аз не съм склонна да вярвам, - и съдбата ти е да си сама цял живот...Има такива хора. Е? Ще престанеш да живееш ли? Да правиш това, което ти носи удовлетворение? Аз лично не бих престанала. Животът е много по-ценен от някакви прегръдки, целувки и уверения във вечна вярност - а съм почти сигурна, че всичките тези неща са истински само за много малко хора. Ако знаеш колко "двойки" се събират от неосъзната инерция...
И последно. Огромната, силна, страстна и всеобхватна и т.н. и т.н. любов обсебва. Докато тази обсесия ти дава адреналин, положението не изглежда толкова лошо. После какво правиш обаче? Зависиш от нечии прищевки, от смяната на нечие настроение, живееш за някой друг. Който почти винаги си тръгва. Или на теб ти се налага да си отидеш. Край, точка, това беше. Край на живота ли е това? :)

06-25-2007, 12:28
4estno li......normalno e da se 4uvstav6 podtisnata .....ama dai da poglednem realno na ne6tata....na 15 kolko gadjeta iska6 re momiche.....tova 4e vs okolo teb ve4e 4uka i si ima priqteli i priqtelki....nqma zna4enie.....
I posle tova sas 2 godini stradaniq.....abi ti ne si s vsi4kiq si.......seriozno li dve godini si to4ila ligi pak 4e is i mu otklonila vnimanieto.....beri kakva sado-mzohistka si......mi davai v sa6tiq duh.....moje t da ti se otkrehne 6tastieto......

Imam predlojenie....prestani da tarsi6 lubovta.......tq 6te te nameri......a prez tova vreme vmesto da se jalva6 ne 4e ima ne6to lo6o v tova de.....moje da se nau4i6 da pi6e6 pravilno...

Pi6e se predvid a ne V Predvid....nqma kak v bg ezik da ima dve predstavki pred edna duma......

Aide uspeh i badi iskrenna....

S_L_A_D_U_R_K_A
06-25-2007, 12:44
Спокойно, всеки има такива моменти в живота си, аз съм в подобен даже по-зле, имаш още много време ще стрешнеш любовта рано или късно повярвай ми! Айде успехи и главата нагоре, усмихвай се по-често :wink:

06-25-2007, 14:29
пиши ми, самотата не може да се победи от един човек.
skype: typshop

moon_flower
06-25-2007, 14:32
Аз съм същата,просто любовта не ме стига!
Но все вярвам,че един ден и при мен ще доиде.Няма страшно,и ние имаме време. :wink:

sasha_90
06-25-2007, 14:35
Любовта няма да те пропусне.