PDA

View Full Version : Така наречените "техники"



06-24-2007, 20:28
Здравейте,значи много го обичам тоя форум и си го чета редовно,въпреки че не пиша мнения. Темата ми е във връзка с едно понятие много известно в този форум: Най-често е : "Не е важен размера, важно е как го използва" , "Всичко е в техниката" , "Не е важен размера важно е качеството". Не съм от тея с голям член,именно затова пускам тази тема, искам да разбера какво разбирате под това "Качество" и "техники" на мен ми е 14 см и ми е много интересно да разбера някоя "техника" с която мога да зарадвам момичето до мен!Не намерих таква тема във форума... Надявам се по-опитните да споделят своя опит :)

тромбоцит
06-24-2007, 20:32
Питай митето бербатов
Цела европа разправя к'ъв е техничар
Логично е че за да осъществиш техниката ще трябва да взимаш и топка в леглото
Цяла европа не може да греши, нали така?

bulgarche
06-24-2007, 20:50
Зависи от позара и дали можеш да го движиш докато си вътре в нея. Наскоро научих че е много приятно за партньорката.

ODB36
06-24-2007, 21:06
опита е най-важен лека полека ставаш все по-добър и по-добър

WaKo
06-24-2007, 21:07
Техниката е да е здрав, издръжлив и винаги готов за работа, останалото зависи от партньорката какво харесва, така че никой не може да ти каже нещо точно, което да работи при всички

ThePainIsReaL
06-24-2007, 21:10
Зависи от позара и дали можеш да го движиш докато си вътре в нея. Наскоро научих че е много приятно за партньорката.

Даааам.. много вярно.
Пък и без това трябва да си добър с ръцете, пръстчетата, езика .. целувките.. после да избираш позите с дълбоко проникване и да знаеш как да го вкарваш ( Аз съм БЪЛГАРЧЕ много добре го е казал горе)

06-24-2007, 21:41
Абе имаше една такава тема....
Но, по въпроса. Техниката не идва само от това, което е между краката ти. Аз се побърквам, когато приятелят ми действа с ръце.
Има неща, които трябва да знаеш. Те се научават с времето и с опита с дадено момиче. Умения като френската любов, познанието къде се намира G-точката. Познания за това къде са ерогенните зони на партньорката ти и какво харесва в секса. Трябва ти доза въображение и изобретателност, за да не стават скучни нещата. И, естествено, да не свършваш за 2 минути.
Голямата философия е в това, че секса става все по-добър с времето, защото с дадения човек се опознавате и можете да си доставяте максимално удоволствие.

gafinka
06-24-2007, 21:45
bate s vremeto 6te stav6 po-dobyr i po-dobyr prosto trqbva da use6ta6 tqloto na partniorkata si

krem4et0
06-25-2007, 12:37
Техниката като цяло включва позата, дълбочината н проникване, честотата и амплитудата на движението ти, скоростта на същото. техниката включва избора на пози, стимулиращи G точката и/или клитора. техниката като цяло трябва да ти идва от вътре, но и да е пригодена за съответния партньор и в случая нейното влагалише и ерогенни зони. Аз обичам да речем бавното проникване и движение с малка амплитуда, но да е доста навътре в мене. въпрос на вкус е в крайна сметка.

killer_machine
06-25-2007, 20:31
Може ли някой да ми обясни къде точно е предната стена на вагината? ето малко инфо за G точката. щ
Мисълта, че жените имат "вълшебен бутон", който oсигурява сензационно количество удоволствия, звучи твърде добре, за да е истина, особено от мъжка гледна точка.

Е, мъже бъдете сигурни, че G- точката не е само мит! Тази легенда е истинска!

G-точката е термин, който е формулиран от немския доктор Ернест Графенберг.

Къде се намира ?

G-точката е малко парче тъкан, което е разположено на 2 инча от вагиналния отвор, на предната стена и се уголемява по време на стимулация.

Как действа ?

G-точката е директно свързана с оргазмения център в мозъка. Затова, когато се стимулира и оргазмът настъпва, женския сексуален отклик е крайно интензивен. Тази ерогенна зона може да бъде усетена само, когато жената е възбудена - тогава зоната се увеличава от приток на кръв и става твърда и взъбудена. Веднъж възбудена интензивните сексуални удоволствия следват непрестанно.

Как да я стимулирате?

G-точката реагира на натиск, не на докосване, затова не при всяка сексуална поза би била подходяща. Затова много жени изпитват трудност да намерят своята собствена G-точка.

Много жени смятат, че в позиция "ездачка" по време на сексуалния акт най-добре се стимулира G-точката

Затова, както виждате всичко дотук беше за прочутата G-точка, обърнете внимание на нашите съвети и накарайте партньорката си да се почувства на седмото небе!