PDA

View Full Version : Moderated:Гаджето ми не харесва мой приятел.



объркана мацка ....
06-24-2007, 21:50
Та така ето моята история:
Имам си гадже от 4 месеца, на което много държа. С него ме запозна един мой МНОГО добър приятел, който е познат на гаджето ми (бивш негов най добър приятел).Та значи всичко беше ок докато гаджето ми не ми разказа, че моят приятел за нещо го бил преебал и сега много го мрази и т.н. И едва ли не иска да си натрапи мнението и аз да започна да имам отрицателно мнение към приятеля ми ( в смисъл не гаджето). Но аз си имам изградено мнение вече за този човек и то е доста положително ... Та работата е там, че с гаджето ми постоянно се караме заради тва момче понеже той си мисли , че ме сваля и иска да си одрежа всякакви контакти с него , а на мен не ми се иска... Просто не е честно спрямо моя приятел , с който се познавам от преди с гаджето ми ... И честно казано от 4 месеца не съм излзиала с въпросния приятел за да нямам скандали с гаджето ми и той пак не е доволен ... Днес стана дума за това и аз му казах , че ми се иска да изляза на едно кафенце с приятелчето ми (само приятел ми е нищо повече) да се видим и т.н. понеже ми липсва времето дето пркарвах с него и много здраво нараних гаджето си и просто нз какво да правя вече ... Той иска да избирам , а това не е честно защото и ан двамата държа но по различен начин ... Гаджето ми все излиза с тва , че не иска човекът, който най много обича (визира мен) да се среща с човека, който най-много мрази(въпросния приятел)...
Какво да правя?!

Благодаря на всички, които прочетоха историята ми ...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилника!

Zealot
06-24-2007, 22:25
значи аз подкрепям тезата че приятелите са по скъпи от любовта(понеже любовта е времнно чувство,а в повечето случаи приятелството е вечно) .Ако бях на мястото на твоят приятел,нямаше да се карам с твойте приятели,а щях да се опитам да сме в нормални отношения(нито приятели,нито врагове а просто познати) с него.Ти си решаваш какво да правиш.

объркана мацка ....
06-24-2007, 22:30
той по принцип е приятел с всичките ми останали приятели , но с тоози са били най-добри приятели едно време обаче са се скарали много жестоко ... всеки м ие казвал неговата версия и как е точно незнам ,но е почти невъзможно те двамата да са в добри отношения

Zealot
06-24-2007, 23:51
слушай сега...невъзможни неща НЯМА ! Така че ако говориш и с двамата по отделно и им кажеш да го направят заради тебе,ще го направят(ако те уважават и ценят).

BAYO
06-25-2007, 01:51
Абе ш' си се делнете някак си , няма как. Твоят приятел (гаджето ти) да не вдига мноу гири, щот накрая няя да има на кой да вдига, такова усещане имам. Така че му кажи, ако не удобрява приятелите ти и ти няма да удобряваш неговите и гото :> скандала готов, кафето оредено, та може и по цигарка си палнете.... абе песен :::

koalka
06-25-2007, 08:15
Говори сериозно с него и му кажи всички тези неща, които написа.Ако приятелят ти не е прав, в никакъв случай не отстъпвай. :wink:

HiM_AnGeL
06-25-2007, 08:39
кажи на гаджето си че няма смисъл да те кара да се отказваш от приятелите си само защото той не ги харесва!но също зависи и за какво са се скарали!може би гаджето ти иска да те предпози за да не те прецака и теб това момче или просто ти няма доверие и ревнува от това че ти можеш да си прекараш добре с други момчета... Прецени си сама дали наистина може да си му дала повод да ревнува и да иска да те предпази от това момче

sladi4ka_qni4ka
06-25-2007, 17:17
Pogovori si mn dobre s gadjeto..nakarai go da razbere 4e s tova vuprosno mom4e ste samo dobri priqteli i ni6to pove4e..Ako te obi4a bi trqbval da te razbere

sladko_dete
06-25-2007, 19:20
Mi ne trqa da se ostavqsh da te manipulirat.Ti si imash mnenie, tvoq fr sa6to ako ne ti uvajava mnenieto zna4i ne uvajava i teb... i az sym izpadala v podobno polojenie i sym izbirala gadjeto i mn sym sajalqvala za6toto sled vreme osyznah 4e se e opitval da mi promiva mozyka... no ne se razdelqi s gadjeto be, prosto go nakarai da te uvajava

06-25-2007, 20:40
той ме уважава , но се според него приятеля ми (не гаджето) е много подъл и ще ми направи мръсно... и те са се карали миналото лято и до преди да се появя аз бяха в прилични отношения, но гаджето м иси втълпи , че въпросното момче ме харесва и оттам го намрази още повече .. Той няма нищо против никой от приятелите ми освен това момче ...

Zealot
06-25-2007, 21:09
еми единстената идея която ми идва в момента е ... да направиш скандал,поне знам че вие жените в това сте много добри...

Vladokaaa
06-25-2007, 21:28
да те не бърка спох

06-25-2007, 21:28
Правих вече ама той каза, че с тва е невъзможно да се съобрази ... направо вече незнам какво да правя ... излиза ми се със стария ми френд , но не искам и да се карам с гаджето ... между чука и наковалнята съм :(

Vladokaaa
06-25-2007, 21:29
Еми заеби виновния и толкос :)

sasha_90
06-26-2007, 06:31
Гаджето ти сам си го изпроси.Щом иска избери някой.Карате да избираш между 2 ценни неща за теб-не те обича истински.Ако мн те обича няма да те кара да правиш това и ще се съобразява с теб.Изглежда мисли само за него си.

06-26-2007, 07:04
хаха...да бе...приятелството било вечно,пък любовта - не.само че като се ожениш,човекът,с когото си,винаги е с теб,приятелите те прецакват по всякакви възможни начини,просто защото в някой момент вече нямат изгода от теб...истина е все пак,че хората повече страдат когато ги зареже любимият/любимата и затова си втълпяват,че приятелството продължава повече от любовта..
та исках да кажа само да обмислиш добре положението-може би трябва да балансираш - срещай се по-малко с онзи твой приятел,за да не вбесяваш гаджето си,а пък приятелят ти трябва все пак да ти дава някаква свобода - както ти на него му даваш (сигурно).

Zealot
06-26-2007, 10:32
първо да кажа че казах "а в повечето случаи приятелството е по-дълго" от любовта отколкото в по-малкото случаи когато любовта е повече трайна от колкото приятелството.Има всякакви връзки (приятелски и с партюр) те или са много дълги или просто не струват.
А и ако тръгне да се вижда по-отделно с единия и с другия,и нейния я набара с оня тайно,кво мислиш че ще си помисли?Ще си помисли "О тая се вижда тайно със тоя пендел" (а щом се вижда тайно с него,нейния ще си помисли че са станали нещо повече от приятели и явно му изневерява).Затова да се виждаш тайно с твоя приятел е рисковано,защото по едно време приятелят(гаджето) ще се усети и тя ще изяде "пишкира"... А мисляте логично бе хора ...

06-26-2007, 10:57
абе зеалот,кой ти говори да се вижда тайно?някъде в поста ми да четеш думичката "тайно"?? ти изобщо прочете ли к'во написах? май ей така само си пишеш.

Zealot
06-26-2007, 15:22
споко прочетох мнението ти...Казах че той ако ги засече да се виждат някъде само двамата ще стане голям скандал...(Онзи ще си помисли че се виждат тайно и двамата ще го духат после).Тя няма начин да каже на гаджето че ще се вижда с приятелят си (поради факта че тя каза че гаджето не й разрешава да се виждат и много се дразнел).За това преди да пускаш "мнението" си мисли...