PDA

View Full Version : VREDNO LI E?!



Mi6LeNcEtY`{P}
06-24-2007, 21:57
с моя приятел правихме секс точно в деня след като ми свърши менструацията и презерватива се скъса :evil: ама решихме 4е нищо не е станало щото той беше далеч от свършването ... ама днес стана така 4е го правихме без презерватив и уж за малко за малко и ей така все по малко от време на време и при последното "за малко" и той свърши то4но 1 максимум 2 секунди след като го извади и сега се чудя дали да търся постинор или ескапеле ... щото нали по принцип има една предеякуационна течност ... :( и сега се чудя ако го купя и го пия дали ще ми повлияе зле щото преди месец може и малко пове4е да е било ми се беше наложило да пия постинор за 1 път и мисля 4е нямах никакви проблеми като страни4ни ефекти и т.н. и сега нз как ще ми повлияе ако го пия отново :( Моля ви кажете налага ли се да го пия и ако да вредно ли ще е ? ... и как по то4но ще ми повлияе ако някой знае да ми каже PLS :( Благодаря предварително ! :(

alkobalko
06-25-2007, 04:03
Щом не е свършил в теб не мисля, че има причина за притеснение.

Mi6LeNcEtY`{P}
06-25-2007, 05:53
Еми той не е свършил в мен ама все пак ме притеснява тази предеякуационна течност щото и в нея има някакви проценти риск от забременяване и затова сега се чудя дали да пия хапче :(

gafinka
06-25-2007, 05:58
6tom ne e svyr6il v teb nqma za6to da se pritesnqva6 makar 4e vinagi ima edno malko sumnenie no trqbvda ti e qsnno 4e tezi hap4eta ne sa bonbonki te ne se piqt vseki den....mnogo mogat da ti obyrkat hormonite nedei da si igrae6 tva sa izklu4itelno vredi ve6testva koito se piqt samo pri nai-spe6en slu4ai

slan4evo_momi4e
06-25-2007, 06:07
Еми той не е свършил в мен ама все пак ме притеснява тази предеякуационна течност щото и в нея има някакви проценти риск от забременяване и затова сега се чудя дали да пия хапче :(

предеякулационната течност при някои мъже дори не дъдържа сперматозоиди, а при останалите нивото им е много ниско .... няма за какво да се притесняваш .... щом не е свършил в теб, значи всичко си е ОК .... :) и друг път щом се притесняваш толкова не го правете въобще без презерватив ... не си струва да се шашкаш всеки ден само заради единия секс .... :)

Mi6LeNcEtY`{P}
06-25-2007, 06:56
Мерси много на всички :wink: :)

sexito0
06-25-2007, 06:59
Не пий постинор ! Не е свършил в теб ! Няма страшно ! И се пак друг път внимавай и имай ендо на ум ! И постинорите както каза някой по горе не са бонбонки за всеки ден ! Айде и следващия път по внимателно ей !

TIMEX
06-25-2007, 17:17
Споко...

loving_you_
06-25-2007, 17:39
След като не е свършил в теб няма за какво да се притесняваш. Но другия път внимавайте повече

killer_machine
06-25-2007, 18:43
Много такива теми, не е ли логично че щом не ти се е изпразнил в шундрата значи няма да имаш бебета :smt005

gazarka
06-25-2007, 21:18
spored men puk opasnost ima,vse pak e svar6il sekunda sled kato go e izvadil.moje i v neq da e izpusnal malko.
p.p tova si e moeto mnenie-ne pretendiram 4e sum mn kompetentna

kupondjiikata
06-25-2007, 21:57
Nqma opastnost spored men,no vse pak vyrvi na genekolog s priqtelq si.Toi 6te ti kaje nai-dobre.