PDA

View Full Version : Как показвате симпатиите си



Мис Каприз
06-24-2007, 22:12
Специално се обръщам към момчетата.
Наистина не съм погледнала по-подробно, сигурно има такава тема вече, но все пак реших да я пусна...ако има просто я локнете и сложете линк към старата ;)
Та така... не искам да се изказвам сякаш момчетата са същества от друга планета, но наистина ми е много трудно да изтълкувам някои действия и думи... По принцип гледам да не се хващам на разни намеци, защото никога не мога да съм сигурна дали не е просто няква ебавка...ако е така, ще се получи кофти, особено ако идва от момче, което харесвам. Въпреки тва очевидно намеците са начин за момчетата да покажат чувствата/намеренията си. Особено тънък е момента, че чрез някой намеци показват, че искат просто секс, а други намекват че те харесват...всъщност по-скоро при втория случай присъстват и от първите намеци...

Сега който не го мързи може да прочете моята лична история, последната която ме накара за пореден път да си задам тези вечни въпроси за мъжкоро поведение ;р
Сега съм в подобна ситуация...Падам си по едно момче, което както и аз, е адски разочаровано от предишната си връзка - бившата му (която бегло познавам и ми се вижда точна) е прекалила, макар а не знам как точно. При мен се получи същото... След разните там намеци на един купон той просто ми предложи да си вземем топъл душ след басейна, което му отказах...защото го искам за повече от 1 вечер... в последствие си говорихме и той ми каза, че именно заради разочарованието от предишната си връзка е решил да го кара 'плътски' докато някое момиче не спечели уважението му. На следващия ден след като пак ми подмяташе такива намеци в чата ми каза преди да излезе, че не ми личало, че съм предпочитала контакта на живо... отвърнах, че предпочитам да го виждам, без да му оглеждам стаята отвътре...отговорът: "Отказваш ми секс, така ли ?!?!?", когато му казах, че такова разнообразие като секс за една нощ посто е така не ми е нужно той отговори, че бил готов да ми предложи внимание и близост преди да има нещо физическо... Което ми прозвуча адски съмнително на фона на намеците му отпреди няколко дена...Въпреки това, доколкото знам той е честно момче, няма нещо, което повече да ненавижда от лъжата и лицемерието...
Днес бяхме заедно с един негов фр (който за съжаление ме харесва и се налага постоянно да отрязвам - колкото мога по-деликатно) на пикник...лежахме си, гушкахме се, случваше се да сме на разстояние 20 см един от друг и въпреки това не се целунахме... кат изключим, че пак ми предложи просто един бърз секс в горичката, има 2 момента, които икам да отбележа...ставаше думи за мои стари любовни несполуки, когато казах "Действам като магнит на разни откачалки" и той доста тихо, но ясно отговори "Е да, мерси..." но ако не бях толкова близо до него едва ли щях да го чуя, тъй като говорих с неговия приятел...и второто - че като си тръгвахме той ми каза, че просто не знаел кой подход към мен бил правилният...
Наистина не искам да ви отегчавам или да ставам банална, но ми става по-добре като го напиша. Секса е хубаво нещо, не бих му отказала, ако ходим...просто не искам нещо за 1 нощ...нямам нужда от това...убедена съм, че не съм единствената, която го е изживяла...Особено ще съм доволна на коментарите от мъжка страна ;р

BAYO
06-25-2007, 02:18
Маце в тоя късен час мноу пишеш бе :> и другото което е, без да се обиждаш , сигурно има над 20 такива теми, ма същитеееее .... за кфо говорим ние може би, за чат едва ли не?!