PDA

View Full Version : Какво да правя



nikaksi
06-25-2007, 06:21
Не мога да започна да спортувам заради мързела и липсата на мотивация.Все намирам някакви причини и не тренирам.Примерно снощи като си лягах и си виках "сутринта ще стана в 5 и отивам да бягам из града, не ме интересува нищо, ще бягам..." а днес станах в 5 и 30 и не отидох щот беше рано, хладно, няма никой по улиците, мн ми се спеше и нямах сили за нищо.Вече от два месеца се каня и се надъхвам ама не става.Как да бъда постоянен и сериозен когато става въпрос за спортуване?Лятото ще мине и аз ко.. . 8-[ .

Zealot
06-25-2007, 06:53
Значи при тебе проблема си е изцяло твой,никой от тук или изобщо не може да ти помогне(е освен ако те насилва и заплашва,но това не е начинът).Никой не може да ти помогне ако не си помогнеш сам!Еми човек аз как ставам в 5 и тръгвам да карам байк кат муха без глава...Просто нямаш мотивация и воля...

bulgarche
06-25-2007, 09:14
Какво общо има лятото с тренировките? Освен че е неблагоприятно заради високитетемператури?

MalKa_i_SlaDka_u4eNi4kA
06-25-2007, 19:18
uffff az pak ot dva meseca :---) se kanq da poti4am na stadiona no pri samata misal 4e trqbva da stana da se obleka i da tragna po ulicite v 5.30 napravo mi se struva nevazmojnooo :cry: i vse pak utre smqtam da poti4am :wink: stiskaite palci da ne zaspa sled kato izkliu4a budilnika :D :D