PDA

View Full Version : Има ли начин да ми потъмнее косата без боядисване ??



06-25-2007, 11:41
Момче съм и косата ми е светла, не е чак руса, но си е светла, та как мога малко да я потъмня без да се боядисвам ??

06-25-2007, 11:56
Probvai kyna.

karamela
06-25-2007, 12:35
Moje i s 6ampoan ocvetitel!!! :P

cherinka
06-25-2007, 12:56
Probvai kyna.
Moje i s 6ampoan ocvetitel!!! :P
ОО да, тва щото не е боядисване .. нали.
Оф, аман от глупави постове.

Косата не може да ти се потъмни от самосебе си.
Щом гена ти на корените ти е светъл, такъв ще си ти е!

Все пак зависи, защото ако си до 14г , с порастването ти, косата, верно, си потъмнява.
Айде, жив и здрав.

I~KIssS~CoRp$Es
06-25-2007, 13:06
Probvai kyna.
Moje i s 6ampoan ocvetitel!!! :P
ОО да, тва щото не е боядисване .. нали.
Оф, аман от глупави постове.

Косата не може да ти се потъмни от самосебе си.
Щом гена ти на корените ти е светъл, такъв ще си ти е!

Все пак зависи, защото ако си до 14г , с порастването ти, косата, верно, си потъмнява.
Айде, жив и здрав.

06-25-2007, 13:39
cherinka moje bi avtora na temata e imal v predvid boqdisvane s boq za kosa ,a ne s drugi produkti, zatova moje da probva s nqkoi ot tqh - kakto dadoha primerite ocvetitlen shampoan/balsam (ne gi razbiram mnogo mnogo). :)

cherinka
06-25-2007, 13:59
cherinka moje bi avtora na temata e imal v predvid boqdisvane s boq za kosa ,a ne s drugi produkti, zatova moje da probva s nqkoi ot tqh - kakto dadoha primerite ocvetitlen shampoan/balsam (ne gi razbiram mnogo mnogo). :)Абе, тва пак е боядисване, бе, малоумни ли сте, какво само ме ядосвате.
Да не би оцветители да не боядисва?1
Да не би къната да не боядисва?!
Земи следвай пътя на логиката, А?

06-25-2007, 14:32
Благодаря на всички. Ясно че без боядисване няма да стане, ами този шампоан колко е траен и колко горе-долу струват

Kisses_P
06-25-2007, 17:36
С шампоана оцветител нищо няма да направиш.Не на всикчи коси цвета хваща ,а и ефекта е много краткотраен- няколко измивания на косата.Мисля че на Палете беше около 2лв, но не съм сигурна

Jamalska
06-26-2007, 10:18
мда 2 лева е...щом му е светла косата сиг ще стане...с някакво кестеняво...
Мойта коса може да е феномен ама уж е много тъмно кестеняво а като я направя червена с тия оцветители...е не става наситено,но ясно си личи че е червена и после с месеци стои медна особено на слънце...не съм пробвала кога ще се измие до край защото на 3-4 месеца решавам да пробвам нещо друго....

krisi_l@loka
07-01-2007, 11:10
Значи след като се къпеш не се суши на дневна светлина, ами някъде в помещение където е тъмно:) Ако принципно като се изкъпа, когато косата ми съхне на светло - отива към русо, а когато се суша на тъмно - систава кестенява ;)